+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Надія Яшан про представництво Business Woman в Канаді

Надія Яшан про представництво Business Woman в Канаді

Директорка представництва Business Woman в Канаді Надія Яшан розповіла про плани на 2021 рік, які були виклики та труднощі та поділилась порадами як вистояти під час кризи.

Надія, ви є директором Представництва журналу  Business Woman в Канаді. Розкажіть як пройшов минулий рік та які маєте плани на 2021 рік?

Минулий рік був складним для всього світу. Ми отримали вперше такі серйозні виклики, які заставили нас замислитися над життям. Вся ця суєта, в якій ми живемо насправді нічого не вартує. Пандемія дала зрозуміти, що життя дається нам один раз і ми маємо його берегти. Covid-19 поставив світ на паузу і всі ми дуже страждаємо від того, що не можемо вільно подорожувати і бути там з тими, з ким найдужче хочеться. Але це і час поставити все на місце: в справах, головах, душах.

Я давно хотіла зайнятися журналом і почати його розвивати в Канаді, але все не вистачало на це часу. Ось саме карантин дав мені можливість і час для улюблених справ. Нарешті я змогла  розпочати нову сторінку для журналу в Канаді. Скажу, що дуже задоволена тим, як у нас все відбувається. Потроху збирається гарна команда. Ми поставили перед собою дуже високу планку і будемо старатися притримуватися цього рівня. Це не легко і забирає дуже багато часу, але то справжня насолода бачити гарний результат.

Є певні критерії, за якими я відбираю героїнь для журналу. Це має бути успішна жінка, яка має свій бізнес або вона може бути політикинею чи мати великі досягнення в освіті. Це може бути відома волонтерка, яка своєю працею допомогла Україні чи поетеса, яка несе українське слово в маси. Мої героїні – дуже різні, але їх об’єднує одне: вони сильні, успішні, не бояться нових викликів, –  про них точно має дізнатися світ. В планах знайти ще більше таких жінок, об’єднати їх на платформі нашого журналу. Це має бути своєрідна площадка для обміну досвідом, можливостями для жінок за різними напрямками діяльності.

– Чи важко було відкрити дирекцію журналу в Канаді? Які були труднощі?

В Канаді все відбувається дуже повільно. Після українського ритму життя, мені трохи забракло часу тут освоїтися. Якщо чесно, мені не вистачає нашого українського «треба уже» або «на вчора». Тут усе планується, десять разів перевіряється. Я вам скажу, що ми досі закінчуємо наші юридичні нюанси, бо це трохи більше, ніж просто реєстрація представництва журналу. Я хочу зробити трохи ширші умови для нас, тому маємо з юристами продумати всі нюанси.

Коронакриза, безперечно, вплинула на всі сфери. В чому, на Вашу думку, необхідно розвиватися аби встояти під час пандемії?

Минулий рік викинуто з життя, – так говорять одні і зовсім інакше кажуть інші: ми багато чого навчилися!  Хтось використав цей час для навчання, хтось попідтягував свої справи, на які все не було достатньо часу. Знаю багато випадків, коли люди впадали в розпач. Все це тому, що не змогли себе організувати для якоїсь справи. Не знаю, скільки ще ми будемо перебувати у такому стані, але однозначно треба шукати собі заняття, навчання і з користю використовувати цей час. По-перше, менше будете зосереджуватися на негативі, по-друге, справді можна черпнути щось нове. Можливо завтра все знову стане на свої місця, нас з вами знову кине у вир життя і все важче буде знаходити час для самовдосконалення. Вважаю, що треба ловити момент і якомога краще використати його для себе.