+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Почесні гості форуму “Роль жінки у зоні ООС” зустрілись з бійцями 128-ої бригади

Почесні гості форуму “Роль жінки у зоні ООС” зустрілись з бійцями 128-ої бригади

Днями у м.Волноваха, Донецької області проходив ІІІ всеукраїнський жіночий форум “Роль жінки у зоні ООС”, метою якого є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці та обміну досвідом.

У рамках Форуму почесні гості даного заходу, а саме директор україно-угорської консалтингової компанії “East West Mentor UA”, засновниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк, генеральний директор металургійного заводу “Тін Імпекс” Аліна Скоморохова та бренд-амбасадор України Арсеній Сурін із гуманітарною допомогою зустрілись з бійцями 128-ої бригади, які знаходяться у с.Богданівка, Донецької області.

“Дякую усім, хто відклав усі свої справи, страхи та байдужість і таки поїхали сюди, привезли ковдри, обігрівачі, подарунки, а головне – дали людську підтримку, повагу та вдячність цим людям”, – ділиться Артемій Сурін.

“Перша лінія розмежування… Богданівка… Із 500 жителів залишилось 8, а також наша мега-крута 128-ма бригада. У нас був культурний шок від побаченого, а також просте людське бажання підтримати і допомогти хлопцям. Окреме спасибі за супровід і організацію всієї програми ЦВС ВОЛНОВАХА”, – доповнила Ганна Крисюк. 

“Повертаюсь із зони ООС. День насичений емоціями , спілкуванням… КППП Новотроїцьке – зустріч з нашими прикордонниками і черги з української сторони до ДНР, люди різні,але вражають погляди, а потім дорога до Бонданівки, до хлопців та дівчат 128-ої бригади. Супроводжуючий спокійно попереджає про те, що справа все заміновано,а до сепаратистів метрів 500… Коротка зустріч з нашими хлопцями, дівчатами… розмови з посмішкою, спокійно і виважено. Але, коли передала плакат, який малювали діти 4-го класу 1-ої гімназії – радості не було меж! Це був найцінніший подарунок!
Хочу подякувати всім,хто підтримав та долучився до цієі поїздки: Веліні Заяць, голові Дунаєвецької ОТГ, Галині Панасевич, родині Гуцул та всім іншим.
Діти написали «Україна понад усе»! Так є і так буде!”, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Аліна Скоморохова.