+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Онлайн конференція представила миротворчу діяльність, що проводиться громадянами 150 країн в епоху пандемії

Онлайн конференція представила миротворчу діяльність, що проводиться громадянами 150 країн в епоху пандемії

25 травня 2021 року пройшла онлайн 8-а річниця проголошення Декларації про мир у всьому світі HWPL, в якій взяли участь 3000 чоловік з 150 країн світу. Цей захід щорічно проводиться міжнародною неурядовою організацією за мир «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL) у співпраці з дочірньою організацією, Міжнародною молодіжною групою за мир (IPYG), і Міжнародною жіночою групою за мир (IWPG).

Захід в цьому році було направлено на обговорення громадського руху за мир і співробітництва в цілях сприяння співіснування і гармонії в світовому співтоваристві, долаючи глобальні проблеми, які виникають з ненависті, конфліктів, непорозумінь і відсутності зв’язку в нинішню епоху пандемії. Обговорення були проведені на основі кейсів міжнародного партнерства в проектах побудови миру, що проводяться молодіжними та жіночими організаціями в кожному регіоні, включаючи Африку, Європу і Азію.

Конференція була ознаменована Декларацією про мир у всьому світі, проголошеною 25 травня 2013 року, яка говорить про співпрацю кожної держави у встановленні міжнародного закону про мир і ролі ЗМІ у сприянні поширенню інформації про мир. Крім того документ закликає до активного руху за мир молоді та жінок, які прагнуть перетворитися з найбільших жертв війни в найбільших учасників боротьби за мир.

Виходячи з цієї мирної ініціативи, HWPL заявляє, що мільйони громадян світу протягом 8 років брали участь в просуванні мирних проектів на місцевому рівні для створення сприятливої ​​атмосфери миру, включаючи освіту, благодійність і форуми, які пропонують державну політику для задоволення потреб спільноти.

Голова Правозахисної організації Хаммурапі (HHRO) в Іраку, Паскаль Ішо Варда, яка була призначена ООН міністром міграції і переміщень з 2004 по 2005 рік, представила проект закону про запобігання насильства щодо жінок та дітей в співробітництві з IWPG.

Що стосується важливості миротворчої діяльності шляхом освіти, вона сказала:

«Нам всім потрібно навчитися стати інструментом миру в повсякденному житті. Ми повинні почавши з особистого миру з самим собою, поширювати мир в родині і серед інших людей».

Ашин Хтавара, генеральний секретар Представницького комітету всіх бірманських ченців в Норвегії, який пережив шафранову революцію в 2007 році, заявив, що в Паяпоні, М’янма, були створені 3 бібліотеки миру HWPL і що в даний час готується четверта бібліотека.

«У М’янмі занадто мало дитячих бібліотек. Я хотів дати цим маленьким дітям надію. В майбутньому бібліотека буде проводити навчання миру, миротворчі акції і кампанії за мир, і ми зробимо все, що може допомогти в досягненні миру».

Сказав він.

На заході також прозвучав заклик до глобального участі в миротворчій діяльності, такої як кампанія посадки дерев миру, яка почалася в Україні і об’єднала 1000 учасників з 21 країни, і діалог за пропозиціями мирної політики між громадянами і політичними експертами в Малі, де недавній переворот спровокував громадські заворушення.

«Саме сьогодні ми повинні зробити все необхідне, щоб створити мир і запобігти знищенню нашої планети. Війни не закінчаться, якщо говорити тільки на словах, але закінчаться завдяки нашим практичним діям. Я вірю, що цього можна досягти, тому що ніхто на землі не буде проти миру».

Підкреслив голова HWPL Лі Ман Хі.