+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Одяг для роботи вдома, щоб підвищити продуктивність

Одяг для роботи вдома, щоб підвищити продуктивність

Багато з нас, в зв’язку з карантином, поповнили ряди фрілансерів. Хтось сумує за кавоваркою з офісу і розмовами з когллегамі, а кому-то припало до душі прокидатися пізніше звичного часу. У будь-якому випадку, для багатьох, це абсолютно новий досвід, до якого були готові далеко не всі.

Продуктивність роботи може знизитися в першу чергу від того, що ти (можливо) працюєш в ліжку, чого не радять робити психологи. Але невеликі ключові фактори теж можуть зіграти свою роль. Експерти, які працюють на дому, стверджують, що якщо продовжувати робити свою ранкову рутину, то продуктивність не буде падати, а в деяких випадках навіть підвищиться.

Так що вибирай одяг, в якому можна працювати, не втрачаючи продуктивності, а то раптом отримаєш несподіваний дзвінок по скайпу, сидячи в фланелевій піжамі. А по завершенню роботи, можеш відразу ж переодягтися в домашній одяг, плюхнутися на диван і розслабитися, до наступного ранку.

Тренди 2020
Одяг для роботи вдома, щоб підвищити продуктивність © pinterest.com

Одяг для роботи з дому, щоб підвищити продуктивність

  • Класичний костюм. Якщо ти придбала костюмом для роботи, то чому б не скористатися ним вдома? Це буде тримати тебе і твої думки в більш “зібраному” стані, що допоможе більше сконцентруватися на роботі.
  • Затишна сукня. Це більш комфортний, легкий і творчий варіант. Але не дивлячись на всю його зручність, це допоможе дати сигнал в мозок, що потрібно зібратися з думками і почати роботу.
  • Сорочка. Скомбінувавши її з джинсами або спідницею, ти можеш не хвилюватися про те, що тобі потрібно буде зв’язатися з кимось по відеозв’язку і виглядати презентабельно.
  • Комфорт. Вдягни зручні штани або легінси і простору футболку, щоб відчувати себе зручно. Важливо, щоб це були не ті речі, в яких ти зазвичай проводиш час вдома.
  • Дрібні деталі. Ти можеш вдягнути звичайний джемпер з джинсами, але додати аксесуари (сережки, годинник, стрічку в волосся і т. д.) Або, наприклад, зробити акцент на губах.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: TOCHKA.NET