+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Навчання вдома: безкоштовні онлайн курси

Навчання вдома: безкоштовні онлайн курси

Covid-19 став причиною того, що ми: а) миємо руки частіше; б) полюбили гречку; в) закрилися вдома на карантин. Звичайно, ти вже давно забула про те, як раділа будь-якому позаплановому карантину в шкільний час, тому тепер повільно, але впевнено божеволієш будинку.

Але ми нагадаємо тобі про те, що вдома можна не тільки виготовляти по 10 страв з кожного випуску “Майстер-шеф”, а й … вчитися! Навчання в домашніх умовах необхідно. І для цього у нас є сила-силенна безкоштовних онлайн-курсів.

Ми зібрали найцікавіші онлайн-курси для допитливих на карантині. Забирай собі список і спробуй хоч що-небудь, адже на серіали, на відміну від навчання, час чомусь знаходиться завжди.


Безкоштовні онлайн-курси


  1. TEDxKyiv

Якщо ти ще не встигла надихнутися кимось успішним, не послухала промови тих, у кого по-справжньому горять очі – радимо уздовж і поперек вивчити матеріали у вільному доступі на TEDxKyiv. Заряджайся енергією інших людей і винось із карантину максимум користі з онлайн-навчанням.

Безкоштовні онлайн-курси від Оксфорд

В мережі постійно з’являються повні лекції від найкращих викладачів з університетів, в яких здобувають освіту найсильніші і світлі уми сучасності. На офіційному сайті університетів, на кшталт Оксфорда, ти можеш знайти подкасти, відео та багато всього цікавого, по близьким для тебе темам. Головне – знати англійську.

Курс від Fedoriv Agency

Коли Андрій Федорів повідомив, що викладе в мережу свій онлайн-курс, який раніше можна було послухати тільки за гроші (за цілих 200 $!), ми раділи. Тепер у нас є час обробити всю цю інформацію і дізнатися секрет успіху. Захопи попкорн!

Онлайн-курси візажу

Дізнатися поради топових візажистів, обзавестися б’юті лайфхаками і відірватися по повній з макіяжем з яскравою стрілкою можна і не виходячи з дому. Все, що тобі потрібно – вбити правильний запит в пошуку на YouTube.

Photoshop: онлайн-навчання

Безкоштовні онлайн-курси для тих, хто мріє працювати в Photoshop? Більш ніж реально. Уроки викладають на YouTube, а розібратися в них може навіть дитина.

Prometheus: курси в інтернеті на будь-який смак

Є й цілі платформи, які надали у відкритому доступі безліч цікавих лекцій та програм навчання: від англійської до базових знань про стартап.