+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Одяг якого кольору краще обрати, йдучи на співбесіду

Одяг якого кольору краще обрати, йдучи на співбесіду

Люди завжди надавали велике значення кольору. І мова йде не тільки про витвори мистецтва. Наприклад, на думку психологів, колір може не тільки створювати той чи інший настрій, але й відображати певні риси характеру людини. Фахівці навіть рекомендують використовувати властивості колірної палітри для того, щоб будувати власну кар’єру. Наприклад, рекрутери кажуть, що якщо вам треба якось згладити власну яскравість і виразність, виберіть щось більш суворе.

Яку роль колір може зіграти у вашій кар’єрі

Виявляється, на думку досвідчених працівників з найму персоналу, кольорова гама може бути корисна для кар’єри. За допомогою вибору кольору одягу можна посилити або пом’якшити свої риси або те, що ви хочете передати. Наприклад, ви, можливо, потрапили у конфлікт на роботі і повинні зустрітися зі своїм колегою завтра вдень, щоб обговорити це питання. Тоді вам варто використовувати в одязі колір, який не буде кидати виклик.

Яскраво-червоний з голови до п’ят — це не найкращий варіант у цій ситуації, тому що він викличе приплив енергії і сильні емоції. Він може бути провокаційним. Краще за все використовувати колір, який має заспокійливий ефект, наприклад, синій. Менеджер з найму рекомендує ретельно вибирати кольори одягу у тих випадках, коли це може мати велике значення, наприклад, на співбесіді.

Який колір вибрати на співбесіду

Це залежить від того, які свої характеристики ви хочете підкреслити. Ви збільшите або зменшите свої шанси отримати роботу, якщо підсилите свій творчий і нетрадиційний бік? Якщо це зіграє вам на руку, ви можете вибрати сильні кольори. Вам потрібно пом’якшити вашу яскраву особистість? Виберіть щось більш суворе.

Чорний

Це суворий колір, що говорить про статус і досвід. Одягайтеся у чорне в ситуаціях, коли вам потрібно посилити ці риси у собі, наприклад, коли ви відвідуєте банк, щоб отримати позику для вашої бізнес-ідеї або якщо хочете, щоб менеджер поставився до вас серйозно.

Синій

Це дуже затребуваний колір, він заспокоює і стоїть на першому місці, коли справа стосується улюблених кольорів, особливо серед чоловіків. Є дослідження, які показують, що синій робить нас більш ефективними. Під час співбесіди синій дає враження стабільності.

Червоний

Небезпечний колір, якщо ви хочете, щоб ваше повідомлення було правильно сприйняте. Акцент буде зроблений на вас, а не на тому, що ви говорите. Цей колір змушує вас світитися. Тому, якщо ви хочете максимізувати себе, а не те, що говорите, це буде гарний вибір.