+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Новий номер журналу Business Woman презентували у Польщі

Новий номер журналу Business Woman презентували у Польщі

У новому номері читачі зможуть знайти корисні поради від успішних підприємниць, огляди нових трендів у бізнесі та інтервʼю з лідерками різних країн світу. Це обов’язкове чтиво для всіх жінок, які прагнуть досягти успіху у бізнесі та у своєму житті!

25 березня у Кракові відбулась презентація 35-го випуску журналу Business Woman під час інвестиційного форуму Invest Cuffs 2023 в українській кімнаті “Strefa_UA”. До заходу долучилися учасниці ділової місії Business Woman Club Ганна Крисюк, Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська, Марія Чорна, Анастасія Ляшко, Оксана Шоорлеммер, Ярослава Бояркіна, Аліна Скоморохова, Оксана Ткаченко, Оксана Нестерова та Зоряна Созанська. Під час заходу також була презентована жіноча косметика бренду ED Cosmetics.

Наступного дня в офісі Google у Варшаві відбулась друга презентація журналу Business Woman за підтримки інвестиційної компанії Exante. Учасниці ділової місії Business Woman Club мали неформальну зустріч з жінками-лідерками різних сфер, обговорювали можливості співпраці та презентували власні бізнеси й проєкти.

Крім того, під час заходу відбулось нагородження премією WOMAN-2022 трьох номінаток, які не мали змоги бути присутніми на офіційній церемонії в Києві 9 лютого. Премію отримали Анастасія Ляшко, СЕО компанії «Trionika» та БФ «Допомогатор», Оксана Шоорлеммер, голова організації «Nord Haus UA е.V.» та Вероніка Марчук, президентка Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць в Україні. Нагороди вручав Ян Пєкло, Посол Республіки Польща в Україні 2016-2018 і міжнародний експерт.

Премія «Woman 2022» за версією журналу “Business Woman” — це щорічне нагородження жінок-лідерок, які сприяють розвитку бізнесу, соціальної складової, дипломатії та інших сфер діяльності; привносять інноваційні рішення та пропозиції для подальшого вдосконалення та реалізації нових ідей.

Цьогоріч премію вручали у 5 категоріях:

1. Міжнародна політика і дипломатія.

2. Успішний бізнес.

3. Соціальна відповідальність.

5. Захисниці України у тилу.

6. Захисниці України на фронті.

Під час презентацій журналу учасниці ділової місії Business Woman Club домовились про проведення міжнародного жіночого форуму у Варшаві вже на початку літа, де будуть говорити про про роль жінок під час війни, жіноче лідерство та залучення інвестицій до України.