+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Поліція та мешканці Дружківки отримали гуманітарну допомогу

Поліція та мешканці Дружківки отримали гуманітарну допомогу

Триває четверта гуманітарна місія представників та партнерів Міжнародного штабу допомоги українцям на Донбас.

Учора, 1 липня, жителям міста Дружківка були передані кілька десятків продуктових наборів від МШДУ та ресторану «Soloha», власницею якого є координаторка МШДУ у Азербайджані Лідія Алієва.

Також делегація Штабу передала гуманітарний вантаж поліції Дружківки, у складі якого мʼясні набори від ТзОВ «Торговий Дім «Галицька свіжина», солодощі від ТМ «Степанків», тактика від Асоціації українців Люксебургу «LUkraine» та продуктові набори від шведського фонду OperationAID.

Крім того, передали ліки для ще одного військового госпіталю від координаторки Штабу в Хмельницькій області та засновниці ГО «МОЖУ» Аліни Скоморохової та Асоціації українців Люксебургу «LUkraine».

У рамках місії, учасники гуманітарної групи відвідали раніше висаджені дерева, та зустрілися із людьми, чиї будинки зруйновано. Штаб узгодив часткове відновлення трьох будинків для дітей та сімей.

Голова МШДУ Ганна Крисюк особисто висловила вдячність всім донорам, хто долучається до місій та збирає кошти на продуктові набори. Дякуємо шведському фонду OperationAid, який передав продукти для харчових наборів, Львівській ОВА, ТзОВ «Торговий Дім «Галицька свіжина», Business Woman Club та пекарні «Ваш Лаваш», Євгену Клопотенку, Марині Соботюк та іншим партнерам Штабу за вагому підтримку.

Завершивши четверту гуманітарну місію на Донбасі, делегація МШДУ вирушила із допомогою до Харкова.