+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Попит на справжніх талановитих музикантів та продюсерів буде завжди: Данило Богданенко

Попит на справжніх талановитих музикантів та продюсерів буде завжди: Данило Богданенко

У минулому – фронтмен українського гурту INDT, зараз – сольний виконавець і host dj на Radio Miami 100,5 FM – Данило Богданенко Danskiy, аудиторія якого складає більше 10000, в своєму інтерв’ю поділився думками щодо майбутнього музики, розповів про власний стиль та про невпинну роботу, яка допомагає встигати за розвитком індустрії.


Розкажіть будь-ласка як би ви описали свій музикальний стиль?

Зазвичай це мікс хіп-хопу та соулу, якщо йдеться саме про мою сольну творчість. Головний муд завжди – це релакс. Що стосується музики, над якою я працюю на замовлення – тут немає рамок. Наприклад зараз я працюю над треком в стилі кантрі – поп для локального артиста.

Звідки взявся ваш псевдонім (назва вашого проєкту)?

Моя шкільна подруга створила мою сторінку в Instagram під час уроку. Вона сама рандомно вигадала псевдонім. Тоді я думав, що не буду користуватися Instagram та не звернув на це уваги. З того часу псевдонім я не змінював взагалі та зрозумів, що він подобається мені як назва сольного проекту.

Як з’являються ідеї для написання музики та назв пісень?

На жаль, зазвичай я не маю часу щоб чекати, поки ідея прийде. З такими темпами індустрії, як сьогодні, треба постійно працювати. Ідеї приходять вже під час роботи та написання музики.

Чи є у Вас так звана «role model» в музичній індустрії? Музиканти, якими ви захоплюєтесь

Звичайно. Найбільший вплив я відчув від blink-182, Arctic Monkeys, Tame Impala та Mac Miller. Також дуже важливим для мене є олдскульний хіп-хоп, старий південний американський рок та кантрі, соул і госпел музика. Я слухаю різноманітну музику, це розширює твій музикальний світ.

Що змушує артиста працювати в складних жанрах, адже легше піти в більш легкі, комерційні формати?

Зараз немає складних музикальних жанрів – музику потрібно порівнювати з бізнесом – на кожний товар є свій покупець. Сьогодні я можу робити оркестровку для бренду алкоголю, а завтра писати свій трек у стилі хіп-хоп. Також хочу додати, що немає простих чи складних жанрів, кожна пісня індивідуальна и не обов’язково комерційна музика легше, скоріш навпаки – дуже складно зробити щось просте, хітове та влучне. Набагато простіше накидати купу інструментів, зробити складну для прослуховування композицію, яка не знайде слухача.

Чи потрібно музиканту мати музичну освіту?

Я вважаю, що сьогодні музиканту взагалі не обов’язково мати музичну освіту. Все, що потрібно музиканту, можливо знайти онлайн – покрокові інструкції, курси, майстер класи. В першу чергу, потрібно мати бажання!

Звук якого інструменту тобі подобається найбільше і чому?

Я не можу виділити один музикальний інструмент, але я дуже фанатію від духових, родеса, гітари – ці інструменти дарують треку справжній вайб – відчуття, що ти пірнаєш в пісню або трек з головою.

Яке майбутнє у музики?

Продакшн стане менш витратним, у майбутньому буде дуже легко робити музику кожному. Навіть з’явиться штучний інтелект, що зможе написати будь-яку музику, яка сподобається слухачеві. Але попит на справжніх талановитих музикантів та продюсерів буде завжди. Варто пам’ятати, що музика це насамперед емоція, і будь-який штучний інтелект не зможе на це вплинути.