+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Підсумки 10 гуманітарної місії

Підсумки 10 гуманітарної місії

Міжнародний штаб допомоги українцям завершив десяту гуманітарну місію на передову, що тривала 17-19 березня. 

Учасники місії передали нашим захисникам і захисницям:

  • 3 пожежні авто та карету швидкої допомоги для працівників Харківської ДСНС, а також авто швидкої для ДСНС Донеччини від Міністерства внутрішніх справ Люксембургу та ГО “Nova Ukraine” у межах міжнародної фандрайзингової кампанії UKRAINE IS CALLING, що була запущена Асоціацією українців Люксембургу LUkraine.
  • тисячне авто для ВЧ А4638 у межах проєкту «1000 автомобілів свободи», ініційованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким і головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ і Львівського оборонного кластеру.
  • гуманітарні вантажі для деокупованих територій Харківщини, Донеччини, Дружківки, Костянтинівки та Авдіївки. Окремий гуманітарний вантаж для Авдіївки передав благодійний фонд “Небо України”. У складі вантажів продуктові набори, хліб, бронежилети, ліхтарики, планшети, генератори, ліки, солодощі, засоби гігієни, спальники та інше.

Голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк висловлює подяку всім донорам і партнерам, які зібрали гуманітарні вантажі для цієї місії та допомагали доставити їх на передову. “Одне з головних завдань кожної нашої гуманітарної місії – морально підтримати захисників України, а також цивільне населення, яке потерпає від наслідків війни. Але ми не можемо переоцінити важливість матеріальної підтримки, яку ми отримали від партнерів та донорів МШДУ та доставили на передову. Кожна поїздка, кожна пожертвувана гривня наближає нас до перемоги”, – зазначила Ганна Крисюк.

У десяту гуманітарну місію вирушили Ганна Крисюк, Богдан Кисіль, Костянтин Костирко, Орест Бас, Василь Кіт, Вікторія Точек, Микола Бригіцький, Дмитро Шульмейстер, Олександр Кузьменко, Олександр Мейєрс, Микита Перцев.

Партнери цієї місії: БФ «Небо України», ГО «Help People», Асоціація українців Люксембургу LUkraine, Львівський оборонний кластер, Рай Квітковий, Оксана Галенда, Biscotti, Андрій Слюсарчик, Галина Маловшек, спілка «Берегиня», ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, Українська громада Східної Норвегії, Тетяна Бондаренко, Bakehouse, Forpost.fund, ТОВ «М‘ясоТоп», Дмитро Шульмейстер, Костянтин Костирко, Ріпкинська молодіжна рада, БФ «Озеленення України», Людмила Стаучан, «Vision Club», ГО «Київські котики».

Окрема подяка мережі АЗК “ОККО” за те, що забезпечили пальним десяту гуманітарну місію МШДУ.