+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Найуспішніші українські жіночі бізнес-клуби

Найуспішніші українські жіночі бізнес-клуби

Бізнес-об’єднання — формат взаємодії, який довів свою популярність та надійність не тільки в Україні, а і в усьому світі. Прагнення підтримати жінок у їхній бізнес-діяльності, залучити зусилля й у діловому колі надати розголосу важливим проєктам — усі ці чинники вплинули на появу в Україні жіночих об’єднань, які пропонують для їхніх учасниць багато можливостей: як у бізнесі, так і в особистісному розвитку.

Business Woman Club

Business Woman Club — це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.

Цінності:

 • Професіоналізм — Клуб  дбає про професійне зростання членкинь!
 • Відповідальність — Клуб несе відповідальність за якість роботи і дотримання корпоративних норм, за виконання своїх зобов’язань!
 • Розвиток — розвиваючи бізнес учасників клубу, BWC  вселяє в них впевненість і робимо внесок в успішний розвиток України!
 • Репутація — в конкурентній боротьбі на ринку перемагає той, хто будує чесний бізнес. Для BWC репутація членів клубу на першому місці!
 • Відкритість —  Клуб відкрито інформує про важливі питання розвитку нашого клубу, створюючи основу для взаєморозуміння та ефективної співпраці!

«Місія клубу – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою!», — засновниця і президентка Business Woman Club Ганна Крисюк.

Членство в клубі — це середовище впливових жінок, територія довіри і гармонії; нові партнери і клієнти; PR-просування і формування позитивного іміджу; налагодження контактів з впливовими жінками різних країн світу; знайомство з топ-політиками, чиновниками, представниками українського та іноземного бізнесу; участь у міжнародних економічних, інвестиційних форумах, глобальних проектах та ініціативах; особистісний розвиток та навчання.

businesswomanclub.org

Lady Boss Club

Для усіх бізнес-леді: учасниць клубу й охочих долучитися до нього — Lady Boss Club проводить зустрічі відкритого формату. Ті, хто хоче ознайомитися із діяльністю клубу, можуть доєднатися до резиденток на бізнес-сніданках, ділових знайомствах, відкритих вечірках та презентаціях.

Ексклюзивно для учасниць проводяться клубні зустрічі. Lady Boss Club пропонує різноманітні майстер-класи, тренінги та воркшопи, брейнштормінги для пошуку оптимального рішення бізнес-задач та ін. Окрім цього, членкині мають змогу відвідувати офіси та підприємства великих бізнесів. Lady Boss Club організовує спільне відвідування світських та бізнес-заходів, заняття спортом та творчими хобі! Учасниці разом проводять SPA-вікенди, прогулянки на яхтах, шопінг-тури та тревел-дівич-вечори.

«Наш клуб та його учасниць регулярно запрошують на ексклюзивні та закриті заходи нашого міста, виступити або надати коментарі для медіа, на виставки і маркети представити бізнеси наших резидентів клубу».

www.instagram.com/lady_boss_club/

 Українська платформа «Жінки в бізнесі»

Це об’єднання жінок-підприємниць, представниць жіночих бізнес-асоціацій та менторів для розвитку і навчання, генерування нових ідей та реалізації спільних проєктів.

«Українська платформа «Жінки в бізнесі» створена з метою об’єднати жінок-підприємниць, жінок-лідерів, представниць жіночих бізнес асоціацій і стати опорою та рушійною силою для розвитку й популяризації жіночого підприємництва в Україні. Це потужний майданчик для нових знайомств, розвитку та навчання, нетворкінгу, взаємної підтримки, обміну досвідом, генерування нових ідей, реалізації спільних проектів та менторства».

bpc.in.ua

 «Клуб успішних жінок “Жінки України”» (КУЖ) 

Всеукраїнська громадська організація «Клуб успішних жінок “Жінки України”» —  це перше всеукраїнське ділове співтовариство жінок-лідерок,  а також жіночих організацій для постійного ділового нетворкінгу, розвитку бізнесів і країни в цілому.  Клуб охоплює всі сфери життя бізнес-леді, надає підтримку й можливості для подальшого розвитку;  виступає організатором та / або учасником багатьох світових жіночих форумів, співпрацює із провідними програмами й стажуваннями.

Міжнародне співробітництво

 • Зустрічі на вищому рівні з Президентами країн, Прем’єр-міністрами, членами королівських сімей, відомими підприємцями тощо.
 • Отримання грантів на допомогу в розвитку жінок і дітей.
 • Співпраця між жіночими клубами, КУЖ і міжнародними організаціями.

Розвиток бізнесів

 • Бізнес-знайомства КУЖ «Women’s Networking».
 • Організація національних бізнес-форумів, бізнес-фестивалів.
 • Жіночі бізнес-стажування.
 • Бізнес-презентації КУЖ та щомісячні ділові зустрічі.

Соціальні й добродійні проєкти

 • Благодійні проєкти «Жінки дітям», «Ялинка бажань, «МАМА», «Народжені у вишиванці».
 • Жіночі Бізнес Ангели (видача грантів і стипендій талановитим дітям).
 • Менторингова программа «БІЗНЕС-СТАРТ».
 • Крос-соціальні проєкти.

clubwomen.com.ua

«Новація. ІФ» 

Перша освітня платформа для жінок із клубним форматом. 

«Це спілкування, обмін досвідом, створення нових можливостей для роботи та відпочинку активних жінок».

Особистий розвиток та самовдосконалення — головна мета та цінність «Новації». Клуб пропонує багато навчальних програм, тренінгів та майстер-класів. Учасниці відвідують воркшопи, беруть участь у дискусіях та вебінарах від кваліфікованих фахівців за різними напрямками: психологія, самореалізація, взаємостосунки, краса, здоров’я, кар’єра, бізнес тощо. 

Клуб проводить Всеукраїнський жіночий фестиваль «АНІМА». На ньому збираються провідні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості і діляться успішним досвідом, унікальними знаннями та власною мудрістю. Фестиваль об’єднує зіркових гостей, beauty zone, виставку-ярмарок, розіграш подарунків, шоу-програму та багато цікавих сюрпризів!

«Новація» підтримує розвиток власної справи та бренду своїх учасниць. Вступ до клубу відкриває можливість представити свій бренд, товари чи послуги на численних івентах клубу. «Ми взаємодіємо та співпрацюємо для сприяння позитивного іміджу та розвитку діяльності один одного!»

Нетворкінг — ще один ключовий елемент клубу. Членство в «Новації» допомагає налагоджувати та підтримувати необхідні  контакти. Клуб розширює спектр ділових можливостей.

novation.if.ua

«ІніціативА»

Головна мета —  об’єднати українських жінок Херсона для відродження демократичного жіночого руху, національних ідеалів і духовної культури. «ІніціативА» зосереджена на вихованні нової генерації української молоді, котра  здатна будувати правову державу. Об’єднання заохочує відроджувати національні традицій, саме тому проводить масові заходи зі святкування національних та християнських свят як на рівні цілого міста, так і окремих шкіл, дитячих садків, 

«Ініціативою» організовується гуманітарна допомога, опіка над дітьми, дитячими майданчиками і спортивними закладами. Об’єднання працює і в напрямку міжнародного співробітництва та взаємного розвитку.

Усі вищезгадані українські бізнес-клуби відкривають багато можливостей для жінок, які спрямовані на досягнення успіху, презентацію своїх ідей у колі однодумців та покращення власних навичок у різних галузях!

iniciativa.at.ua

Матеріал підготувала Анастасія Старченко