+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Підтримка бізнесу в умовах воєнного стану

Підтримка бізнесу в умовах воєнного стану

У кожного свій фронт. Військовий, волонтерський, інформаційний, мистецький, економічний. Робота в тилу наближає Україну до омріяної перемоги. З кожною годиною та хвилиною, все ближче й ближче. 

Але як прискорити всі процеси, щоб якнайскоріше здобути мир?!

Працювати! Без упину, на результат у власній справі. Бо однією з головних проблем є підірвана економіка. Тому, щоб врятувати економічний фронт – треба врятувати свій бізнес!

За найпершої можливості відновлюйте роботу власної справи. Постійно говоріть про свій бізнес, розповсюджуйте якомога більше інформації про нього. Як в Україні, так і за її межами. Весь світ розуміє складність ситуації в нашій державі, тому не зможе відмовити в допомозі.

Не забувайте й про співпрацю з іншими підприємствами. Спільна робота дасть більший і якісніший результат. 

Сплачуйте податки, виплачуйте зарплатню своїм працівникам. Саме цим ви допоможете бюджету країни, а це в свою чергу допоможе Збройним Силам України. Все взаємопов’язано! 

Розповсюджуйте інформацію про те, що коїться в державі. Використовуйте особистий ресурс у якості допомоги військовим і цивільним. 

Влада підтримує бізнес! Вона надає підприємцям допомогу в пошуках клієнтів, фінансову та інформаційну підтримку. Зокрема через портал державної платформи «Дія. Бізнес». Тут вирішуються питання пошкодженого підприємства, отримання кредитів на відновлення, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Вистоїмо на будь-кому фронті. Головне – разом! Слава Україні!

Джерело: https://ukrainer.net/biznes/