+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ольга Сенчук – мольфарка з великим серцем та душею

Ольга Сенчук – мольфарка з великим серцем та душею

Ви гадаєте, що добрих людей мало? Помиляєтесь! У нас є приклад мольфарки з Прикарпаття, яка збирає допомогу для наших захисників на передову в зону АТО.  

Ольга Сенчук з самого дитинства має особливий дар – зцілення людей від різних хвороб, а також вона допомагає у важких життєвих обставинах.

Окрім дару, пані Ольга добродушна жінка й тому збирає саме ті речі, які для наших військових є найнеобхіднішими: продукти харчування, кошти, засоби гігієни і т.д.

За словами Ольги, війна, що відбувається на Сході України – це горе для всіх нас:

“Я давно хотіла сама поїхати, поговорити з простими людьми, які там живуть; допомогти хлопцям гуманітарною допомогою; підтримати їх морально і побачити на власні очі, що там відбувається. Відверто кажучи, те, що побачила, шокувало навіть мене. Помирають невинні хлопці, а ті, хто може зупинити війну, відсторонюються від роботи.

Але я точно знаю, що ця війна закінчиться не раніше, ніж за 2 роки. Я обіцяю, що особисто буду допомагати нашим захисникам і збирати для них допомогу та молитися, щоб перестали помирати невинні люди. Вважаю, що так має робити кожен українець. Тому я закликаю всіх об’єднатись і перестати боятись – можливо саме завдяки мільйонній силі та незламному духу війна закінчиться”,  – резюмує Ольга Сенчук.