+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Олександр Хмара та Катерина Штеренберг підписали Меморандум про співпрацю

Олександр Хмара та Катерина Штеренберг підписали Меморандум про співпрацю

Голова Національної Асоціації Імпортерів України (UNIA) Олександр Хмара та голова Української Міжнародної Бізнес Асоціації (UBIA) Катерина Штеренберг підписали Меморандум про взаєморозуміння.

23 січня у рамках відкриття World Trade Centre Kyiv голова Національної Асоціації Імпортерів України (UNIA) Олександр Хмара та голова Української Міжнародної Бізнес Асоціації (UBIA) Катерина Штеренберг (UBIA) підписали Меморандум щодо консолідації зусиль. Асоціації домовилися про співпрацю, результат якої буде робити внесок в економічне зростання України.

“Ми вирішили об’єднати зусилля на шляху до спільної мети – сприянні створення позитивного мікроклімату для ведення бізнесу в Україні”, – зазначив Олександр Хмара.

Сторони домовились про обмін досвідом та міжнародне співробітництво шляхом пропозицій ініціатив, спрямованих на заохочення інвестицій в Україну.

Нагадаємо, Катерина Штеренберг, як президент Української Міжнародної Бізнес Асоціації безпосередньо сприяє розвитку проекту  World Trade Centre Kyiv.