+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ольга Семанчакова: поєднання отого молодіжного ідеалізму з досвідом може стати великою рушійною силою

Ольга Семанчакова: поєднання отого молодіжного ідеалізму з досвідом може стати великою рушійною силою

Ольга Семанчакова, директор закордонного представництва журналу Business Woman в Словаччині (м. Сміжани) про оточення, що нас формує, інвестиції, підприємство та про проєкт «Здорова нація» читайте далі.

Життєва позиція

Є мало факторів, котрі підтверджують наявність життєвої позиції. Деякі нам дістаються в спадок, унаслідок виховання та переконань наших батьків-дідів. Саме вони задавали вектор нашим думкам, мріям і, як наслідок, вчинкам. Кожній людині хочеться, щоб її мрії хтось побачив і втілив у життя, хочеться дива. Цей напрямок нам колись навіть намагались прищепити, і він навіть мав назву – «ідеалізм», а країною його проживання була «утопія». Та насправді в житті кожної людини все зовсім інакше.

Що ж стається далі? Кожен з нас, віддаючи у своєму житті перевагу тим чи іншим людям: колегам, однодумцям, друзям, планомірно формує своє оточення. Це оточення має велику силу, воно формує наші думки, спонукає до перегляду мрій, значною мірою впливає на зміну пріоритетів у нашому житті. Якщо попри вищевказане, людині вдалося зберегти особисті погляди та переконання, а беручи їх за основу, здобути щось абсолютно нове, це й дає можливість говорити про наявність життєвої позиції. Виходячи з цих міркувань, можу з впевненістю сказати – поєднання отого молодіжного ідеалізму з досвідом може стати великою рушійною силою.

Протягом багатьох років у моїй сім’ї існує симбіоз двох напрямків – медицини та бізнесу. Мабуть, буду непопулярною, коли скажу, що всього нас навчали з дитинства, окрім як бути здоровими та багатими. Саме тому всі проєкти, котрі ми разом з чоловіком започатковували, були абсолютно непересічними та далеко не простими для реалізації. Усе задумане вимагало креативності, немалих зусиль, постійного знаходження компромісу та навчання. Словаччина є країною з прекрасними можливостями для втілення нових проєктів. Помірно консервативні та дружні словаки з великим здивуванням зустрічали нас з чоловіком Василем під час презентацій наших перспективних планів. Підхоплювали наш непереборний дух підприємництва та допомагали втілювати заплановане, раділи успіхам і здобуткам.

У нашому діагностичному центрі, що знаходиться в мальовничому підніжжі Татр, за 22 роки діяльності побувало понад 90 тисяч пацієнтів. Саме тут здійснюється діагностика та лікування методами класичної китайської медицини з поєднанням знань ендокринології, дієтології. Доктор Василь, так часто називають мого чоловіка, є діагностиком і фахівцем у цьому центрі. Він має багато особисто напрацьованих методів лікування, котрі успішно використовує в практиці. Одним з таких є розроблена онкотерапія, котра пройшла всі необхідні клінічні апробації.

Люди приходять до нас з непідробною зацікавленістю дізнаватися нові методи діагностики та лікування. Багато з них врешті просто ставали нашими друзями, засвоївши способи лікування та послідовного одужання. Здебільшого не одна людина, а ціла сім’я з такою собі китайсько-українсько-словацькою філософією життя. Скільки життєвих історій тут прозвучало, скільки сліз розчарування, а потім сліз неймовірної радості з великих і малих успіхів у лікуванні. Пропагуючи здоровий спосіб життя, лікування препаратами на органічній основі, з великою впевненістю можемо говорити, що кожна сучасна людина здатна мати хороше здоров’я та жити довго, навіть у цьому світі, переповненому негативними впливами довкілля та штучної їжі.

Розширюючи кордони розуміння важливості справжнього здоров’я, ми започаткували у 2015 році міжнародну програму «Здорова нація». Цей проєкт триває, у ньому можуть взяти участь усі, хто прагне здоров’я сьогодні. Як це працює? Мова йде про оздоровлення універсальним препаратом. Завдяки кропіткій праці багатьох науковців і дослідників, фахівців в області органічної медицини, вдалося винайти дуже важливий препарат – органічний йод.

Саме йод є життєво необхідною речовиною для нормального функціонування людського організму. Регулярне його вживання є запорукою того, що людина сповнена сил, бадьора та життєрадісна. Він украй необхідний дітям для нормального розумового розвитку. Вагітним жінкам рекомендований протягом усього періоду для формування здорової, розумово повноцінної дитини. Людям похилого віку він допомагає зберегти відмінний стан пам’яті, впливає на опірність організму бактеріям і вірусам.

До проєкту «Здорова нація» вже долучилося близько 25 тисяч учасників з 10 країн світу. Зараз як ніколи гостро стоїть питання відповідальності за себе та своїх близьких. Кожен з нас став свідком того, що слова «здоров’я» і «свобода» стали занадто важливими, а усвідомлення приходить, як завжди, зненацька, з настанням обмеженості. Я особисто люблю створювати нові проєкти та займатися їхньою реалізацією, люблю організовувати колективи однодумців і натхненних спільною метою людей, вмію навчати мислити
по-новому. Тренінгова робота мене саму надихає, бо істина народжується та живе саме під час
взаємно корисних спілкувань, а креативність є їхнім продуктом.

Вже багато років я є представником двох великих міжнародних організацій з продажу інвестиційного золота та діамантів. Вміння інвестувати формується в кожної людини протягом усього життя. Вміти відрізнити купівлю від інвестиції, також збагнути чим відрізняються короткострокові від довготривалих вкладень – цього всього та багато іншого в цій галузі я навчаю людей під час презентацій, семінарів і фахових форумів. Це дуже цікава та малознайома сфера інвестицій. Причина в тому, що ці предмети інвестування завжди були стратегічними та належали державі. Пересічній людині раніше ця тема була зовсім незнайомою та відповідно недоступною.

Останнім часом все змінилося, світ змінився, а світогляд людей розширився. Дуже багато часу приділяю навчанню людей цим захопливим темам і маю задоволення від результатів. Ця робота дозволила мені вийти за рами обмежень і стати частиною гарної та дуже корисної справи. Життя моєї сім’ї схоже на калейдоскоп з дитинства – з чудовими кольоровими скельцями. І я впевнена, що ті найкращі його орнаменти ще тільки попереду.