+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

«Ой, у лузі червона калина»: світовий рекорд встановлено

«Ой, у лузі червона калина»: світовий рекорд встановлено

1086 людей із 47 країн світу одночасно виконали пісню «Ой, у лузі червона калина» та встановили світовий рекорд, приурочений до Дня Конституції України.

На центральній локації заходу у Львові відбулась пряма транслація онлайн-марафону, де учасники з усього світу вітали Україну та українців і виконали одночасно знамениту пісню. Всього було 60 локацій, із них чотири в Україні. До рекорду долучилися навіть військові з Авдіївки, а також мешканці Житомира та Стрия.

Метою акції було обʼєднання українців у світі та збір коштів на проєкт «1000 автомобілів свободи», що ініційований та організований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ та Львівського обороннного кластеру.

На заході були представлені 20 укомплектованих автомобілів, які вже завтра зранку будуть відправлені на передову.

«Наша мета сьогодні – підняти весь світ і показати, що Україна є дуже сильною нацією, яка вміє обʼєднувати українців у цілому світі і яка робить усе можливе для того, що перемогти. Разом ми сильні і ми обовʼязково переможемо», – наголосила голова Міжнародного штабу допомоги українцям та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, яка модерувала подію.

«Сьогодні 26-й вік, як ми маємо Українську Конституцію. Сьогодні ми зовсім по іншому сприймаємо її прийняття та значення. Такі слова, як свобода, територіальна цілісність, незалежність, зовсім по іншому звучать у наших серцях. Ми памʼятаємо своє коріння. Дякуємо Збройним Силам України за те, що маємо можливість бачити мирне небо. Дякуємо всім тим, хто був до нас, хто будував Українську Державу. Дякуємо Андрію Хливнюку, який надав нового звучання пісні «Ой, у лузі червона калина». Тож давайте разом виконаємо цю славетну пісню і встановимо світовий рекорд», – закликав голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Встановлення рекорду ініціював Міжнародний штаб допомоги українцям. Захід організували за сприяння Міністерства закордонних справ України та Львівської обласної військової адміністрації. Партнери: «Галицька Свіжина», журнал «Business Woman» та ГО «Добро.Дій».

Дякуємо всім, хто долучився до встановлення рекорду та пожертвував кошти на проєкт, який рятує життя українців – «1000 автомобілів свободи».

Окрема подяка за підтримку та допомогу у встановленні рекорду Департаменту з питань культури, національностей та релігій, Оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», Заслуженій академічній капелі України «Трембіта», Галицькому академічному камерному хору, Хору студентів Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича, Студентському хору «Дівочі мрії» Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича, Хору студентів Львівського фахового коледжу культури і мистецтв, Львівському муніципальному хору «Гомін», Галицькому камерному хору «Євшан» та Стрийській районній державній адміністрації.