Чи варто взагалі затівати новорічний бізнес? Відповідь – однозначне «так»! І це пояснюється кількома причинами.
Як правило, новорічний бізнес – це швидкий старт і швидкий період окупності. По-друге, це «золотий час», коли відбуваються найбільш імпульсивні і необдумані покупки. Передноворічна метушня начисто відключає у людей «режим економії» – вони готові багато витрачати, а підприємці готові багато заробляти. По-третє, до новорічних свят готуються абсолютно всі: і приватні особи, і компанії. А це просто гігантське охоплення аудиторії.
Як заробити на Новий рік – у нашому матеріалі далі.
1. Новорічний хендмейд:
Новорічний настрій в першу чергу створюють прикраси. Люди намагаються оточити себе красивими, тематичними речами, що створюють атмосферу свята. Їх використовують також і в якості подарунка, тому новорічний хендмейд завжди дуже затребуваний.

Суть бізнесу на хендмейд полягає у виготовленні оригінальних прикрас і святкового декору для роздрібного продажу. Вироби ручної роботи вигідно виділяються на тлі однотипних китайських товарів, які заполоняють полиці в магазинах. Вони підкорюють покупців своєю індивідуальністю, душевністю і якістю. Тому якщо ви займаєтеся рукоділлям, можна перетворити свої вміння в гроші.
Тематика надає величезний політ фантазії. Ось тільки мала частина ідей:
- святкові чохли на меблі;
- спідниці для ялинки;
- різдвяні шкарпетки;
- новорічні вінки;
- новорічні свічки;
- чохли на подушки, або фігурні подушки;
- ялинкові іграшки;
- гірлянди;
- листівки.
Витрати на цей бізнес пов’язані з придбанням матеріалів для виробів і оренду місця торгівлі. Щоб заощадити на оренді, можна запустити продажу через інтернет. Завдяки соціальним мережам прорекламувати і продати свої вироби можна з мінімальними витратами. Пам’ятайте, що двигун торгівлі в соціальних мережах – картинка. Тому постарайтеся створити привабливі фотографії своїх товарів. Хороший ефект може дати участь в новорічних ярмарках і виставках.
Успіх починання залежить від самої ідеї, якості роботи і адекватної вартості на товар. У вартость повинні бути закладені витрати на матеріали і оплату ручної роботи.
2. Пошиття новорічних костюмів
Якщо ви вмієте шити, то зможете заробити на новорічних костюмах. Все, що вам потрібно в цьому бізнесі – швейна машинка і ваші навички шиття. Загалом можна працювати за кількома напрямками:
- Дитячі костюми;
- Костюми для дорослих;
- Костюми для корпоративів;
- Костюми для тварин;
- Костюми для меблів.

Для реалізації однієї з цих ідей потрібна невелика кількість підручних матеріалів і реклама своїх виробів. Зшийте пару оригінальних костюмів, щоб рекламувати свої послуги. Постарайтеся придумати незвичайне рішення для стандартних образів.
Скільки можна на цьому заробити? Сума буде обмежена тільки вашими можливостями, оскільки ви будете виконувати замовлення самі. Також постарайтеся щось підготувати заздалегідь, щоб продавати вже готове. Або зробіть ставку на дрібних виробах, які не вимагають багато часу.
Заробити на пошитті новорічних костюмів можна до 25 000 гривень.
3. Виготовлення декоративних свічок
Декоративні свічки настільки влилися в наше повсякденне життя, що без них важко уявити особливі моменти в житті чи великі свята. Ми прикрашаємо ними свої домівки на новорічно-різдвяні свята та даруємо в якості подарунків друзям. Свічки пробуджують у людей певний емоційний стан, що власне і створює їм цінність у бізнесовому аспекті. Люди готові платити за емоції щастя та радості. Тому бізнес на виготовленні свічок – чудова відповідь на запит як заробити на Новий рік. Виготовлення декоративних свічок надзвичайно – прибуткова справа.

Сьогодні великою популярністю користуються свічки з кольоровим полум’ям. На відміну від звичайних парафінових, під час виготовлення таких свічок в них додають розплави різних солей. Власне, це і дає можливість свічкам горіти полум’ям найрізноманітніших кольорів. Якщо додати хлорид натрію – свічка загориться червоним полум’ям, хлорид барію – зеленим, а додавання хлориду міді додасть у полум’я блакитний відтінок.
Комерційний успіх вашого бізнесу з виготовлення декоративних свічок буде залежати від уміння зробити і майстерності продати. Якщо вам вдасться домовитися з п’ятьма-шістьма торговими точками про регулярні поставки, ваш прибуток може доходити до $1000 в місяць.
4. Оренда будинку на Новий рік
Послуга оренди приміщення для святкування Нового року дуже популярна. Великі компанії різного віку, бажаючи провести захід в комфортній обстановці, часто вибирають для цього заміські будинки і просторі квартири-студії.

Суть бізнесу полягає в тому, щоб організувати подобову оренду квартир, заміських будинків і котеджів на новорічні свята. Реалізувати цю ідею можна двома способами: пропонувати в оренду власну нерухомість, або здійснювати посередницькі послуги. Вартість таких послуг в святкові дні підвищується в 3-4 рази від звичайної ціни.
Зазвичай житло здається мінімум на дві доби. Звідси виходить, що середній заробіток за одне замовлення складе приблизно 12-15 тис. гривень. Але ціни залежать і від інших параметрів. Наприклад, надавши гостям додаткові послуги – баню, зону барбекю, караоке, можна помітно підняти цінник.
Шукати потенційних клієнтів необхідно з початку грудня. Пропонувати послуги можна шляхом подачі оголошень на різних ресурсах і розміщуючи листівки на дошках оголошень. Також важливо пам’ятати, що здаючи в оренду власну нерухомість, потрібно правильно скласти договір оренди і прописати в ньому всі умови, щоб уникнути збитків. Пропонуючи послуги посередника, можна просити не менше 20% від кожної угоди.
5. Лист від Діда Мороза
Усі люблячі батьки хочуть по-особливому привітати свою дитину з Новим роком, щоб створити чарівну атмосферу і подарувати справжню казку. Сьогодні існує безліч варіантів оригінально порадувати дитину на Новий рік. Одним з найбільш оригінальних варіантів є іменний лист дитині від Діда Мороза. Ідея з’явилася давно, але до цих пір користується високим попитом.
Ваше завдання полягає у виготовленні індивідуальних вітальних листів в спеціальних конвертах. Цей бізнес підійде для людей з розвиненою уявою і розумінням як заробити на Новий рік.

Для відкриття бізнесу знадобляться: персональний комп’ютер з Photoshop, кольоровий принтер, сканер, а також різноманітні інструменти для оформлення листів. Заздалегідь можна створити кілька шаблонів для листів з привітаннями для дітей різного віку. У стандартний вітальний набір можуть входити лист, конверт, медаль, іграшка на ялинку «зроби сам» і інше. Кожен підприємець сам вибирає, яким буде пропозиція. Вартість листа від Діда Мороза варіюється від 300 до 1300 гривень залежно від наповнення.
Пропонувати свої послуги можна через соціальні мережі та оголошення на різних інтернет-ресурсах. Додатковий прибуток можна отримати, співпрацюючи з працівниками дошкільних установ, або магазинів іграшок. Можна працювати з замовниками з будь-якого міста, розсилати такі листи рекомендованим листом. При налагодженому виробництві та кропіткій роботі за святкові дні можна заробити до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.