+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Поліна Крупчак: Нам з часом просто не буде чим дихати

Поліна Крупчак: Нам з часом просто не буде чим дихати

Бізнес-леді, громадський діяч, власниця групи компаній Поліни Крупчак, “Clover trade” і “Нова планета ІКС”, засновниця благодійного фонду “The founders of the future” Поліна Крупчак виступила локальним партнером #ОзелененняУкраїни у м.Києві.

Поліно, ви – успішна бізнес-леді. Як зазвичай проходить Ваш день?

Кожен день проходить по різному. Зустрічі, переговори, спорт, дітки. Бувають дні коли робота 24 години на добу, а буває присвячую весь день сімейним турботам. Головне все робити в задоволення і планувати свій день, щоб все встигнути!

Що стало каталізатором Вашої музичної кар’єри? Що надихає Вас на творчість?

Студентські роки – саме той час, коли я за фактом вчилася на юриста, але всі мої думки займала творчість. І саме в той момент я зрозуміла, що не можу без музики. Вона і є моє натхнення. А ще моє натхнення – це життя. Моя робота, діти, люди навколо, все це надихаєме кожного дня і кожної миті.

Ми також знаємо, що Ви є засновницею благодійного фонду «The Founders of the Future». Про що цей фонд? Які важливі теми піднімаються в межах його існування?

Цей фонд про допомогу з відкритим серцем! Місія фонду «The Founders of the Future» – розвиток благодійності в Україні, адже доброти не буває занадто багато. Наша головна мета – максимально ефективно використовувати кошти благодійників для підтримки тих, хто вже зневірився її отримати. На сьогоднішній день у нас три головні теми – допомога дітям, екологія і сучасні технології.

Якою була Ваша мотивація щодо участі в національному проєкті «Озелення України»?

У мене росте двоє діток і кожного дня я думаю про те яку планету ми залишимо їм та наступним поколінням. Тому вже багато років я намагаюсь робити все щоб змінити цю ситуацію і озеленення України, це ще один крок до покращення екологічної ситуації, як в нашій державі так і на всій планеті. Я вважаю, що ми всі маємо змінити ставлення до природи і до нашої планети інакше може статись так, що через деякий час ми всі просто зникнемо за купою сміття і пластику. В світі масово вирубують ліси навіть не замислюючись, що нам з часом просто не буде чим дихати.

Це Ваш перший досвід висадки дерев?

Особисто дерева я висаджувала вперше, якщо не рахувати домашні (посміхається), але багато разів допомагала акціям по озелененню.