+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Нові можливості та обмін досвідом: німецькі бізнесмени відвідали Україну

Нові можливості та обмін досвідом: німецькі бізнесмени відвідали Україну

На запрошення голови Міжнародного штабу допомоги українцям Ганни Крисюк та представника Торгового дому “Галицька свіжина” Констянтина Костирка в Україну прибули представники німецького бізнесу. До складу німецької делегації увійшли: Оксана Шоорелемер, представниця компанії «Термомікс» в Північній Німеччині, директорка представництва журналу Business Woman у Німеччині та Хайнс Бьозеке, власник фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» міста Шверін.

У ході ділового візиту, німецькі бізнесмени провели робочу зустріч з власником Торгового дому «Галицька свіжина» Тарасом Лисим. Під час спілкування, з німецької сторони, відбулась презентація компанії «Термомікс» та обговорення можливості розвитку тваринництва в Україні. А на завершення українських підприємців було запрошено відвідати Німеччину задля обміну досвідом та налагодження партнерства.

Заключною частиною зустрічі стало висадження партнерського дерево на Алеї співдружності компаній у рамках екопроєкту «Greening on the Planet» Оксаною Шоорлемер та Хайнсом Бьозеке. Та вечором іноземні гості мали можливість познайомитися з чудовими традиціями свята Івана Купала.