+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Найкращі бізнес-ідеї для початку бізнесу в 2021 році

Найкращі бізнес-ідеї для початку бізнесу в 2021 році

Почати свій бізнес і успішно реалізувати свою бізнес-ідею в Україні під час пандемії зовсім непросте завдання. Однак в бізнесі успіх приходить лише до проактивним підприємцям, які йдуть на ризик в будь-який час і не перекладають свої невдачі на складності законодавства, високі податки, пандемію коронавируса або обмежений стартовий капітал. Як правило, запорукою успіху реалізації багатьох бізнес-ідей ставали: інновації, якісний сервіс, постійне вдосконалення свого продукту і грамотний маркетинг.

Ситуація на багатьох ринках сьогодні істотно змінюється, багато традиційних і колись рентабельні бізнесу в Україні сьогодні зариваються, і це є відмінною можливістю для того, щоб запустити нові і нестандартні бізнес ідеї.

🧰 Читайте більше бізнес-ідей на Bizz Ідея

Рейтинг ТОП-220 бізнес ідей для запуску своєї справи в 2021 році в Україні

Будь-який бізнес починається з бізнес ідеї. Виділіть час для того, щоб знайти бізнес ідею, яка викличе у Вас позив для творення і самореалізації.

Бізнес ідея №1. Колл-центр для лідогенераціі

Суть даного бізнесу зводиться до того, що вам необхідно організувати команду менеджерів з продажу, які можуть працювати і віддалено, сидячи в карантині у себе вдома.

Знайдіть людей або почніть цей бізнес самі, ми готові платити по 1000 грн. за кожного клієнта, якого ви приведете нам на розробку Інтернет-магазину “під ключ”.

Бізнес ідея №2. Сервіс по розміщенню коментарів в Інтернеті

Виконуючи просте завдання, суть якого зводиться до додавання своїх коментарів, питань, або лайків до статей / постам / сторінок на просторах Інтернету, можна отримувати гроші, сидячи вдома на дивані.

Бізнес ідея №3. Виготовлення еко-іграшок з дерева на дому

У наш час до сих пір актуальним вважається домашнє ремесло, виготовлення різних виробів в домашніх умовах. Якщо ви людина, яка не обділений талантом і любите творити руками маленькі і великі шедеври, то можна задуматися про створення іграшкового бізнесу, використовуючи в якості основного матеріалу дерево. Як правило, інвестицій в таку справу буде не багато через доступної ціни на дерево. Можливо, витратитися доведеться тільки на інструменти для обробки деревної поверхні. Такі іграшки можна виготовляти на замовлення або реалізувати їх невелике і різнопланове кількість, а продавати на торгових майданчиках або завести торгову сторінку в соціальній мережі, наприклад, в інстаграме.

Бізнес ідея №4. Стріт фуд у вигляді фургона (фуд-трак) / Street Food

Іншими словами, «вулична їжа» або точка обслуговування клієнтів, що надає готову їжу. Дана ідея народилася вже давно, але в країнах СНД поки не дуже розвинена. Не можна сказати, що «Стріт фудів» на вулицях в Україні не зустріти, але їх поки незначна кількість, а значить, конкуренція не висока. Для реалізації вам знадобиться фургон з обладнанням, призначеним для приготування їжі. З персоналу практично завжди достатньо одного-двох кухарів, не більше. Для подачі готових страв дуже вигідно використовувати такі тари, щоб покупець максимально швидко міг приступити до вживання страви.

Бізнес ідея №5. ІТ-табір (дитячий табір з ухилом на ІТ освіту)

Ідея створення комп’ютерних таборів народилася зовсім недавно і вже встигла завоювати величезну визнання. Варто відразу зазначити, що це не стандартний табір, такий, яким ми звикли уявляти його собі. Даний варіант більше схожий на навчальні курси. Організація бізнесу дуже проста: наймається кілька фахівців в області програмування або моделювання, також знадобиться приміщення (або декілька), обладнане комп’ютерною технікою, не обов’язково дорогою. По місту поширюється реклама про те, що на літо відкривається дитячий IT-табір. Дитина в таборі навчається базовим основам в програмуванні, працює з обробкою зображень, вчиться 3D-моделювання.

Бізнес ідея №6. Оренда весільних та вечірніх суконь

Погодьтеся, далеко кожен може дозволити собі покупку дорогого весільного або вечірнього плаття для будь-якого заходу. З огляду на нинішні ціни на якісний і красивий одяг, багато хто замислюється про те, щоб просто орендувати на вечір потрібну річ і заощадити велику суму грошей. Саме тому створення подібного сервісу – дуже вигідний варіант, так як є великий попит. Для реалізації ідеї не обов’язково займатися скупкою всіх дорогих суконь в місті. Почніть з б / у речей, купуйте їх через інтернет і проводите реставрацію. Також вам обов’язково знадобиться приміщення і деяке обладнання для приведення речей у порядок. З подальшим розвитком і отриманням хорошого прибутку можна буде задуматися над покупкою брендових суконь.

Бізнес ідея №7. Гелієві кульки для святкових заходів

Спробуйте уявити собі святковий захід, особливо дитяче, без гелієвих кульок. Дуже важко, правда? І не дарма, адже ця тема завжди буде актуальною. Отже, організація сервісу з надування і доставці таких кульок – це відмінний варіант для бізнесу. Плюс в тому, що вам не знадобиться орендувати приміщення. Все, що потрібно, – це купити оптом різноманітних кульок, різних розмірів і форм, а також гелієві балони.

Бізнес ідея №8. Ферма по Майнінг криптовалюта

Тема криптовалюта донині залишається актуальною. Крипта – це цифрова валюта і одним з найбільш популярних способів її отримання є майнінговая ферма. Для того щоб організувати такого роду бізнес, вам будуть потрібні відповідні знання і базові навички роботи з ПК та комп’ютерними запчастинами. Для початку необхідно детально вивчити найбільш рентабельні криптовалюта на даний момент і визначитися, яку саме ви хочете почати Майні (добувати). Основними елементами в фермі для Майнінг є відеокарти (як правило, досить потужні). Саме на них і підуть основні витрати. Кращим варіантом буде консультація фахівця, який розповість, як зібрати ферму, на яких сервісах реєструватися для роботи, як вивести заробіток і ін.

Зазначимо, що купить биткоин Ви можете на сайті Paybis.

Бізнес ідея №9. Клінінгові послуги

Для старту такого бізнесу, по суті, не потрібно ніяких вкладень. Елементарні інструменти та безпечні хімічні засоби – головне для цієї роботи. Розміщувати оголошення можна на найпопулярніших і безкоштовних дошках оголошень, наприклад, на ОЛХ, Клумбі, Кідстаффе, клубки.

Скористатися такого роду послугами, безумовно, захочуть холостяки, зайняті бізнесмени і бізнесвумен, особи похилого віку.

Хоча така ідея у багатьох викликає посмішку, між тим вона дуже перспективна. Згодом можна створити свій сайт з запропонованими послугами, і попутно почати продаж клінінгового інвентаря та побутових засобів.

Інший напрямок розвитку компанії – збільшення кількості послуг, що надаються, наприклад, разом з прибиранням також пропонувати клієнтам і послуги електрика, сантехніка, доставку води і вивезення сміття.

Щоб отримати своїх постійних клієнтів, важливо більше уваги приділяти побажанням клієнтів, виконувати свою роботу старанно.

Бізнес ідея №10. Пошиття одягу на замовлення

Жінки і дівчата, які вміють і люблять шити, можуть на цьому бізнесі непогано заробити. Якщо клієнтів спочатку буде не багато, тоді можна почати з пошиття декількох універсальних товарів. Як приклад можна назвати: дитячі ковдри, штори, скатертини, простирадла і т. П.

Інший цікавий варіант – мішки для подарунків або для іграшок. Якщо підібрати кілька різних варіантів кольорів, матеріалів, це збільшить шанси на швидкий продаж виробів, адже клієнтам буде з чого вибирати.

Впоравшись з такою роботою, можна буде переходити до більш дорогим пропозицій, зокрема: жіночим платтям і верхньому одязі. За ексклюзивний одяг під замовлення люди часто готові заплатити дуже високу ціну.

Для початку Вам знадобиться простенька, але міцна швейна машинка. На торгових Інтернет-майданчиках професійну швейну техніку б / у можна придбати всього лише за 6-8 тисяч гривень. Звичайно, ще потрібно буде докупити матеріал, нитки, а також попрацювати над виготовленням лекал.

Бізнес ідея №11. Салон краси для собак (грумінг-салон)

Догодити своїм пухнастим клієнтам куди простіше, ніж людям. Головне в цій справі – мати почуття стилю, розбиратися в породах тварин і любити свою справу.

Для старту потрібні дуже незначні вкладення: гроші на перукарські інструменти та засоби, кушетка для тварин.

Всі шанси на розвиток салон для тварин має в великих містах з чисельністю населення від 300-400 тисяч чоловік.

«Напрацювавши» свою базу постійних клієнтів, варто задуматися над розширенням закладу і орендою великого приміщення.

Бізнес ідея №12. Дизайн інтер’єру в квартирі або офісі

Все більше рядові користувачі цікавляться дизайнерськими виробами та ремонтом. Такий бізнес підійде творчим натурам, які вміють фантазувати, вдало поєднувати різні предмети, кольори і матеріали.

Для роботи знадобиться комп’ютер і встановлені на ньому спеціальні дизайнерські програми для моделювання різних варіантів облаштування приміщення. Клієнтів можна шукати як серед пересічних городян, так і серед власників офісів, комерційних закладів – ресторанів, шкіл, кафе і т. П.

Як варіант, можна спробувати домовитися із забудовниками, власниками будівельних магазинів про надання дизайнерських послуг.

Бізнес ідея №13. Ремонт електроніки

Ремонтувати комп’ютери і мобільні пристрої в домашніх умовах дуже зручно. На відміну від фахівців, які ремонтують побутову техніку, не потрібно виїжджати до клієнта.

Що ж стосується замовників – то вони обов’язково будуть, адже на кожного користувача в наш час доводиться по 2-3 електронні пристрої. Якщо довіряти статистиці компанії TNS Infratest, ще в 2016 році серед осіб у віці до 32 років більше, ніж 72% є активними користувачами планшетів.

Розбите скло, часті перезавантаження пристрою, відсутність зображення або звуку, неможливість підключити Інтернет – часті несправності гаджетів. Звичайно, набагато вигідніше заплатити 300-900 гривень за ремонт, ніж купувати нові пристрої.

Без сумніву, хто вибере для себе такий варіант зайнятості, не знатиме, що таке економічна криза.

Бізнес ідея №14. Виробництво косметики (косметика домашнього виробництва)

Часті дискусії на тему екологічності миючих і косметичних засобів, а також невтішні результати дослідження впливу тих чи інших жіночих товарів (лак-спрей, гель-лак і ін.), Змушують більше коштів витрачати на якісну, а головне – безпечну косметику.

Найбільш простим і вдалим для старту варіантом стане миловаріння. Як відзначають підприємці, які вже встигли заробити на цьому непоганий капітал, на натуральні інгредієнти піде всього лише 200-500 гривень. Рецептів приготування миючого засобу в мережі можна знайти досить багато.

Бізнес ідея №15. Вироби ручної роботи

Не менш цікавою і прибутковою роботою є і виготовлення речей своїми руками. У Європі та США навіть за невелику фетровий іграшку, виконану людськими руками, покупці готові заплатити за декілька сотень, а іноді і тисяч доларів. Така річ – безпечна і унікальна – ось її головні переваги.

Відповідаючи на питання, а що ж робити, варто сказати: те, що вмієте найкраще. Товар повинен бути авторським і якісним. Як варіант – керамічні вазочки, вишиті іграшки на ялинку, в’язані шкарпетки, сережки з бісеру, дерев’яні підставки під чашки і т. П.

Успіх прийде разом з креативністю. Навіть не дуже потрібну річ покупці готові купити, якщо вона буде трендової. Варто поцікавитися: герої яких мультиків і фільмів користуються найбільшою популярністю, які футбольні команди мають найбільше фанатів, і які виконавці збирають цілі стадіони. Використання актуальних зображень, написів забезпечать виробам швидкий збут.

Бізнес ідея №16. Проведення екскурсій

Якщо Ви проживаєте у великому місті або місті з глибокою історією, тоді можна заробляти цікавими розповідями. Починати можна з послуг допомоги туристам. Приїжджаючи в чуже місто, важко відразу зорієнтуватися: куди піти, де поїсти і переночувати. Помічник в цих питаннях точно зайвим не буде.

Також можна розробити свою актуальну і нестандартну програму екскурсії. Клієнтів краще шукати серед туристичних компаній, адже вони можуть забезпечити Вас великими групами туристів.

Не завадить і реклама в соціальних мережах, на тематичних форумах, особливо в сезонний період.

Бізнес ідея №17. Агент з нерухомості

Особи з аналітичним складом мислення і економічною освітою зможуть реалізувати себе в сфері нерухомості. Персональним агентом з продажу і покупки можна легко стати, якщо навчитися моніторити ринок, розбиратися у вартості житла і земельних ділянок в різних районах свого міста.

Як показує досвід багатьох агентств, і в цій ніші можна напрацювати свою постійну клієнтську базу, але тільки за умови працьовитості і порядності.

Здавати в оренду житло – значить отримувати щомісячні виплати без зусиль. Тому скористатися такою можливістю намагаються фактично всі власники незаселених квартир. На цьому можна теж пристойно заробити, причому практично без вкладень.

Бізнес ідея №18. Меблі для тварин

Прибутковий бізнес на дому для чоловіків – виготовлення будинків для домашніх тварин. Все більше претендентів мережі, якщо довіряти статистиці пошукових систем, цікавляться такими товарами.

Щоб «справа пішла» краще, попередньо потрібно проаналізувати товари конкурентів, дізнатися якомога більше про тварин, для яких пропонується меблі, а також очікування цільової аудиторії. Постійним залишається попит на: будки для собак, ганчірки і будиночки для кішок, клітки для птахів. Підійшовши до своєї роботи з фантазією, Вам вдасться створити унікальні вироби, випередити конкурентів і задовольнити запити всіх своїх клієнтів.

Бізнес ідея №19. Виробництво солодощів на дому

Побалувати себе чимось солоденьким завжди готові і діти, і дорослі. Тим часом, корисних і натуральних солодощів на ринку дуже мало. Продемонструвавши своїм потенційним клієнтам відеоролик або фотозвіт процесу виготовлення цукерок або шоколаду, обов’язково вдасться підвищити свій авторитет в їх очах, і, відповідно, швидко розпродати першу партію. Отримати ж постійних покупців можна тільки в тому випадку, коли пропоновані вироби виявляться корисними, красивими, смачними і апетитними.

На старт не потрібно витрачати надто багато коштів. Форми і основні харчові інгредієнти – найбільш важливі елементи виробництва. Для професійного розвитку доречними стануть різноманітні кондитерські курси і майстер-класи.

Бізнес ідея №20. Розробка, наповнення та просування сайтів ( digital аутсорсинг)

Це нове, але дуже перспективний напрямок Інтернет-роботи. По суті, воно передбачає виконання різних завдань, пов’язаних з розробкою, наповненням і просуванням сайту, а також з рекламою компаній і продуктів в мережі. Для початку краще уважно вивчити один напрямок, наприклад: графічний дизайн, SEO-стратегію, контекстну рекламу, копірайтинг і т. П.

Не варто чекати, що клієнти прийдуть до Вас самі. Краще активно моніторити вже діючі сайти і пропонувати адміністраторам просування, кращий дизайн або якісні тексти (одним словом те, що вже добре вмієте). Згодом потрібно буде взяти на роботу додаткових помічників.

Ідея №21. Виготовлення незвичайних букетів

Сподіваючись знайти цікаві подарунки до ювілею, з нагоди кар’єрного росту, Дня народження або інших свят, все частіше українці зупиняються на покупку оригінальних букетів. Їх можна створювати з будь-яких продуктів харчування, фруктів і солодощів.

Кожній дівчинці і жінці, безумовно, захочеться отримати в подарунок чарівний букет з шоколадних цукерок або зі свіжим виноградом, соковитим апельсином. Кращим подарунком на всі випадки життя для чоловіків стануть набори з алкогольними (міні-пляшки або пляшки коньяку, горілки, віскі і т.д.) або слабоалкогольними (пиво) напоями, до того ж, на додаток до апетитним сиров’ялені ковбасок, елітних видів сирів або морських делікатесів.

У цій справі важливо нести відповідальність за свій товар (купувати тільки свіжі продукти, а також зберігати чек). І, звичайно ж, без фантазії і творчості Вам не обійтися!

Ідея №22. Редагування фото: можливість заробити без вкладень

Вміючи працювати хоча б з одним фоторедактором, можна пропонувати послугу обробки фото. Жінки і дівчата у віці 14-35 років – головна цільова аудиторія в такому бізнесі. Додати обсягу волоссю або прибрати ефект червоних очей, або ж приховати плями на одязі, недоліки шкіри – основні прохання до фоторедакторам.

Ціну краще встановлювати фіксовану і для початку невисоку. «Набивши руку» і навчившись працювати з різними клієнтами, запитами і програмами, можна починати збільшення свого бізнесу, наприклад, пропонувати роздруківку фотокниг, покупку фототоварів, альбомів і т. П.

Ідея №23. Доставка корисних солодощів

Тема корисного і правильного харчування турбує багатьох. Якщо говорити про солодощі, то це, напевно, те, перед чим дуже важко втриматися, навіть якщо ти на дієті. Розвійте всі сумніви про те, що солодощі не можуть бути корисними і при цьому смачними. Якщо конкретизувати, то маються на увазі Чіа-підданого, сироедческіе цукерки, еко-морозиво та ін. Рецептів корисної солодкої їжі на сьогоднішній день дуже багато. Це означає, що відмінним варіантом буде організувати сервіс з виготовлення та доставки таких солодощів. Ви можете займатися цим вдома, так як приготування гранично просте, а витрати будуть йти тільки на упаковку і інгредієнти. Для доставки в інші міста використовуйте пошту. Добре допоможе діяльність в Інтернеті, створення акаунтів в соцмережах або сайту для просування бізнесу.

Ідея №24. упаковка подарунків

Всі ми любимо сюрпризи і подарунки, особливо якщо вони красиво упаковані, але не завжди виходить створити таку красу власноруч. У цій ситуації і рятують торгові точки, які займаються упаковкою подарунків. Організувати таку дуже просто. Знадобиться закупівля різних видів спеціального паперу і місце для розміщення (найчастіше орендують місця в ТЦ, супермаркетах і т.д.). Якщо ви володієте відповідними навичками, працювати по початку можна самому. Уже пізніше наймати співробітників і займатися тільки веденням документації та просуванням.

Бізнес ідея №25. Соляні кімнати (соляні печери)

Відмінний варіант для створення власного пасивного бізнесу – реалізація соляної кімнати. Для такої ідеї вам не знадобиться знання специфічних нюансів, професійних навичок, досвіду або наявності надскладного і дорогого устаткування. Більш того, вам не потрібен дозвіл влади на створення соляної печери, що важливо. Суть використання такої кімнати проста: клієнтам, які страждають від гаймориту, фарингіту, бронхіту, підвищеного тиску, проблем з шлунково-кишкового тракту, неврозів та інших захворювань, часто лікарі рекомендує відвідувати сольові печери для того, щоб подихати повітрям, насиченим мікромінерали.

Бізнес ідея №26. Б’юті-студія (косметичні салони)

Б’юті-студія – це спеціалізований салон, який надає різні косметичні послуги для поновлення своєї зовнішності. Це можуть бути і сучасні зачіски, манікюр, педикюр, макіяж і безліч інших. Відкриття салону краси – дуже привабливий варіант створення бізнесу для багатьох і конкуренція в цій галузі буде серйозна. У такій ситуації необхідно буде враховувати безліч факторів, починаючи з місця розташування (розміру населеного пункту), закінчуючи якістю обладнання і обслуговування в студії, привабливим дизайном і т.д.

Бізнес ідея №27. Міні-пекарня

Якщо ви тільки переступаєте поріг в світ бізнесу, варто почати з чогось малого і непоганим варіантом в такій ситуації стане міні-пекарня. На сьогоднішній день в нашій країні даний вид малого бізнесу досить сильно популяризувався. Це пов’язано з тим, що хлібобулочні вироби користуються шаленим попитом в будь-якому населеному пункті. Незважаючи на високу конкуренцію в цій галузі діяльності, «прогоріти» (як би це іронічно звучало) у створенні міні-пекарні, потрібно ще постаратися.

Бізнес ідея №28. Бізнес в соціальних мережах

Для організації бізнесу в будь-якій соціальній мережі вам знадобиться торговий аккаунт. Перш за все необхідно визначитися з нішею, оцінити конкурентів, скласти бізнес-план з розвитку, розкручування і просування аккаунта. Спочатку враховуйте, що у кожної соцмережі є свої суворі вимоги і правила, за порушення яких сторінки блокують (іноді назавжди). Тому перед створенням торгового аккаунта ознайомтеся з усіма правилами. Якщо ви хочете створити бізнес з торгівлі чим-небудь, вам відмінно підійде Інстаграм. Для розвитку вам необхідна буде жива аудиторія, тому не обійтися без реклами. На щастя, в кожній соцмережі надається можливість рекламування свого аккаунта за певну плату. Щоб обійти конкурентів намагайтеся залучити клієнтів постійними розіграшами, конкурсами, акціями, приємними бонусами і знижками.

Бдея №29. Бізнес по відновленню айфонів

“Яблокоманія” з кожним днем ​​заражає все більше людей. Цей прийшов із заходу телефон мріє отримати кожен другий і це відмінна можливість організувати бізнес на відновлених моделях. Для тих, хто не знає суті вживання слова “відновлений” – це означає, що телефон уже використовувався кимось, але був переданий назад в Apple з якоїсь причини. За статистикою, зібраною сайтами, що займаються розміщенням приватних оголошень (Avito, OLX і ін.), Айфон купується найчастіше. Щоб почати займатися даною діяльністю, знадобиться оптова закупівля відновлених моделей. Постарайтеся відразу продумати стратегію з продажу. Враховуйте, що конкуренція в цій галузі дуже жорстка. Обов’язково використовуйте соц. мережі для розкрутки і реклами бізнесу.

Бізнес ідея №30. Виготовлення еко-меблів з піддонів

З огляду на кількість варіацій бізнесу з виробництва меблів, зараз складно здивувати кого-небудь чимось новим. Однак, ідея виготовлення меблів з палет і піддонів вважається практично незайнятою нішею, а значить і конкурентів у початківця таку діяльність буде не багато. Обробка дерев’яних піддонів – завдання не з легких, тому для організації бізнесу вам знадобиться фахівець по роботі з деревом. Також необхідно буде приміщення для створення невеликого виробничого цеху з наявністю спеціального інструменту для обробки дерев’яних поверхонь. Таким чином ви можете відкрити сервіс з виготовлення меблів з піддонів на замовлення, а для реалізації продажів почніть з просування компанії в Інтернеті, створіть сайт або сторінку в соцмережі.

Бізнес ідея №31. Плетіння кошиків з лози

Зараз лозоплетіння більше сприймається як творчість. У сучасному світі плетені вироби не дуже необхідні в побуті, але цінуються як ручна робота. Плести з лози може навчитися кожен, хто володіє терпінням, старанністю і, природно, бажанням.

Коли ви зробите кілька кошиків, продумайте канали збуту продукції. Продавати свої вироби можна через оголошення, розміщені в газетах або в інтернеті. Створіть свій сайт і скористайтеся можливостями інтернет-реклами. Перші роботи можна реалізувати через друзів і родичів – це можуть бути і подарунки. Якщо вироби виконані якісно, ​​запрацює сарафанне радіо. Коли кошиків буде багато, спробуйте домовитися з магазинами про реалізацію продукції. Продавати кошика можна на виставках і / або ярмарках.

Бізнес ідея №32. Бізнес гончарне ремесло і гончарне мистецтво

Перед тим як з головою зануритися в бізнес, в ідеалі має бути стати гончарем, як мінімум – освоїти навички гончарного ремесла. Навіть якщо ви плануєте бути тільки організатором, потрібно добре знати технологію і добре уявляти собі весь процес виготовлення виробів з глини. Глина зустрічається повсюдно. У сирому вигляді вона буває: біла, сіра, блакитна, зелена, чорна, коричнева, жовта, червона. Досвідчені майстри найчастіше використовують червону глину. Пошук каналів збуту. Куди можна здавати вироби з глини: в різні магазини і сувенірні лавки, відкрити свій магазин при гончарної майстерні, створити сайт і реалізовувати товари через інтернет.

Бізнес ідея №33. Дресирування собак

Сьогодні питання дресирування собак актуальний для багатьох власників, тому що кожен хоче мати НЕ дикого звіра, який підпорядковується власним інстинктам, а спокійного домашнього улюбленця. Звичайно ж, тим, хто збирається дресирувати собак, необхідні спеціальні навички і знання з цього питання. Крім цього, клієнтам буде важливо, чи є у того, кому вони довіряють свого улюбленця, сертифікати, що підтверджують володіння навичками дресирування. Тому обов’язково треба закінчити курси дресирувальників собак. Як шукати клієнтів для курсів дресирування собак? Ця послуга специфічна, так що реклама їй не потрібна. Досить повідомити про неї в клубі

Бізнес ідея №34. Виробництво і продаж акваріумів

Акваріуми стали невід’ємними елементами інтер’єру не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, магазинах, медичних установах і т.д. Попит на акваріуми залишається високим навіть в періоди економічних криз. Для реалізації такого проекту не потрібні багатомільйонні інвестиції. Виготовляти подібну продукцію можна каркасних методом. У цьому випадку спочатку збирається корпус зі сталі, потім в конструкцію вставляється дно, задні і передні стінки. Для виробництва акваріумів необхідне спеціальне обладнання, зокрема: монтажні столи, монтажний пістолет, верстат для різання скла, ножі, інструменти для шліфування крайок і т.д. Ринкова вартість продукції буде залежати від її функціональності, зовнішнього вигляду і об’єму. Як правило, націнка на подібну продукцію становить 40-50%.

Бізнес ідея №35. Весільні букети з грошей

Напевно, багатьом відома приказка про те, що найкращий подарунок – це гроші. Нехай деякі не погодяться з цією думкою, але все ж подарунок такий вдалий як на весілля, так і на ювілей. Для того щоб покупці мали уявлення про пропонований вами товар, варто зробити фото зразків з фальшивих купюр. Даний вид заробітку, швидше за все, неможливо назвати дуже прибутковим, але він відмінно підійде як підробіток.

Бізнес ідея №36. Виробництво ременів зі шкіри

Шкіряні ремені – незамінні аксесуари, які можуть завершити образ практично в будь-якому стилі (діловому, кежуал і т.д.). Попит на таку продукцію завжди високий. Якщо відштовхуватися від середніх показників підприємства, яке щомісяця виробляє і реалізує готову продукцію на суму від 20 тис. Дол., То в даному випадку, фірма заробляє близько 4-5 тис. Дол. На місяць (чистий прибуток).

Бізнес ідея №37. Пошиття спальних мішків

Без спальних мішків не можуть обходитися і любителі екстремального виду спорту. Дешева продукція китайського виробництва часто не задовольняє запити споживачів через низьку зносостійкості матеріалу. У зв’язку з цим виробництво спальних мішків в середньому ціновому діапазоні може вважатися перспективною ідеєю для малого бізнесу.

Бізнес ідея №38. Надання послуг із заточування інструменту

Практично кожен день у великих містах з’являються нові манікюрні та педикюрні салони, а також перукарні – це потенційні клієнти даної бізнес-ідеї.

Бізнес ідея №39. Виготовлення домашнього вина

Смакові якості такої продукції не йдуть в порівняння зі звичайними винними напоями, які продають в магазині і виготовлення домашнього вина відмінна ідея для початку свого бізнесу. Споживчу вартість подібної продукції можна встановити в районі 150 грн за літр.

Бізнес ідея №40. Футболки з принтами

На даний момент одяг з унікальними фразами, зображеннями або абстракціями користується значною популярністю, особливо серед молоді. Багато закохані пари замовляють футболки з взаємопов’язаними написами. Першочерговим пунктом для початку бізнесу стане покупка спеціального обладнання, яке здійснює друк на одязі. Це і буде основною витратою. Також знадобляться футболки (без принтів), закуповувати які краще відразу оптом. В Інтернеті зараз є безліч пропозицій з купівлі стартових наборів для друку на різних тканинах за вигідними цінами. Придбавши такий набір, ви відразу можете приступати до справи. Крім цього, вам потрібні будуть базові навички володіння редагує зображення ПО. Якщо таких немає, можна найняти фахівця. Для реалізації продажів можна використовувати Інстаграм, Вайбер, телеграм.

Бізнес ідея №41 Виготовлення силіконових принад

Перспективна бізнес-ідея, яку можна легко запустити в домашніх умовах, є виготовлення силіконових принад. Такі вироби користуються великим попитом у рибалок через свою низьку вартість. Для виготовлення штучних приманок з силікону своїми руками цілком вистачить стартового капіталу в 7 тисяч грн. На ці кошти потрібно буде придбати витратні матеріали. Бізнесмену потрібно стежити за тим, щоб розплавлений матеріал якомога довше залишався в текучому стані. Для цього потрібно після плавлення потрібно додатково потримати силікон в мікрохвильовій печі протягом 1-2 хвилин. На подальшому етапі підприємцю потрібно буде залити розплавлений силікон в спеціальні формочки, які виготовляються з гіпсу. Виготовити їх також можна своїми руками. Для цього гіпс необхідно розвести до консистенції рідкої сметани, а потім залити в картонну форму. Завершальним етапом у виготовленні приманок є заливка силікону в гіпс. Він зазвичай застигає через півтори години. Після цього силіконові приманки можна витягти.

Бізнес ідея №42 Виготовлення автомобільних килимків

Не секрет, що кількість легкових автомобілів щорічно зростає. Відповідно, збільшується попит на запчастини і аксесуари для легкового транспорту. На початковому етапі організувати міні-цех з пошиття текстильних авто-килимків можна в умовах власної квартири. Якщо кількість замовлень буде збільшуватися, можна буде подумати про оренду окремого приміщення. Для пошиття якісних текстильних авто-килимків потрібно використовувати прогумований ковролін.

Бізнес ідея №43 Виготовлення магнітних візиток

Магнітні візитки – сучасний маркетинговий інструмент, використання якого дозволяє швидко сформувати базу лояльних клієнтів і це відмінна нова ідея для бізнесу. Для виготовлення магнітних візиток підприємцю не потрібно буде витрачати кошти на оренду приміщення. Замовлення можна виконувати вдома. Щоб займатися виготовленням магнітних візиток на професійному рівні, підприємцю необхідно буде придбати 3d-принтер. Це дозволить втілювати в життя будь-які ідеї і розробляти цікаві варіанти дизайну.

Бізнес ідея №44 Виробництво рекламного мила

Мило є не тільки товаром першої необхідності, який є в кожному будинку, але і відмінним носієм рекламної інформації і непоганою ідеєю бізнесу. На відміну від звичайної друкованої продукції, мило з логотипом надовго залишається у потенційних споживачів і використовується за прямим призначенням. Крім того, слід придбати спеціальну каструлю (обсяг залежить від масштабів діяльності). У каструлю потрібно залити мильну основу і додати інші інгредієнти (в залежності від типу продукції і побажань замовника). Після цього суміш кип’ятиться і розливається по формах, в які попередньо кладуть брелоки з логотипом компанії замовника.

Бізнес ідея №45 Прийом склотари

Спочатку приймаємо рішення, будете працювати безпосередньо самі або через посередника. Якщо самі, то попередньо займаємося пошуком фабрик і заводів, які приймають склотару. Якщо через посередника, то це його головний біль. Вам належить йому тільки здавати тару, а транспорт і точки збуту вторсировини його.

Бізнес ідея №46 Приготування суші та ролів на дому

На приготуванні суші і ролів можна побудувати прибутковий домашній бізнес. Зрозуміло, для досягнення успіху в цьому починанні необхідно володіти певними кулінарними здібностями і навичками. Реалізацією подібної бізнес-ідеї для домашнього бізнесу можуть зайнятися в тому числі домогосподарки або мами в декретній відпустці, які люблять готувати. Можна залучити до участі в подібному бізнесі знайомих, які працюють в ресторанах і досконало володіють мистецтвом приготування цієї страви.

Бізнес ідея №47. Світиться солодка вата

Найчастіше, чим вище конкуренція, тим більше народжується прогресивних рішень, одним з яких в 2019 році стала дивовижна солодка вата, яка світиться. Природно, новинка викликала фурор і продавалася з божевільною швидкістю. Даний варіант, на жаль, для підприємців вважається сезонним бізнесом. Добре для реалізації підійдуть курортні міста, куди щоліта приїжджають натовпи людей і виходять на вечірні прогулянки. Хитрість такої вати, звичайно, не в якомусь секретному інгредієнті, що додається при виробництві. Просто вата намотується на світлодіодні палички і при цьому виходить різнобарвною. Щоб зайнятися таким бізнесом знадобиться установка для виробництва солодкої вати і багато світяться паличок. Також необхідно місце, торгова точка для продажу.

Бізнес ідея №48. Друк іграшок на 3D-принтері

3D-друк значно популяризувалась за останні роки і, природно, не обійшла стороною створення дитячих іграшок. Головною їх особливістю є екологічність. Для того щоб почати заробляти в такій сфері, вам знадобиться спеціальний принтер Toybox 3D, який дозволить втілити в життя безліч ідей, і навички роботи з редагуванням зображень. Досить просто буде організувати обслуговування вдома, почати виготовляти різні моделі і продавати їх через Інтернет. Витрати підуть тільки на покупку принтера. Для просування можна створити сайт, де користувач зможе вибрати, яку саме іграшку створити на замовлення.

Бізнес ідея №49. Ігри в окулярах віртуальної реальності (VR-окуляри)

Ігрова індустрія розвивається дуже швидко, і віртуальна реальність вже стала чимось буденним, однак, якщо врахувати вартість хороших VR-окулярів, то можна з упевненістю сказати, що не кожен зможе дозволити собі таке задоволення. Щоб організувати бізнес на VR-окулярах, вам перш за все знадобиться придбання такого девайса, бажано, кілька штук. А далі вже на ваш вибір. Або почати з простої оренди очок, наприклад, для різних заходів. Можна також відкрити спеціальний заклад, де можна проводити «сеанси польотів» у віртуальну реальність.

Бізнес ідея №50. виноградні равлики

Як відомо, равлики вважаються незвичайним делікатесом, який в своєму житті не багато, хто пробував. Ніжне м’ясо равликів користується небувалим попитом в сферах ресторанного бізнесу та в медицині. Навіщо вони потрібні закладам громадського харчування, отже, зрозуміло. У медицині равликів використовують для розробки різних лікарських препаратів, в більшості випадків, омолоджуючих шкіру. Щоб почати заробляти на виноградних равликів, вам знадобиться створення еко-ферми. Для цього відмінно підійде дачну ділянку. Знадобиться оптова закупівля равликів і спеціальних кормів, а далі справа техніки. Варто відзначити, що за ринковою вартістю одна зріла равлик може продаватися за 3-4 долари.

Бізнес ідея №51. Оренда гіробордов

Напевно, все вже прекрасно знаю, що таке гіроборд. Про таке девайсе мріють багато дітей і дорослі. З огляду на, що гіроборди виробляються в різній комплектації і потужності, покататися на такому пристрої може кожна людина, і дорослий, і дитина. Ідея бізнесу дуже проста. Все, що знадобиться – покупка декількох моделей для різних вікових груп. Далі залишається тільки зарядити все девайси, визначитися з місцем розташування і вийти з ними на вулицю, бажано в громадське місце, де можна пропонувати людям покататися певну кількість часу за невелику плату.

Бізнес ідея №52. Продаж коробок зі шкарпетками

На цю тему можна придумати безліч жартів, але якщо розглядати такий варіант як бізнес ідеї, то нерозумно не скористатися можливістю її реалізувати. Шкарпетки – це улюблений багатьма жінками подарунок для чоловіків (напевно, на будь-яке свято). Однак, ніхто не замислювався про те, щоб піднести це красиво. Суть дуже проста: кейс з шкарпетками передбачає «річний запас» на всі випадки життя, а загорнутий набір в красиву коробку подарує захват будь-якого отримав такий оригінальний сюрприз. Для організації бізнесу знадобиться оптова закупівля різних типів шкарпеток і коробок, упаковка і відправка.

Бізнес ідея №53. Виготовлення прикрас з епоксидної смоли

Вироби з епоксидної смоли користуються небувалим попитом в наші дні, адже це оригінально, незвично і просто дуже красиво. Не можна назвати цю ідею нової, але навіть зараз її актуальність тільки зростає. Найбільшою популярністю користуються прикраси з епоксидки. Якщо ви не володієте потрібними навичками для роботи з таким матеріалом, то краще за все буде найняти фахівця, щоб відкрити бізнес. Подбайте також про покупку якісної смоли у перевірених постачальників. Також знадобиться забезпечення вашого фахівця матеріалами для декорування, захисної уніформою та набором необхідних інструментів. Для продажу готових виробів користуйтеся соцмережами або створіть особистий сайт.

Бізнес ідея №54. флоатінг

Ніхто не стане сперечатися з тим, що бізнес-проекти, пов’язані з областями краси, моди, догляду за собою – дуже прибуткова справа. Флоатінг – це нова течія в області бізнес трендів, що з’явилося відносно недавно, але вже встигло завоювати значну популярність. Його суть полягає в плаванні в басейні з водою, яка насичена різними видами солей (як правило, до 30%). Завдяки відвідуванню таких басейнів, за один сеанс можна зняти спазми, розслабити м’язи. Багаторазове відвідування дозволить відновити нервову систему. Для організації знадобиться, в кращому випадку, оренда басейну. Якщо такого варіанту немає, необхідні будуть ремонтні роботи для облаштування приміщення. Також потрібна закупівля якісних солей. Розміщення біля салону краси буде великим плюсом.

Бізнес ідея №55. Точка розливного пива

Бізнес ідея зі створення або придбання точки, що надає клієнтам пиво на розлив, – це відмінний варіант для підприємців-початківців, оскільки він доступний багатьом щодо грошових витрат (якщо не відбудовувати точку з нуля). Незважаючи на те, що відкрити пивну точку не складе труднощів, варто пам’ятати про велику конкуренцію. Якщо не прорахувати всі ризики, місце розташування своїх «колег по цеху», що не скласти продуманий бізнес-план, то можна запросто розлучитися зі своїми грошима, оскільки прибуток не відіб’є витрати. Щоб організувати таку ідею з нуля, знадобиться як мінімум невелике приміщення 25-30 кв. метрів, спеціально обладнання для розливу, бочки для зберігання пива, холодильник і вітрини. Також хорошим варіантом буде продавати «товари до пива» (чіпси, сухарики, горішки, риба).

Бізнес ідея №56. Виробництво дитячих майданчиків

Виконання держзамовлень з планування, проектування та реалізації соціальних проектів, – це відмінна можливість заробити, організувавши бізнес з виробництва дитячих майданчиків для ігор. Не варто поспішно припускати, що зайти в цю область бізнесу важко. За статистикою за 2019 рік більша частина реалізаторів подібних проектів – дрібні компанії. Щоб втілити ідею в життя, знадобляться чималі вкладення, однак прибуток з замовлень швидко окупить їх. Для проведення ремонтних робіт знадобиться приміщення або міні-цех, обладнання для роботи з різними матеріалами, команда фахівців для розробки, проектування та ін. Також потрібен буде склад для зберігання готової і закупівельної продукції.

Бізнес ідея №57. Сезонний бізнес: виробництво «незамерзайки»

Ідеальний можливість для тих, хто хоче розпочати свою бізнес діяльність з сезонних варіантів – зайнятися виробництвом і продажем незамерзайки для автомобілів. Дана тема була, є і буде актуальною, адже кількість автомобілів безперервно зростає, а з ним і попит на даний товар. Багато фірм виробляють досить неякісну незамерзайку і знайти хорошу, не залишає розлучень, поганого запаху після застосування, часом, важко. На цьому можна зіграти, завоювавши довіру покупців розробкою гідного продукту. Для реалізації підприємства знадобиться приміщення / цех і склад, для виробництва – ємності, міксер, резервуари, насоси, запірні пристрої і закупівля матеріалів (миючий засіб, вода, ароматизатори, спирт). Також потрібні тари для розливу рідини.

Бізнес ідея №58. Острівець з шашликами і куркою гриль

Все нове – це дуже добре забуте старе. Даний слоган відмінно підходить для такого варіанту бізнесу, оскільки на деякий час «м’ясні острівці» ніби пропали з вулиць і ТЦ. Але зараз курка-гриль знову зловила хвилю популярності і цим гріх не скористатися підприємцям-початківцям. Такий продукт добре підходить для подачі на святковому столі або звичайному вечері, організації пікніка або для тривалої поїздки в поїзді. Вам знадобиться приміщення: намет, кіоск, причіп, фургон (спеціально обладнаний під торгову точку). Також можна орендувати капітальне приміщення, але витрати будуть вище, одна працювати в ньому зручніше. Далі знадобиться гриль і холодильник, витяжка, ваги, дрібна побутова начиння і закупівля м’яса у перевіреного постачальника. Приготування курки-гриль не вимагає професійних навичок,

Бізнес ідея №59. гараж автотюнінгу

Не плутайте тюнінг (поліпшення технічних характеристик автомобіля) і «стайлінг» (дизайнерські роботи, фарбування). Не варто вважати, що тюнінгом машин займаються тільки при проведенні ремонтних робіт автомобіля. Виконати таке завдання самостійно досить важко, адже не кожен детально розбирається в машинах. Довірити справу професіоналам – вибір багатьох, а попит на хорошого майстра завжди є. Організувати бізнес по послугах автотюнінгу – справа не складна. Головним завданням стане пошук гаражного приміщення і закупівля необхідного обладнання. Також вам знадобиться команда фахівців, бажано, з освітою та досвідом роботи. Майстрів «по оголошенню» набирати не радимо.

Бізнес ідея №60. Розведення міні-пігів

В якості домашньої тварини кого вже тільки не заводять. Незвичайним варіантом вважається покупка в будинок маленького поросяти – міні-Піга, адже багато хто вважає їх неймовірно привабливими тваринами. А раз на таких представників фауни є попит, можна створити і пропозиція. Організувати бізнес дуже просто, особливо, якщо ви живете у власному будинку (більше місця, можна виділити ділянку для розведення). У квартирі буде не дуже зручно займатися даною діяльністю, значить, знадобиться приміщення. Також необхідна безпосередня закупівля самки і самця для розведення, кормів і засобів для догляду. За рахунок їх плодючості і постійно зростаючого попиту, витрати окупляться вкрай швидко.

Бізнес ідея №61. Магазин білоруської косметики

Здається, що вже не залишилося таких ідей, пов’язаних з областю продажу косметики, які були б не зайняті безліччю конкурентів. Однак, білоруська косметика завоювала свою популярність в очах покупців відносно недавно. Все завдяки чарівній приставці «біо», «еко» і «до складу входять природні компоненти». І це правда. Багато фахівців з догляду за собою стверджують, що білоруська косметика є мало не найкращою, тому попит на неї в 2019 році сильно виріс і не падає до сих пір. Для організації бізнесу знадобиться приміщення під магазин. Якщо бюджет не сильно великий, можна брати в оренду невеликі острівці в ТЦ. Також необхідний надійний білоруський постачальник. Витрати окупаються вже приблизно через 3-4 місяці.

Бізнес ідея №62. Event-індустрія: дзеркальний лабіринт

Багато починаючі підприємці зацікавлені в тому, щоб їх перша діяльність була пов’язана з сезонним бізнесом. Як правило, такий варіант має на увазі менші витрати і більш спрощене управління. Пристрій атракціонів в літню пору дуже актуально у всіх містах, особливо в курортних. Тому можна задуматися над реалізацією дзеркального лабіринту, який все частіше став з’являтися в парках. Щоб побудувати лабіринт, знадобиться приміщення розміром не менше 25 кв.м. Також потрібно замовити криві дзеркала. Їх виготовляють в спеціальних скляних майстерень. За персоналу знадобиться адміністратор / касир. З додаткового обладнання: касовий апарат, стійка адміністратора, еквайринг, освітлення.

Бізнес ідея №63. Магазин інтимних товарів

Відкрити бізнес, який буде приносити постійний і стабільний дохід, мріє кожен перший бізнесмен. Не дивуйтеся, але «секс-шоп» – це той самий варіант, який відповідає вищеописаним якостям. Як тільки магазини інтимної продукції з’явилися на світло, попит на продавані ними товари так і не падав, а кожен другий покупець ставав постійним. Чому б тоді не реалізувати подібну ідею у себе в місті. Найчастіше, конкуренції практично не буде, особливо, якщо місто не обласний. Знадобиться в першу чергу приміщення, але воно не повинно знаходитися поруч зі школами та дитячими садами. З обладнання потрібен стандартний мінімум, як у звичайному магазині: стелажі, касовий апарат, вітрини. Також не менш важливим буде наймання комунікабельну і розбирається в темі продавця, так як багато клієнтів часто не обізнані в тому,

Бізнес ідея №64. винне морозиво

Морозиво – один з найулюбленіших за статистикою десертів, особливо в літню пору. Яких тільки смаків не придумали, але, можемо посперечатися, що багато хто з вас ще не пробували винне морозиво. Перш ніж зайнятися таким варіантом бізнесу, ви повинні розуміти, що ніша високо конкурентна. Щоб реалізувати виробництво алкогольного морозива, знадобляться чималі витрати. Основну частину бюджету витратити доведеться на закупівлю обладнання для виготовлення продукту. Крім цього, необхідний цех, розміром не менше 150 кв.м. Найкраще вдатися до його оренді, ніж покупці, так як можна відразу додати зверху в два рази більше грошей. Не забудьте про покупку якісної сировини: винне морозиво, виготовлене з дешевого алкоголю, буде м’яко кажучи несмачним і відразу відіб’є все бажання цільової аудиторії купувати ваш продукт.

Бізнес ідея №65. виготовлення банних віників

Погодьтеся, будучи в підлітковому віці або будучи студентом / школярем на даний момент, ви не раз замислювалися про те, щоб почати свою справу з нуля і без вкладень. Так ось, такий варіант є! Російська лазня – обов’язковий атрибут на багатьох дачних ділянках, в котеджах, турбазах, санаторіях і т.д. Навіть по місту їх скільки – рахувати не перерахувати. А якщо місця, де можна попаритися, вкрай потрібні і важливі, значить є попит на банні віники. Віник для лазні – це «швидкопсувний продукт» і кожен раз відвідувачеві потрібен новий. Для виготовлення віників знадобиться будь-який наявний у вас приміщення, так як процес виробництва включає в себе збір гілок з листям і подальша їх сушка. Необхідно відразу зв’язатися з усіма можливими банями у вас в місті і запропонувати покупку банних віників, щоб знати, де вони потрібні і скільки.

Бізнес ідея №66. вирощування полуниці

«Поїду на заробітки за кордон збирати полуницю. Адже мені потрібно назбирати капітал для майбутнього бізнесу ». Зараз таку фразу можна почути від багатьох знайомих, але далеко не кожен замислювався над тим, що її можна вирощувати, залишаючись на батьківщині і перетворити зайнятість в успішний бізнес. Не варто передчасно судити, що сільськогосподарські проекти вкрай трудомісткі і малоприбуткові. На даний момент ведення бізнесу по вирощуванню культур – більш простий варіант, ніж відкрити, наприклад, ларьок. Якщо у вас є дачна ділянка, вважайте, що ви вже бізнесмен і можете починати з малого. Однак, щоб отримати хорошу сезонну прибуток, знадобиться більше місця. Хороший варіант – оренда приміщення та облаштування його, як під вирощування полуниці, тобто, установка стелажів з місцем для розміщення коробів з землею для розсади.

Бізнес ідея №67. Біотуалети: «гроші не пахнуть»

Заробити сьогодні можна на чому завгодно, це далеко не секрет. Навіть громадські біотуалети непогано вписалися в сферу дрібного бізнесу, оскільки на них, як виявилося, можна непогано заробити. Якщо ви починаючий підприємець, а бюджет поки не представляє можливості починати з чогось глобального, настійно рекомендуємо реалізувати цю ідею. Громадські туалетні кімнати в місцях постійного скупчення людей користуються небувалим попитом. Все, що вам потрібно – почати з покупки декількох кабін і вибрати потрібну точку для їх розміщення (парки, набережні, площі або місця, де проводяться міські заходи, свята і концерти). Ніякого додаткового обладнання не знадобиться. Необхідно буде найняти касира і виставити ціну на відвідування туалету.

Бізнес ідея №68. перетяжка меблів

Якщо ви перебуваєте в пошуку вигідного і простого в управлінні бізнесу, то варіант з організацією служби по перетяжки меблів відмінно підійде. Багатьом людям в наш час далеко не по кишені займатися придбанням нових м’яких меблів, особливо, з огляду на підвищену цінову політику. Тому перетяжка – відмінний спосіб оновити домашній інтер’єр без особливих витрат. А для підприємців це ще одна можливість непогано заробити. Щоб організувати подібне агентство, не буде потрібно орендувати або купувати приміщення під офіс або цех. Для реалізації послуги з перетяжки майстер виїжджає додому до власника меблів і проводить всі роботи безпосередньо на місці. Отже, вам потрібна команда з 2-3 майстрів (по початку), закупівля базового будівельного інструменту і незначної кількості витратного матеріалу.

Бізнес ідея №69. попкорн

Одне з найбільш улюблених ласощів дітей і дорослих – попкорн. Приходячи в торговий центр, кінотеатр або влітку, відпочиваючи на набережній, неодмінно захочеться коробочку попкорну. Цим і користуються дрібні бізнесмени, організовуючи точки з виробництва і продажу попкорна в громадських місцях. Виходячи з можливості розташуватися в критому приміщенні або на вулиці, сезонним бізнес назвати не можна – він завжди актуальний. Для його організації знадобиться оренда точки в ТЦ або покупка мобільного острівця. Основні витрати для цієї бізнес ідеї підуть на придбання апарата для виробництва ласощів. Краще в такій ситуації віддати перевагу американським виробникам: вони вийдуть дорожче, але якість виробленого продукту і показник довговічності будуть значно вище, якщо порівнювати з корейськими і тайванськими аналогами.

Бізнес ідея №70. Одяг, яка змінює колір

Розвиток індустрії моди з кожним роком набирає обертів. Все завдяки інноваціям в області розробок техніки для створення оригінальних тканин. До таких відносять одяг, яка може змінювати колірні відтінки. Чари полягає в тому, що при виробництві використовують хромние барвники з різними властивостями. Запускати бізнес необхідно з при наявності приміщення під магазин або обмежити себе невеликим острівцем. Ідеальним варіантом буде оренда приміщення в ТЦ. З асортименту можна почати з простою сезонного одягу (шорти, футболки, джинси, толстовки). Для організації продажів знадобиться місце для зберігання продукції (склад), вітрини і стелажі для розміщення, касові апарати, якісне освітлення та примірочні – все, як у будь-якому магазині одягу. З обладнання знадобиться тільки стани або принтери для фарбування одягу.

Бізнес ідея №71. Виготовлення фіто-подушок

Товари, в виробництво яких входять виключно натуральні природні матеріали, сильно чіпляють очей багатьох покупців. До таких виробів відносять фіто-подушки. Подушка такого типу виготовляється із застосуванням лікувальних трав в ортопедичному варіанті. Тобто поєднується приємне з корисним. Що стосується організації такого роду бізнесу, великий плюс – не потрібно приміщення, для виготовлення кількох партій подушок по 100 шт. вистачить домашніх умов і базових інструментів. Можна, звичайно, відразу замахнутися на оренду швейного цеху, але це не практично. Спочатку необхідно відчути попит, продати кілька партій, а для реалізації таких обсягів не знадобиться велике виробниче приміщення. Для заготівлі набивання можна займатися самостійним збором трав навесні, але, якщо бюджет дозволяє, їх можна придбати оптом вже засушені і готові до приміщення в подушки. Для реклами і просування можна створити сайт або сторінку в соцмережі.

Бізнес ідея №72. Проектування і будівництво російських бань на замовлення

Незважаючи на те, що криза є постійно, бізнес в галузі будівництва завжди був, є і буде актуальним. Багато власників приватних будинків, дач, котеджів не раз замислювалися над тим, щоб побудувати на своїй ділянці лазню, але самостійно зробити це без необхідних знань не завжди просто. За рахунок цього з’являються служби з будівництва лазень, організувати які дуже просто. Це ще одна ідея, для якої не знадобиться робоче приміщення, хіба що склад для зберігання інструментів і витрачається матеріалу. Для початку спроектуйте кілька моделей бань для подальшого їх рекламування. Займіться закупівлею матеріалів та інструментів для їх обробки. Якщо ви майстер на всі руки, а бюджету на кілька найманих робітників не вистачає, по початку можете займатися виготовленням самостійно, найнявши одного майстра в допомогу. Розширюючи компанію,

Бізнес ідея №73. Укладання газону та озеленення території

Бізнес в області ландшафтного дизайну завжди користувався попитом, як у дрібних приватних замовників, так і у великих компаній або міської влади. Сміливо займати цю нішу варто в тому випадку, якщо у вашому регіоні немає безлічі серйозних організацій, що займаються укладанням газонів, інакше конкуренція буде серйозна. Насамперед вам необхідно наявність офісу, бажано в центральному районі міста (наплив клієнтів буде вище). Також знадобиться приміщення для зберігання закупленого газону та інвентарю для його укладання. Склад краще мати за містом, це значно знизить витрати на оренду. З обладнання нічого надприродного не знадобиться: базовий набір інструментів для обробки ландшафту. Фахівців краще наймати з досвідом роботи. Крім укладальників, вам також потрібен грамотний дизайнер для проектування замовлень і роботи з клієнтами.

Бізнес ідея №74. Організація експрес-побачень

Для того щоб влаштувати своє особисте життя, на сьогоднішній день існує маса способів: курси пікапа, шлюбні агентства, сайти знайомств і ін. Проте, не варто забувати про експрес-побачення, організація яких сильно популяризована на заході. Так чому б не відкрити такий романтичний бізнес тут і зараз? Організація його дуже проста. Все, що від вас буде потрібно – місце проведення заходів. Як правило, в якості приміщення для проведення класичного варіанту експрес-побачень (хлопці підсаджуються до дівчат і по черзі знайомляться один з одним) орендуються кафе або ресторани на кілька годин. Також підійдуть невеликі банкетні зали. Немає необхідності в наявності офісу, а також додаткового обладнання. Головне – хороша реклама і комунікабельний провідний з мікрофоном. Вкладення мінімальні, а значить, підійде бізнесменам.

Бізнес ідея №75. Виготовлення «бізібордов»

Бізіборд – це дерев’яна плоска дошка, на якій розміщено безліч різних цікавих дитині речей, на які можна натиснути, «поклацати», відкрити і ін. Це щось на зразок розвиваючої дошки, що вчить малюка звертатися з різними предметами: розетками, вимикачами, замками, шнурками. Вони відмінно підходять для розвитку моторики і мислення. Виготовлення бізіборда не є важким процесом і професійних навичок тут не потрібно. Якщо ви креативно мислите, любите творити і дарувати радість дітям – такий бізнес принесе вам задоволення і пристойний дохід. Конкуренція в цій області не велика, тому покваптеся зайняти нішу. Щоб робити бізіборди, потрібен набір інструментів для роботи з деревом, фарби, деяка побутове начиння. При відсутності часу займатися цим самостійно, можна найняти фахівця,

Бізнес ідея №76. боксерський клуб

Спорт – це важлива складова в нашому житті. Заняття боксом відмінно розвивають всі групи м’язів, дисциплінують і вчать постояти за себе, проте не в кожному місті можна знайти хороший боксерський клуб. Для того щоб організувати бізнес в сфері спорту, спеціальних умінь, знання теми або професійних навичок не потрібно. Досить орендувати середніх розмірів приміщення і зайнятися його облаштуванням. Перш ніж відкрити клуб, його необхідно обладнати спортивним інвентарем. У даній ситуації те, що точно знадобиться – боксерський ринг, груші для відпрацювання ударів, невеликий спортивний інвентар, мати, хороше освітлення. Для розширення бізнесу можна встановити в зал тренажери і також отримувати з них додатковий прибуток. Так само є потреба в наймання фахівців – тренерів з боксу, адміністратора, охоронця або сторожа.

Бізнес ідея №77. Виготовлення битовок для робітників

Перш за все, що таке побутівка? Це невелике приміщення для тимчасового проживання співробітників підприємств на певній території. Для втілення такої ідеї в життя необхідна оренда великого приміщення для розміщення матеріалів, інструментів, майстерень і складу вироблених побутівок. У приміщенні повинна бути вентиляція і всі зручності для персоналу. З устаткування не потрібно нічого специфічного: пилки, болгарки, рубанки, шуруповерти. Загалом, все, що потрібно для ремонтних і будівельних робіт. За матеріалами потрібно закупити в основному метал, дерево і утеплювачі. Також варто вибирати хороших фахівців з освітою і досвідом роботи в даній сфері (бажано). Для просування бізнесу та отримання замовлень рекомендуємо працювати з клієнтами безпосередньо. Найкраще просувати компанію в мережі Інтернет, на дошках оголошень, соціальних мережах і т.д.

Бізнес ідея №78. Прокат фото-і відеоустаткування

Устаткування такого типу відноситься до дорогого сегменту і у багатьох людей просто немає можливості його придбати. А ось орендувати на деякий час за значно знижену плату – легко. Значить, тому, хто має в своєму розпорядженні наявністю різного виду таких пристроїв, можна пристойно заробити. Такий бізнес організувати вкрай просто: від вас будуть потрібні вкладення на придбання фото і відеотехніки. Для початку багато не знадобиться – достатньо купити кілька хороших відеокамер, штативів, фотокамер, освітлювального обладнання та все, можна займатися пошуком клієнтів. У разі зацікавленості і гарного прибутку, задумайтеся над відкриттям студії прокату, орендуйте приміщення зі скарбом, замість того, щоб тримати обладнання будинку. Для розширення бізнесу можна найняти відповідних фахівців і надавати послуги з відеозйомки, монтажу,

Бізнес ідея №79. Млинцевий кіоск

Напевно, млинчики – це те, що любить кожен перший і не варто пояснювати чому. З огляду на, що точки з приготування та продажу шаурми зараз на кожному розі, млинцевий кіоск на їх фоні буде виглядати чудовою альтернативою. Для організації бізнес ідеї по відкриттю млинцевого кіоску необхідно дотримуватися три параметри: місце розташування, ціна, асортимент. Місце для розміщення точки повинно бути прохідним, добре підійде центральний район. Щодо цінової політики необхідно розуміти, що основною аудиторією будуть діти, підлітки, студенти, молоді люди, рідше дорослі та літні, тому занадто завищувати ціни не варто. Тут головне -заслужіть довіру якісним продуктом, і гарний прибуток не змусить себе довго чекати. Асортимент – це важливий пункт, його необхідно постійно розширювати, доповнювати, пропонувати незвичайні смаки, різну начинку, в загальному, «балувати народ». За персоналу – 1-2 кухаря-продавця (не обов’язково професіонала). Також знадобиться кухонне обладнання.

Бізнес ідея №80. кукурудзяний лабіринт

Назва бізнес ідеї говорить сама за себе і довго пояснювати, як це працює, не потрібно. Відразу варто відзначити, що дана ідея поки не популярна в країнах СНД, а значить можна спокійно займати нішу, не боячись конкуренції. Для створення кукурудзяного лабіринту вам знадобиться пшеничне поле і 100 кілограмів помідорів … Вдалий жарт) Насамперед слід вивчити заміську місцевість. Знадобиться поле кукурудзи розміром не менше 25 гектарів. Якщо поле пусте і не засіяне, купіть партію насіння кукурудзи та приготуєтеся до її розсаді. Коли пагони виростуть, не чекаючи зрілості плодів, а тільки на стадії запилення тичинок необхідно зайнятися прополюванням і протоптування стежок. Смоделируйте лабіринт заздалегідь на ватмані дотримуючись пропорції. Для чіткого формування малюнка при прокладанні стежок скористайтеся орендою квадрокоптера щоб спостерігати загальну картину з висоти. І все, залишилося грамотно прорекламувати кукурудзяний лабіринт і готуватися до напливу клієнтів.

Бізнес ідея №81. Салат-бар

Унікальних проектів в сфері громадського харчування зараз не багато. Отже, салат-бар може вигідно виділитися серед сумовитих фаст-фудів. Бізнес-центри, торгові центри, супермаркети – ідеальні місця для організації салат-бару. Вам перш за все варто орієнтуватися на те, що першими клієнтами будуть робочі тієї організації, де ви розташуйтеся. Для тих, хто не розуміє, що таке салат-бар – це невеликий острівець з вітринами, на яких розташовуються різні добавки та інгредієнти (овочі, фрукти, горіхи та ін.). З цих добавок клієнт сам собі формує замовлення салату або кухарі пропонують свої смачні комбінації. Такий бар краще робити з акцентом на здорове харчування: ніякої жирної, смаженої, гострої їжі. З обладнання знадобиться те ж саме, що для шведського столу – охолоджувані вітрини, касовий апарат, еко-упаковки. З персоналу знадобиться касир,

Бізнес ідея №82. Виготовлення дерев’яного конструктора

Повсякденне життя вже давно захоплена трендом екологічності в плані всього, що можна уявити, і дерев’яні іграшки – чудовий тому приклад. Кожна перша мама зацікавлена ​​в тому, щоб її дитина гралася тільки з безпечними і екологічно чистими іграшками. Тому ідея реалізації бізнесу на виготовленні дерев’яного конструктора зараз вкрай актуальна. Якщо ви добре працюєте з інструментом, то починати можна з домашньої майстерні, реалізуючи прості набори для складання або, якщо майстерність дозволяє, складні авторські техніки. Однак вдома займатися такою діяльністю буде не зовсім зручно, тому знадобиться оренда маленького приміщення під майстерню. З обладнання вам необхідно закупити стандартний набір інструментів для роботи з деревом (стамески, наждачки, шліфувальні верстати). Не маючи необхідних навичок,

Бізнес ідея №83. Пплетеніе еко-авосек

Еко-пакети – досить популярна тема, проте далеко не в кожному магазині вони є, а касири пропонують скласти продукти в поліетиленові аналоги. Екологічно чиста авоська – це відмінна альтернатива поліетиленовим пакетам і організувати бізнес на їх виготовленні дуже просто. Якщо розглядати ідею для реалізації її в домашніх умовах, то без навичок плетіння з макраме тут нікуди. Вам знадобиться набір матеріалів: сутаж, тасьма, міцні нитки і кожзам для ручок. Продаж першої партії авосек необхідна для оцінки попиту. Якщо він високий, то можна найняти додатковий персонал і збільшити кількість виготовленого продукту. Для рекламування бізнесу відмінно підійде торговий рахунок у Інстаграме або профіль у Фейсбуці. Також непоганим варіантом стане створення одностанічніка з формою замовлення.

Бізнес ідея №84. Реалізація виробництва алкогольного желе в домашніх умовах

Досить актуальна тема, яка вже підкорила багатьох людей в Америці. У країнах СНД така ідея поки недостатньо розвинена, відповідно, якщо зайнятися цим зараз, у вас буде не така жорстка конкуренція, як на заході.

Сама задумка дуже проста і приготування не займає багато часу. Інгредієнтів необхідно мінімальна кількість, основним з яких буде, звичайно, алкоголь. Не варто порівнювати такий десерт з коньячним цукерками, де частка алкоголю мізерна. При правильному складанні пропорцій одна порція такого желе буде дорівнювати одному «шоту». Як правило, відмінно підійде для вечірок і корпоративів.

Бізнес ідея №85. перекладач

Дуже нехитра ідея, але надто актуальна. Даний варіант заробітку буде існувати максимально довго, адже потребувати перекладі чогось люди будуть постійно. У такому випадку досить почати з малого, надавати послуги з перекладу текстів, документів різного характеру. Першу зайнятість можна отримати на фріланс-біржах, де завдань по переказах буде незліченна кількість. Набравшись досвіду, можна відкрити онлайн-бюро, найняти кілька людей, які знають різні мови і організувати грамотне управління, реалізуючи при цьому великі замовлення.

Бізнес ідея №86. «Сюрприз-бокс»

Відмінний варіант для підприємців-початківців. Ідея створення коробок сюрпризів з’явилася давно, але актуальною залишається донині, так як варіацій створення такого роду виробів колосальне безліч. Відмінно підійде для заробітку на дому, так як не потребує наявності офісу або орендованого приміщення. Вам знадобиться постачальник (в залежності від тематики боксів) або ви можете самі здійснювати покупки в Інтернеті, можливо оптом. Також добре буде мати фантазію вигадувати щось нове кожен раз, бажано, щоб це були свої варіанти, а не те, що ви побачили в Інтернеті. Згодом можна організувати інтернет-магазин.

Бізнес ідея №87. Виготовлення свічок будинку

Якщо раніше свічки використовувалися як елемент освітлення приміщень, то на сьогоднішній день їх частіше використовують як декоративні елементи, реалізації різних дизайнерських рішень. У загальному випадку, таким свічок надають форму у вигляді різних предметів і колір або зовсім створюють фігурки персонажів і т.д. Робити свічки можна з натурального воску. Також вам знадобляться формочки і гніту (які теж можна зробити самому з мінімальними витратами). Великим попитом користуються ароматизовані кольорові свічки.

Бізнес ідея №88. Створення ростових костюмів

Ростові костюми необхідні в багатьох сферах діяльності, аж до роздачі листівок. Періодично на вулицях можна зустріти людину, одягненого в ростовий костюм будь-якого персонажа з фільму або мультфільму, який роздає листівки про пропозиції смачно поїсти або відвідати магазин. Однак, не у кожної компанії є в наявності такі костюми, щоб одягнути своїх працівників. Щоб зайнятися такою діяльністю, необхідно володіти базовими знаннями в швейному справі і творчим потенціалом. Знадобиться також швейне обладнання.

Бізнес ідея №89. вирощування кактусів

Кактуси – одне з найбільш популярних «настільних» рослин, побачити які можна всюди. Отже, потрібно розуміти, що на такий вид товару великий попит, значить можна організувати їх самостійне вирощування і подальшу реалізацію. Завдяки тому, що такий варіант легко опрацьовується на дому, почати буде не складно. Як правило, така ідея для початку йде як хобі, після чого переростає в заробіток. Спеціальних навиків в цій справі не знадобиться, однак для складання композицій або створення можливих великих замовлень творчий склад розуму не завадить.

Бізнес ідея №90. Вирощування шампіньйонів будинку

Продаж овочів і фруктів, вирощених в домашніх (дачних і городніх) умовах, – один з найпоширеніших варіантів отримання додаткової, а то і основного прибутку. Маючи власне приміщення, такого роду бізнес організувати дуже просто. Як правило, найчастіше багато підприємців використовують власні гаражі для подібних маніпуляцій. Для реалізації знадобиться підготовка компосту з пастеризацією, міцелій і спеціальні мішки для розміщення посіву. Також будуть необхідні стелажі для зручності укладання мішків з міцелієм.

Бізнес ідея №91. квітковий хостел

Ідея дуже проста: суть її полягає в тому, що багато господарів своїх домашніх рослин періодично відсутні вдома з особистих причин, а доглянути за їх флорою нікому. Рослинам потрібен постійний догляд, який ви зможете їм забезпечити і надати свої послуги іншим. Для такої ідеї не потрібно вкладень, так як квіти ви зможете зберігати у себе вдома, особливо вигідно, якщо у вас є лоджія або балкон. З обладнання вам знадобиться тільки вільний простір і лійка з водою. Можливо, добриво або спеціальні обробні кошти, які коштують копійки.

Бізнес ідея №92. Обробка території від комах

Безліч людей мають власні заміські будинки, дачі або городні ділянки, в загальному місця, де шкідливих комах греблю гати. Найчастіше, власноруч побороти таку «заразу» господарям своїх ділянок не вдається. Тому вони вдаються до допомоги подібних агентств. Для його реалізації вам знадобляться базові знання про те, як позбавлятися від того чи іншого виду комах, спеціальне обладнання для обробки території, захисні костюми і засоби, якими буде оброблена поверхня.

Бізнес ідея №93. Виробництво протеїнових батончиків будинку

Знову ж правильним харчуванням, дієтами, фітнесом стурбовані багато людей в наш час. Протеїнові батончики користуються чималим попитом, але, як відомо багато виробників часом зовсім безвідповідально підходять до питання про якість своєї продукції, тому деякі віддають перевагу батончиками, виробленим в домашніх умовах. Організувати такий бізнес дуже просто. Досить мати кілька хороших рецептів, якісні інгредієнти і сторінку в соц. мережах для здійснення продажів і подальшого її рекламування.

Бізнес ідея №94. Виробництво біо-камінів

Активно набирає популярність тема, адже кожен другий мріє бачити в своєму будинку або квартирі камін. Безперечно, біо-камін – це, скоріше, імітація того, що нам хочеться бачити. Але такий варіант значно дешевше обходиться людям, ніж установка класичного варіанту. А мешканцям квартир і зовсім на руку. Для реалізації такої ідеї необхідно спеціально обладнане приміщення, щось на зразок цеху по виробництву з хорошою вентиляцією. Необхідний склоріз, матеріали для обробки, різне дрібне електрообладнання і, звичайно, базові вміння роботи з інструментом. У майбутньому ви можете найняти фахівця і займатися тільки веденням документації та просуванням фірми.

Бізнес ідея №95. клінінгова компанія

Займатися прибиранням в будинку – далеко не найприємніше заняття, як правило, займає багато часу. Ідея організації компанії по прибиранню різних приміщень – дуже вигідний варіант, оскільки практично не потребуватиме вкладень. Все, що знадобиться для того щоб почати з нуля, це базові господарські снасті і обробні дезінфікуючі засоби. Такий варіант відмінно підійде для студентів, які шукають підробіток. Для рекламування своїх послуг можна скористатися соціальними мережами або взагалі розклеювати оголошення.

Бізнес ідея №96. Магазин «Все по 5»

Ви напевно зустрічали по місту невеликі магазини, які не мають будь-якої конкретної тематики реалізованих товарів. У таких торгових точках продаються різного роду предмети побуту, електроніки, засобів гігієни, зрідка одягу та ін. Такі магазини процвітають за рахунок різноманітного дрібного і дешевого товару. Організувати таку торговельну точку досить просто. Необхідно приміщення зі стелажами. Товар купується на китайських торгових платформах у великих кількостях і реалізується зі своєю націнкою.

Бізнес ідея №97. Перепродаж товару (спекуляція)

Перепродажами на сьогоднішній день займається значна кількість людей. Схема заробітку дуже проста. Все, що від вас вимагається спочатку – стартовий капітал і можливість подальшої реалізації продукту. Найчастіше для перепродажів люди співпрацюють з китайськими сайтами, купуючи товари оптом з великими знижками, далі додають націнку і перепродують за своїми каналами. Деякі через інстаграм, хтось займається тільки з торговими платформами або дошками оголошень. Інші відкривають свої магазини і продають самостійно стоячи за прилавком. Тут все залежить від ваших уподобань.

Бізнес ідея №98. 3D-моделювання

Для такого варіанту необхідно знаходити спільну мову з програмним забезпеченням для обробки фото, створення 3D-моделей різних предметів, персонажів і т.д. В інтернеті існує багато сайтів, де майстри моделювання можуть продавати свої роботи або робити їх на замовлення. Чого вартий тільки кількість замовлень по 3D-моделювання на фріланс-біржах, де кожен зможе знайти для себе роботу. Все це можна розвинути до своєї власної студії, найняти в штат кілька фахівців і виконувати великі замовлення, просуваючи свою компанію.

Бізнес ідея №99. Сервіс «чоловік на годину»

Напевно ви чули про подібну бізнес ідеї, але не замислювалися над її актуальністю і реалізацією. Насправді, виконання різної «чоловічий» роботи по дому далеко не кожному чоловікові дається на відмінно. Також не варто забувати про самотніх жінок, які поки не знайшли свою любов, – їм також може знадобиться поміняти розетку або полагодити змішувач. Якщо ви володієте базовими навичками по ремонту, ладите з електротехнікою, вмієте користуватися інструментом, то організація послуги «Чоловік на годину» вам відмінно підійде. Для розширення можна відкрити сервіс, рекламувати, як в інтернеті, так і стандартними способами (листівки, візитки, оголошення).

Бізнес ідея №100. Обслуговування ПК і ноутбуків

Вкрай актуальна тема на сьогоднішній день, враховуючи, що у кожного першого будинку точно є комп’ютер або ноутбук. Така техніка завжди потребуватиме обслуговуванні, як в технічному, так і програмному. Якщо ви просунутий користувач ПК, добре знаєте призначені для користувача основи, вмієте перевстановлювати Віндовс, міняти термопасту і чистити від пилу дану техніку – вважайте, що ви вже комп’ютерний майстер. А далі справа за малим: або розміщувати оголошення на онлайн-дошках, або розклеювати листівки, або купити рекламу в соц. мережах, орієнтуючись на своє місто і пропонуючи свої послуги. Спочатку займатися можна самостійно, далі розширити штат і найняти ще кількох фахівців.

Бізнес ідея №101. Вишивання на замовлення

Щоб бізнес приносив свої плоди, слід створити сторінки в соціальних мережах, продемонструвати фото вже виконаних робіт. Оволодівши мистецтвом вишивки нитками, стрічками та бісером, можна створювати не тільки вишукану дорогий одяг, а й вишиті рушники, декоративні подушки, ікони, клатчі та навіть взуття.

 Бізнес ідея №102. Інтернет магазин

Чи принесе прибуток в тому випадку, якщо товар підібраний вдало. Якщо є якесь хобі, пов’язані з виготовленням корисних (ключниці, садові меблі, сумки і т.д.) або приємних (листівки, блокноти, іграшки тощо) речей, тоді можна наповнити ними Інтернет-магазин.

Бізнес ідея №103. Реставрація старих фото

Це справа для тих, хто опанував фоторедакторами. Додатково можна пропонувати клієнтам альбоми ручної роботи.

Бізнес ідея №104. виготовлення мила

Такий натуральний продукт все більше завойовує ринок, адже крім очищення шкіри, також допомагає вирішити і інші питання, зокрема: зволоження, зменшення подразнення, боротьби з целюлітом тощо. Навчитися варити мило нескладно, і спеціальних сертифікатів для цього не потрібно.

Бізнес ідея №105. Виготовлення еко-косметики

Косметика, приготовлена ​​з корисних складових, неймовірно популярна. Для того щоб навчитися її створювати, можна відвідати спеціальні майстер-класи.

Бізнес ідея №106. виготовлення прикрас

Українці люблять прикраси з натуральних каменів і бісеру. Особливою популярністю користуються сережки і намисто в етнічному стилі.

Бізнес ідея №107. Виготовлення ялинкових прикрас

Такі необов’язково повинні виготовлятися зі скла. Прекрасні прикраси виконуються з глини, дерева, повсті. В останні роки українці все частіше купують різдвяні шкарпетки для декорування каміна, ялинки.

Бізнес ідея №108. Виготовлення м’яких іграшок

Вироби можуть мати різні розміри і вид. Найбільше шансів заробити на такому бізнесі мають виробники актуальних іграшок (герої популярних мультфільмів, звірята-символи року), персонажів для лялькового театру, тактильних виробів.

Бізнес ідея №109. вирощування риби

Чим більший водоймище, тим більшим буде улов. У гірських районах можна розводити форель.

Бізнес ідея №110. Розведення страусів

На Україні страусиних ферм дуже мало, а от попит – величезний, тому рентабельність перевищує навіть 100%. Крім яєць і м’яса, фермер може заробляти гроші на екскурсіях на свою ферму.

Бізнес ідея №111. виготовлення палет

Такий вид палива на Україні набуває все більшої популярності, адже він економний і екологічний. Отже, проблем з реалізацією палет не буде. Щоб почати власну справу, знадобляться: відходи деревини (про доставку сировини можна домовлятися зі столярними цехами, деревообробними підприємствами), спеціальний верстат для виготовлення палет.

Бізнес ідея №112. Виготовлення металевої сітки

Як і у випадку з паллетамі для опалення, для налагодження цього бізнесу також потрібно мати сировину – металевий прут і верстат. Організувати виробництво вдасться в гаражі або будь-якому підсобному приміщенні.

Бізнес ідея №113. Виготовлення паперової одноразового посуду

Такий стартап вимагає фінансових витрат, адже сама установка коштує недешево. Перевагою бізнесу є доступність матеріалу. Більше прибутку можна отримати, якщо виготовляти тематичну посуд або цілі комплекти.

Бізнес ідея №114. Пошиття одягу для собак

Оскільки ця ніша практично повністю вільна, а попит у великих містах величезний, результати дуже несуттєвих вкладень можна буде побачити вже з першого місяця роботи. Для більшого прибутку можна запропонувати інші товари для тварин, наприклад: нашийники, повідці, іграшки.

Бізнес ідея №115. Виготовлення меблів для домашніх тварин

Умілий майстер з легкістю впорається з виконанням акваріума, будиночка для кошенят. Навчившись на цьому, можна переходити до виготовлення кліток для птахів, гризунів, вольєрів для собак.

Бізнес ідея №116. Виготовлення фотоплакатів, фотомагніти, фотокниг

Щоб займатися цією справою, потрібно придбати якісний принтер і фотопапір, додаткові канцелярські інструменти. Також потрібно вміти працювати з деякими дизайнерськими програмами або, хоча б фоторедакторами.

Бізнес ідея №117. Розведення тварин

Популярними в останні роки на Україні стають такі породи собак, як: хаскі, далматин, померанський шпіц, французькі бульдоги. Деякі собачки оцінюються в суму понад 150 000 гривень. Що ж стосується кошенят, то найбільш вигідно розводити породи: сервала, сфінкс, бельгальськіе, ельфи, британські короткошерсті.

Бізнес ідея №118. Виготовлення кольорового декоративного щебеню, каменю

Здавати вироби можна оптом – в будівельні гіпермаркети, місцеві спеціалізовані магазини або компанії. Сировиною для виробів можуть стати гравій, мармурова крихта.

Бізнес ідея №119. Декорації для кенді-бару

Успіх бізнесу залежить від якості, оригінальності виробів і різноманітності пропозиції. Більше прибутку принесуть тематичні декорації з героями мультфільмів.

Бізнес ідея №120. інтер’єрні наклейки

Для друку необхідно придбати спеціальний принтер, полімерну плівку. Більшого успіху вдасться досягти, якщо самостійно придумувати оригінальний дизайн наклейок. Як варіант, можна також виготовляти наклейки для смартфонів, ноутбуків, меблів.

Бізнес ідея №121. солодощі 3D

Це абсолютна новинка сучасного світу. Хоча на Україні така бізнес-ідея ще ніколи не реалізовувалася, проте американські бізнесмени вже встигли заробити на ній чималі доходи. Особливість виробництва – 3D принтер, завдяки якому кожен клієнт може змоделювати тістечко або цукерку, які хоче придбати.

Бізнес ідея №122. їжа оптом

Вміючи смачно готувати, можна домовитися про оптовий збут страв. Так, смачні обіди з задоволенням можуть замовляти працівники офісів, а також кафе, їдальні. Десерти можуть замовляти оптом на корпоративні вечірки, весілля або інші урочистості.

Бізнес ідея №123. незвичайні букети

Альтернативним варіантом традиційних квітів можуть стати апетитні букети, виконані з солодощів, елітних сирів, якісних м’ясних виробів або смакоти до пива.

Бізнес ідея №124. розумний ресторан

Популяризація правильного харчування викликає інтерес збалансованими сніданками, обідами і вечерями. У Швейцарії вже активно працюють заклади, де в кожній страві підраховані калорії і харчова цінність. Відповідно, відвідувач такого ресторану може максимально корисно харчуватися, а значить буде приходити сюди знову.

Бізнес ідея №125. Еко-продукт

Щоб виробляти корисні продукти зовсім не потрібно багато витрат. Чимало рецептів можна знайти в мережі. Для роботи знадобляться якісні натуральні продукти. Варто придбати сушку для овочів і ягід.

Бізнес ідея №126. Заготівля сезонних продуктів харчування

Маючи місткі морозильні камери і підвальні приміщення, можна здійснювати заготівлю сезонних продуктів харчування. У несезонний період їх продавати оптом ресторанам, їдальням.

Бізнес ідея №127. м’ясні напівфабрикати

Пельмені, вареники, апетитні чебуреки – то, що завжди розкуповується на Україні «на ура». І насправді не має великого значення будуть напівфабрикати виготовлятися в домашній кухні або в спеціалізованому цеху. Важливо, щоб процес виготовлення був максимально чистим, а вироби – смачними.

Бізнес ідея №128. Виготовлення тортів та десертів

Жодне свято не обійдеться без торта і десертів. Особливо популярні останнім часом торти, прикрашені декором з мастики. Однак не завжди є час готувати щось грандіозне. А значить, Ваші послуги будуть затребувані.

Бізнес ідея №129. Виготовлення сиру (сиру)

Все, що потрібно, для початку – молоко і ємності для його переробки в сир. Згодом можна налагодити виробництво елітних видів сирів, кремів, сирків і різних сирних десертів.

Бізнес ідея №130. Виробництво варення, маринадів, консервацій

Споживачами всієї цієї продукції можуть бути столові, кафе.

Бізнес ідея №131. Кафе швидкого обслуговування

Для організації такого бізнесу не потрібно занадто великого приміщення, досить однієї невеликої кімнати, де б розміщувалися кавомашини і кілька столиків (або стійок). «Брати» покупців можна асортиментом і ароматом.

Бізнес ідея №132. Виготовлення фруктових чіпсів

Смачний і корисний перекус більше зацікавить користувачів, якщо детально описати його харчову цінність і безпеку, а також користь для людського організму.

Бізнес ідея №133. вирощування зелені

На відміну від багатьох інших продуктів харчування, кріп, петрушку і деяку іншу зелень можна сушити і продавати в несезонний період.

Бізнес ідея №134. смажене насіння

Українці дуже люблять соняшникове зернятка, тому така бізнес-ідея – точно безпрограшна. Справа вимагає солідних вкладень: потрібно придбати лінію для смаження, сортування. Впоравшись з одним продуктом, можна вводити до продажу інших – смажене гарбузове насіння, кунжутне смакоту, арахіс.

Бізнес ідея №135. Фреш-бар

Якісна соковижималка, блендер, свіжі овочі і фрукти, одноразовий посуд – те, що потрібно для початку. Вигідно розміщувати такі фреш-бари в торгових, офісних і розважальних центрах, на ринках, в інших місцях великого скупчення людей.

Бізнес ідея №136. виготовлення лавашей

Технік виготовлення цього продукту і рецептів існує дуже багато. Деякі не вимагають навіть наявності спеціальної пекарні і техніки, а можуть виконуватися в домашніх умовах. Реалізовувати їх можна в роздріб, відкривши власний магазин або оптом – в місцеві супермаркети, їдальні, магазини роздрібної торгівлі.

Бізнес ідея №137. виготовлення сухариків

Електрична або газова духовка – те, що потрібно для початку. З розвитком бізнесу можна придбати окрему лінію для смаження сухарів. Оскільки «в моду» входять Екопродукт, то вигідно відмовлятися від хімічних смакових добавок, а замінювати їх натуральними спеціями, горіхами або ягодами.

Бізнес ідея №138. Догляд за дітьми

Хоча не нова, але дуже актуальна послуга. Сучасні мами все менше віддають себе декретної відпустки, а довірити свого малюка будь-якій людині, звичайно, не можуть. Якщо житлові умови дозволяють і погоджуються батьки, можна брати дітей до себе. Більше шансів реалізувати таку бізнес-ідею мають особи, які закінчили медичні курси, мають педагогічну освіту.

Бізнес ідея №139. Послуга за дорученням

Найчастіше сучасним бізнес-вумен і серйозним фахівцям просто катастрофічно не вистачає часу на виконання всіх своїх завдань. Вони б із задоволенням скористалися послугами відповідального помічника. Вдало організувавши свій час, можна стати помічником відразу декільком особам.

Бізнес ідея №140. Весільні консультації

Весілля (особливо велика) – неймовірно важлива подія. Молодята та їхні батьки не завжди знають як максимально цікаво і вдало все організувати. Весільний консультант в такому випадку просто незамінний помічник. Більше успіху в реалізації цієї бізнес-ідеї досягнуто особи з хорошим смаком, прекрасними комунікаційними якостями.

Бізнес ідея №141. вигулювання тварин

Дуже популярна послуга в США і Європі. Така робота буде корисною і прибутковою. За один день можна прогулятися з десятьма, а то і більше собаками. Згодом можна взяти на роботу помічника.

Бізнес ідея №142. Персональний шеф-кухар

Готувати страви для заможних своїх єдиних клієнтів можуть тільки ті особи, які досягли високої професійності. Вклавши кошти в свій розвиток, можна розраховувати на солідний оклад.

Бізнес ідея №143. Допомога в переїзді

Такий спосіб заробітку взагалі не вимагає ніяких вкладень і особливих умінь. Все, що потрібно – час і фізична сила.

Бізнес ідея №144. Стеження за будинком

В цьому випадку потрібно буде проживати в будинку власників до моменту їх приїзду. Послуга допоможе господарям вберегти житло від злодіїв, а також не хвилюватися за домашніх тварин, рослини.

Бізнес ідея №145. Декорування інтер’єру

Прикрашати можна приміщення практично будь-якого типу: офіси, житло, розважальні заклади. Окремим напрямком може стати декорування приміщення до свят. Підійде всім, хто захоплюється дизайном і має хороший смак.

Бізнес ідея №146. Утилізація відходів

На замовлення клієнта можна не тільки вивозити побутове або будівельне сміття, але доставляти до центрів утилізації стару побутову техніку, інструменти, меблі.

Бізнес ідея №147. Догляд за акваріумом, тераріумом

Вибравши для себе таке заняття, доведеться придбати деякі професійні засоби і інструменти, а також впорається зі страхом змій, павуків, ящірок.

Бізнес ідея №148. Реставрація старовинних речей

Чи принесе користь і гроші всім чоловікам, які добре розбираються в різних матеріалах, знають їх властивості, мають хороший смак і можуть відновлювати старе.

Бізнес ідея №149. Ремонт одягу на дому

Для ремонту одягу Вам доведеться придбати швейну машинку і найняти швачку, якщо Ви не маєте потрібних знань в даній області.

Бізнес ідея №150. Ательє

Ательє, так само, як і ремонт одягу, вимагає мінімальних вкладень. Однак, крім цього, потрібно орендувати просторе приміщення, де зручно буде кроїти тканини.

Бізнес ідея №151. Ремонт взуття

Дана бізнес-ідея вимагає мінімальних витрат. Тим не менш необхідні будуть спеціальні знання.

Бізнес ідея №152. Прання (пральня)

Цією послугою захочуть скористатися особи похилого віку, чоловіки-холостяки і студенти. За окрему плату можна запропонувати клієнтам також ремонт одягу та прасування.

Бізнес ідея №153. приватний садівник

Щоб займатися такою діяльністю обов’язково потрібно мати спеціальні інструменти для садівництва, а також добре розбиратися в рослинах, їх захворюваннях, потребах, мати хороший смак і цікавитися ландшафтним дизайном.

Бізнес ідея №154. Догляд за технікою

Можна надавати послугу як в своїй майстерні, так і з виїздом на об’єкт. Профілактичне обслуговування особливо корисно для планшетів, ноутбуків, дорогих смартфонів, кондиціонерів.

Бізнес ідея №155. Консультування з енергозбереження

З огляду на систематичні підвищення ціни на комунальні послуги, така послуга стає особливо актуальною на Україні. Для роботи потрібно буде замовити спеціальні пристрої для визначення тепловтрат.

Бізнес ідея №156. Репетиторство

Вам завжди подобалася та спеціалізація, по якій Ви отримали освіту? Поділіться своїми знаннями з іншими! Тим більше, що це дійсно може приносити хороший прибуток.

Бізнес ідея №157. послуги дієтолога

В даному випадку не обійтися без спеціальних знань. Найкраще, якщо у Вас є медична освіта.

Бізнес ідея №158. видавництво

В даному випадку Вам знадобиться налагодити зв’язки з поліграфією і найняти в штат фахівців з верстки та дизайну.

Бізнес ідея №159. Барбершоп

Перукарське мистецтво – Ваше покликання? Але при цьому Ви хочете, щоб Ваше заклад виділялося на тлі інших численних салонів краси? Відкрийте барбершоп, тобто чоловічу перукарню!

Бізнес ідея №160. Фотостудія

Для даного бізнесу необхідно приміщення, а також різні тематичні декорації (до певних свят їх слід міняти).

Бізнес ідея №161. Квест-кімната

Для такої ідеї буде потрібно приміщення і певний декор. Крім того, необхідно буде придумати захоплюючий сценарій.

Бізнес ідея №162. хостел

Для даного бізнесу потрібно мати квартиру або будинок, які Ви будете здавати в якості хостелу. Також не забудьте, що приміщення слід обставити (купити ліжка, холодильник і т. Д.).

Бізнес ідея №163. Бухгалтер

Все частіше невеликі компанії і ФОПи воліють віддалену роботу бухгалтера. Співпраця цього типу вже багато років виправдовує себе в США. Сам же бухгалтер може «вести» одночасно кілька підприємств.

Бізнес ідея №164. кризовий менеджер

Підійде фахівцям з економічною освітою, які вміють грамотно оптимізувати витрати. Користуватися послугами кризового менеджера будуть як підприємства, так і звичайні українські родини, яким не вдається самостійно вирішити свої фінансові проблеми.

Бізнес ідея №165. приватний автоінструктор

Чи не кожен власник водійських прав сміливо сідати за кермо, іноді людям заважає невпевненість в своїх уміннях. Корисними будуть в цьому випадку послуги автоінструктора.

Бізнес ідея №166. Перегон автотранспорту

Надавати такі послуги можна як по місту (по типу послуги «тверезий водій»), або ж в межах країни або з-за кордону.

Бізнес ідея №167. Прокат велотранспорту

Для весняно-літнього сезону дуже прибутковий бізнес. Європейці вже встигли і оцінити такий, і заробити на ньому.

Бізнес ідея №168. Прокат дитячих товарів

Звичайно, вкладати кошти краще в ті товари, які батьки не завжди можуть собі дозволити, або які потрібні на короткий період. Як приклад можна привести такі: коляски, дитячі велосипеди, манежі, автомобільні крісла, великі ігрові центри, батути тощо.

Бізнес ідея №169. Манікюрний салон

Поява на ринку гель-лаку викликало справжній «бум» на ідеальний манікюр. Для реалізації бізнес-ідеї в 2018-м доведеться витратити 2-5 тисяч гривень.

Бізнес ідея №170. чистка килимів

Керхер, якісна побутова хімія та щітка для килимів – то, що знадобиться для початку.

Бізнес ідея №171. масажний салон

Чи принесе гарний прибуток за умови, якщо масажист має необхідні ліцензії та сертифікати.

Бізнес ідея №172. Прокат дрона

Фото і відео з використанням такого пристрою відрізняються своєю якістю і оригінальністю. Якщо бюджет обмежений, можна придбати один середньостатистичний дрон. Заробивши на такому, з часом можна буде придбати більш дорогі і професійні моделі.

Бізнес ідея №173. Прокат мантій

Свято вручення дипломів – особливий день для кожного студента, а тому хочеться зробити його максимально яскравим і цікавим. За прикладом американських студентів, українці все частіше використовують в такий день академічні мантії та конфедератки. Вклавши в пошив комплектів раз, гроші на їх прокаті можна заробляти десятиліттями.

Бізнес ідея №174. відновлення подушок

Дві головні речі, які потрібно придбати для реалізації ідеї, – сушка для пір’я, швейна машина.

Бізнес ідея №175. аніматор

Для реалізації ідеї достатньо купити або пошити всього лише кілька костюмів популярних героїв і придумати кілька цікавих ігор для дітей.

Бізнес ідея №176. Фарбування фарбою, яка світиться

Використовувати її можна для дизайну автомобільних дисків або окремих деталей авто, а також для декорування зовнішніх стін, різних ландшафтних елементів.

Бізнес ідея №177. Ремонт внутрішніх приміщень

Такий бізнес не вимагає витрат. Але якщо у Вас немає необхідних знань в даній сфері, то буде важко якісно виконувати свою роботу.

Бізнес ідея №178. Косметичний ремонт під’їздів

Робота порівняно нескладна, але вигідна. Клієнти будуть завжди. Звичайно, не варто довго сидіти і чекати запрошення. Можна звернутися до ЖЕКів, залишити повідомлення в багатоповерхових будинках, створити відповідний обліковий запис в соціальній мережі.

Бізнес ідея №179. Художній розпис

Справа для людей зі смаком і здібностями до малювання. Розписувати можна як автомобілі, так і стіни в приміщеннях, меблі, сантехніку тощо.

Бізнес ідея №180. Створення тематичних фотозоні

Цією послугою можуть зацікавитися професійні фотографи, а також приватні компанії, які проводять корпоративи, різні конференції та тренінги, школярі та студенти-випускники, інші особи, які планують масштабне святкування.

Бізнес ідея №181. відеозйомка заходів

Ви знімаєте якісне відео і вмієте його монтувати? Зйомка заходів – дуже затребувана послуга.

Бізнес ідея №182. Фотозйомка заходів

Крім відео нашого особливого моменту, ми завжди хочемо мати на пам’ять і фотографії торжества. Якщо Ви володієте необхідними навичками роботи з фотоапаратом, у Вас є якісна техніка і Ви до того ж добре обробляєте зображення, то варто скористатися даною бізнес-ідеєю.

Бізнес ідея №183. послуги діджея

Атмосферу на будь-якому святі задає музика. Послуги діджея безумовно будуть мати успіх.

Бізнес ідея №184. Екскурсія на сегвеях

Для українців електроскутери – новинка. Ще цікавіше буде кататися на таких під час спільної прогулянки по місту.

Бізнес ідея №185. Квест-тури по місту

Тут знову-таки не обійтися без захоплюючого сценарію. В іншому випадку квест не користуватиметься попитом.

Бізнес ідея №186. копірайтинг

У якісних і грамотних текстах потребують практично всі маркетингові, туристичні компанії, агентства нерухомості, власники інтернет-магазинів, інформаційних або корпоративних сайтів, власники сторінок соціальних мереж. Звичайно, щоб створювати якісні тексти доведеться читати професійну літературу.

Бізнес ідея №187. редагування

Скористатися послугами редактора, безумовно, захочуть студенти, а також викладачі, агентства перекладу, видавництва, іноді і копірайтери.

Бізнес ідея №188. Консультування з онлайн-продажу

Володіючи техніками і методами інтернет-маркетингу, можна допомагати іншим в просуванні їх бізнесу. Консультант з продажу в мережі Інтернет може давати цінні рекомендації з приводу використання соціальних мереж, Інтернет-магазину, а також за домовленістю може виконувати деякі роботи з розвитку бізнесу.

Бізнес ідея №189. Віртуальний помічник

Така людина може допомагати компанії або підприємцю виконувати дрібні розпорядження. Як приклад, це може бути: відповідь на питання в чаті, розсилка повідомлень, аналіз пропозицій і цін конкурентів тощо.

Бізнес ідея №190. SMM-фахівець

Головне завдання такого фахівця – просувати компанію через соціальні мережі і забезпечувати збільшення продажів. Потрібно вміти писати цікаві заголовки, додавати фотографії, спілкуватися з читачами.

Бізнес ідея №191. Створення сайтів

Не потрібно вчитися на IT-курсах, щоб освоїти деякі платформи. Кмітливі люди можуть навчитися працювати самостійно завдяки безкоштовним відео в мережі. Починати бізнес варто з простих односторінкових сайтів.

Бізнес ідея №192. Онлайн-секретар

По суті, це помічник менеджера або керівника. Нескладні офісні завдання і робота з CRM можуть виконуватися дистанційно.

Бізнес ідея №193. Тестування веб-ресурсів

У США на такій роботі можна заробити непогані гроші, адже власникові сайту важливо знати, наскільки зручним є його Інтернет-магазин, і як його сприймає середньостатистичний користувач. Детальніше про тестування Інтернет-магазину читайте тут.

Бізнес ідея №194. ведення блогу

Наповнюючи свій блог корисним і унікальним контентом, можна отримувати кошти не тільки за перегляди, але за розміщення реклами. Також блогери потрібні для підтримки тематичних розділів багатьох корпоративних сайтів, Інтернет-магазинів.

Бізнес ідея №195. Створення інформаційного сайту

Прибуток – кошти за оренду рекламної площі на сайті. Звичайно, щоб рекламодавці погодилися на співпрацю, сайт повинен мати високий рейтинг, а для цього потрібно подбати про корисні статтях, відеоматеріалах.

Бізнес ідея №196. Тренінги, МК в Ютуб

Знімати можна практично все, що захочеться. Якщо відео будуть приносити якусь користь, їх будуть переглядати часто, а, значить, і заробіток буде більшим. Величезною популярністю користуються кулінарні уроки, розвиваючі відео для малюків, уроки вишивання, малювання, масажу.

Бізнес ідея №197. Курси програмування

Не менш актуально в наші дні і програмування або верстка. З цієї причини курси, пов’язані з даним напрямком, будуть неймовірно затребувані. Навіть якщо Ви самі не сильні в програмуванні, то можна просто найняти кваліфікованих викладачів.

Бізнес ідея №198. Кулінарні курси

Телевізійні шоу типу «Майстер-шеф», «Готуємо разом» сприяють збільшенню попиту на різного роду кулінарні курси і МК. Хороші шанси набрати багато учнів мають курси з приготування солодощів для дуже популярних в наш час кенді-барів.

Бізнес ідея №199. SEO-агентство

У конкурентній боротьбі за першість на ринку, всі власники прагнуть потрапити в ТОП-10 у видачі пошукової системи. Тому послуги SEO-фахівців стають дедалі популярнішими в Україні.

Бізнес ідея №200. Школа танців

Мінімум затрат і стабільний заробіток, чудова фізична форма і гарний настрій. Все, що потрібно для початку – це: просторий зал, окрема кімната для переодягання учнів, музична апаратура.

Бізнес ідея №201. Курси йоги

Для організації подібних курсів необхідно орендувати відповідне приміщення. Крім того, у Вас повинні бути достатні знання, щоб вести заняття самостійно або найняти викладачів.

Бізнес ідея №202. Туристична агенція

Для початку краще домовитися з агентствами інших міст, а також вдало подумати відпочинок гостей у вашому місті. Налагоджуючи бізнес, самостійно потрібно буде бронювати місця в готелі, можливо, і самому проводити екскурсію. «Розкрутивши» свою справу, можна буде продавати послуги інших фахівців.

Бізнес ідея №203. кадрове агентство

Гідна робота з гарною заробітною платою – мрія багатьох українців. На жаль, самостійно працевлаштуватися досить складно, тому доводиться звертатися до сторонньої допомоги. В українських фахівцях особливо зацікавлені польські підприємці, а тому з ними слід укладати договори в 2018 році.

Бізнес ідея №204. Кур’єрська служба

Починати краще з малого – свого міста. Зі збільшенням працівників можна пропонувати доставку і в інші міста і регіони.

Бізнес ідея №205. Курси іноземних мов

Особливою популярністю користуються: англійська і німецька мова, хоча набрати на навчання групу в обласному місті можна і для вивчення будь-яких інших мов. Такий бізнес можна поєднати з послугами перекладача.

Бізнес ідея №206. Рекламне агенство

Якщо креативні ідеї вдасться придумувати своїм колективом, то для їх реалізації потрібно знайти відповідальних партнерів.

Бізнес ідея №207. послуги таксі

У невеликому містечку можна створити свою мережу з call-центром. Зовсім необов’язково купувати автомобілі, можна домовитися про співпрацю з водіями, у яких є власне авто.

Бізнес ідея №208. Клуб настільних ігор

Новий для українців вид розваг, а тому швидко захоплює свою аудиторію. Кожен учасник може платити як за вхід на територію закладу, так і за участь в грі.

Бізнес ідея №209. Розважальний центр для дітей

У невеликому містечку досить облаштувати кілька ігрових зон для різних вікових категорій. Згодом можна буде відкрити поруч кафе.

Бізнес ідея №210. Школа малювання

Вчитися можуть як діти, так і дорослих. Малювання – відмінний спосіб розслабитися і відновити внутрішню гармонію. У творчій майстерні обов’язково повинні бути якісні матеріали – фарби і полотно.

Бізнес ідея №211. Школа розвитку дітей

Прекрасно підійде для дошкільнят. В ігровій формі вчити дітей нескладно. Можна використовувати один з найпопулярніших інструментів для навчання в США – конструктори Лего.

Бізнес ідея №212. Наукові дослідження та шоу для дітей

Спланувавши цікаві і корисні для дітей заняття і досліди, їх можна пропонувати різноманітним навчальним та освітнім установам, на дитячі свята.

Бізнес ідея №213. платна риболовля

Так, для організації цієї справи доведеться нелегко попрацювати, проте, результат не змусить себе довго чекати. Крім плати за вхід на територію і можливість порибалити, можна отримувати прибуток з оренди спінінгів. Поруч можна відкрити кафе.

Бізнес ідея №214. клуб пейнтболу

Обов’язково зацікавить молодь і чоловіків зрілого віку, адже одночасно поєднує в собі активний відпочинок, полювання, командний спорт. Найдорожче обійдеться зброю і кулі-фарби. Перешкоди можна виконати з будь-яких дерев’яних щитів, ящиків, автомобільних шин. Покращуючи свої послуги, можна закупити костюми і захист (шоломи, наколінники) і ін.

Бізнес ідея №215. Тренажерний зал

Хоча б 5-10 тренажерів, і бізнес почне приносити свої плоди. У невеликих містах, де немає мережевих фітнес-центрів, такий заклад обов’язково стане популярним.

Бізнес ідея №216. Курси екстремального водіння

Чудово підійдуть для тих, хто любить і досконало вміє керувати автомобілем. Такий бізнес стане не тільки вигідним, але і корисним для суспільства. Водії зможуть поліпшити свої навички управління автомобілем і краще контролювати ситуацію на дорозі. Разом з тим, курси дадуть можливість «випустити пар» і прекрасно розважитись.

Бізнес ідея №217. оранжерея

Бізнес без великих витрат. Якщо спочатку потрібно буде витратити кошти на купівлю насіння і цибулин, то з часом можна буде навчитися їх розмножувати, і, отже, отримувати чистий прибуток.

Бізнес ідея №218. Секонд хенд

Непогано заробити вдасться на сезонного одягу та взуття. Щоб купити якісні речі на вагу, не потрібно великих витрат. Привести виріб в порядок (належним чином попрати, попрасувати) можна в домашніх умовах. Реалізовувати речі вдасться через соціальні мережі, спеціальні сайти-барахолки (ОЛХ, Клумба, Кідстаф т.п.) або ж відкривши традиційний комісійний магазин.

Бізнес ідея №219. Антикваріат

Українці люблять на горищах тримати багато старих речей, адже викинути якось шкода. Через соціальні мережі і різні торгові сервіси можна повідомити про покупку старих речей. Трохи попрацювавши над ними, їх можна перепродати в рази дорожче в магазинах антикваріату, колекціонерам.

Бізнес ідея №220. Хендмейд на ярмарках

Якщо не вдається виконувати незвичайні і корисні речі самостійно, можна придбати їх на торгових сайтах оптом і перепродувати дорожче в роздріб.

Кращі бізнес ідеї на дому в 2021 році, бізнес ідеї малий бізнес, бізнес ідеї середній бізнес, бізнес ідеї великий бізнес, бізнес ідеї віддалено, перспективна бізнес-ідея як можливість пристойно заробити, бізнес ідеї бізнесу на дому, перспективні бізнес ідеї в 2021 році. Яку вибрати бізнес ідею в 2021 році? Втілити бізнес бізнес-ідею можна з бізнес-планом. Яке корисне і прибуткова справа варто запускати в 2021 році? Актуальна бізнес-ідея як спосіб гідного заробітку. Ми знаємо як цікаво і пізнавально заробити. Реалізація прибутковою бізнес-ідеї як відмінний спосіб заробити. Новаторська бізнес-ідея завжди в ціні. У нас є бізнес ідеї для всіх: бізнес ідеї для студента, бізнес ідеї для молодої мами, бізнес ідеї для літніх людей, бізнес ідеї для батьків, бізнес ідеї для жінок, бізнес ідеї для чоловіків, бізнес ідеї для дітей.