+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Наша мета — зробити світ кращим разом з вами!

Наша мета — зробити світ кращим разом з вами!

Потужна мережа благодійних організацій та фондів щодня забезпечує потреби українців, збирає необхідні ресурси та доправляє її тим, кому вона необхідна. Макар Кислов — президент благодійного фонду «Life & Space». В інтерв’ю він поділився здобутками фонду, розказав про його місію та безперервну роботу організації.

У скількох напрямках працює «Life & Peace»? Чим першочергово займається фонд?

Благодійний фонд Life & Peace створено цьогоріч, за відносно невеликий проміжок часу ми визначили для себе декілька основних завдань. Перш за все, фонд покликаний надавати підтримку хворим дітям, які потребують спеціалізованого медичного догляду. «Life & Peace» систематично допомагає організаціям, які здійснюють соціальні та навчальні цілі, зокрема дитячому будинку № 15 у Варшаві.

Сьогодні ми маємо ще один фронт роботи, який потребує постійного включення та особливої уваги: допомога військовим та біженцям. Фонд регулярно доправляє гуманітарні вантажі в міста України (у тому числі для біженців), закуповує та відправляє військову амуніцію, медикаменти та автівки. 

Усіма силами намагаємося зарадити тим, хто чекає на перемогу, та надати усі ресурси тим, хто її виборює. Частина філантропів Фонду Благодійності «Life & Peace» — українці. Вони разом із іншими  власниками, а також приватними особами та сторонніми організаціями з Європи та Америки розвивають «Life & Peace».

Що уже вдалося надати для потреб військових та біженців?

У кооперації із іншими організаціями та завдяки власним силам змогли знайти можливості та ресурси для того, аби допомагати захисникам у гуманітарних питаннях і передавати їм необхідні речі: авто, карети швидкої допомоги та ін. За час діяльності фонду надано:

  • Позашляховик KIA Sorenta та гуманітарну допомогу для військової частина А2167;
  • Гуманітарну допомогу та оплату двох пікапів для 5-го підрозділу 27-ї бригади Національної гвардії України
  • Швидку медичну допомогу для 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка за допомогою благодійного фонду «Леви на джипі».
  • Гуманітарну допомогу для формування Боярської територіальної оборони №1 Євгена Коновальця.

Дбати про цивільних громадян, зокрема тих, хто напряму постраждав від дій загарбників — ще один із напрямів фонду. «Life & Space» передав допомогу для більш ніж сотні сімей українських біженців. Ми також організували гуманітарну підтримку для тих мам із дітьми, які  в результаті російської агресії змушені були тимчасово залишитися жити в спільному домі на автобусному вокзалі у Варшаві. 

Навіть у таких жорстких умовах не можемо забувати про емоційний та психологічний стан людей, а в особливості — дітей. Базові ресурси не здатні забезпечити психологічний комфорт та відновлення. Тому ми вирішили провести зоотерапію для українських дітей. Це допомагає полегшити напругу та покращити емоційний стан. 

Із якими українськими організаціями та ініціативами співпрацюєте?

Об’єднання зусиль із тими, хто підтримує фонд та бачить спільну для усіх мету — надважливе. «Life & Space» співпрацює із багатьма українськими організаціями та військовими частинами: БО «Посмішка долі», БО «Леви на джипі», БФ «Озеленення України», БФ «Український проєкт», військова частина А2167, місто Біла Церква, війскова частина а2227, 40 окрема  артилерійська бригада імені великого князя Вітовта та ін.

Зокрема, команда  БО «Посмішка долі» докладає багато зусиль для кращого майбутнього України та прискорення нашої перемоги. Фонд підтримує як цивільних, так і військових, залучаючи небайдужих громадян, організації та партнерів зі всього світу. 

Ми завжди відкриті до співпраці із усіма: тими, хто потребує допомоги, та тими, хто може її надавати! 

На що спрямовуєте сили «Life&Peace» зараз? Які нагальні завдання фонду? 

Сьогодні ми продовжуємо збирати та розподіляти гуманітарну допомогу для біженців, закуповувати автівки для ЗСУ, об’єднуватися із партнерами та робити усе для того, аби наблизити бажану перемогу. 

Водночас фонд не зупиняє основний напрямок медичної допомоги дітям. Зараз забезпечуємо реабілітацію для Антоніни Янковської. Дівчинка має синдром Веста, встановлено затримку розвитку психомоторного розвитку, недоношеність.

На чому плануєте зосередитися найближчими роками? 

План незмінний: збільшити свої сили для допомоги українського фронту! Також хочемо реалізувати проєкт «Соціальне будівництво». Його мета — залучити кошти на будівництво соціального житла для людей, которі втратили свої домівки внаслідок війни.

Якою бачите глобальну місію фонду

Наша мета — зробити світ кращим разом з вами!

Наша місія — повернути віру людей в прості, щирі, людські взаємовідносини!

Матеріал підготувала Анастасія Старченко

Фото з архіву Макара Кислова