+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

“Почни вести свій інстаграм правильно” – Оксана Чорней

“Почни вести свій інстаграм правильно” – Оксана Чорней

В рамках діяльності клубу «Я успішна» пройшла жива зустріч з фаундером діджітал агенції Avicut (Португалія) Оксаною Чорней. Тема ефіру: «Почни вести свій інстаграм правильно».

Сьогодні інстаграм – це не просто соціальна платформа. Сторінка інстаграм це візитна картка бізнесу або особистого бренду. Разом з тим, це високо конкуретний бізнес, який потребує правильного розуміння того, як оформлювати власну інстаграм сторінку. 

Ефір перш за все був цікавий для тих, хто тільки починає свої перші інста кроки, або хоче покращити вже набуті вміння та навички.

Під час зустрічі Оксана розповіла про те, як правильно оформлювати шапку профілю, а також поділилася основними фішками, які допоможуть виділятися і привертати до себе увагу.  

Головною місією клубу є об’єднання жінок малого та середнього бізнесу, створення продуктивного особистісного та ділового нетворкінгу. Успіх – це синергічний процес, тому девіз клубу проголошує: «Створюємо успіх разом».

Запрошуємо всіх бажаючих на прямий ефір 10 листопада 2021 року, а також на воркшоп, де учасники зможуть практично використати поради експерта. 

Місце зустрічі: Instagram @annavoronovastar, Live ефір.