+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини відвідав Житомирщину

Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини  відвідав Житомирщину

Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін відвідав Житомирщину на запрошення голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та за участі президентки Business Woman Club Ганни Крисюк.

Пан Посол зустрівся з головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечком, представниками регіонального бізнесу та ознайомився з діяльністю Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім урочисто висадив дерево в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

Віталій Бунечко та представники місцевого бізнесу продемонстрували можливості Житомирської області та запросили словацький бізнес до співпраці. Ганна Крисюк подякувала пану Послу за підтримку глобальної екологічної ініціативи «Озеленення Планети», а учасниця Клубу Ліліана Дмитрієва презентувала власний ягідний розплідник «Брусвяна» та можливості експорту в Європу. Ганна Крисюк до того ж запропонувала об’єднати ділову місію Клубу до Словаччини, яка планується вже з початку наступного року, із діловим візитом представників Житомирської області.

«Сьогодні мій візит до Житомирщини має основну причину: дізнатися про нові перспективи розвитку взаємовідносин між Словаччиною та Україною і, зокрема Житомирською областю. Ми маємо багато спільного. Тому плануємо розвивати співробітництво у різних напрямках».

каже Посол Словаччини Марек Шафін.

“Насамперед подякував пану Посол за те, що знайшов можливість прийняти наше запрошення щодо здійснення цього візиту. Сподіваюсь, що наступні зустрічі будуть присвячені більш масштабним подіям, зокрема запуску та реалізації в нашій області важливих спільних проєктів.”

прокоментував голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Дякую за пану Послу, який є також ментором Business Woman Club, за підтримку бізнесу, розвиток різносторонніх відносин між Україною та Словаччиною і допомогу в реалізації екоініціативи Greening of the Planet».

ділиться Ганна Крисюк.

На завершення зустрічі з представниками бізнесу і ознайомлення з лісовим управлінням області домовилися про спільні заходи, які поглиблять взаємовідносини бізнесу, влади та громадського сектору між Словаччиною і Житомирщиною.