+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Національна Асоціація Імпортерів України взяла участь в 13-МУ ЄВРОПО-УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМ

Національна Асоціація Імпортерів України взяла участь в 13-МУ ЄВРОПО-УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМ

Провідною темою 13-ГО ЄВРОПО-УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМ «НОВІ МОЖЛИВОСТІ. СТАРІ ЗАГРОЗИ» є продовження реформи та модернізації України в ситуації президентських і парламентських виборів. Важливим є питання про хід новообраної влади щодо співпраці з Європейським Союзом та НАТО. Які наступні кроки мають зробити Київ та його західні партнери для забезпечення подальшого розвитку та інтеграції країни з євроатлантичними структурами?

Дебати Форуму Європа-Україна 2020 зосереджені на розвитку економічного потенціалу України, широкому розумінні модернізації держави та співпраці з партнерами з Польщі та інших європейських країн.

Серед провідних спікерів був співзасновник Національної Асоціації Імпортерів України Андрій Дорошин.

«Відвідування економічних форумів корисно для всіх підприємців. Особливо для тих, чий бізнес пов’язаний, як і наш, з експортом та імпортом, у кого є партнери за кордоном і чий бізнес залежить від міжнародної ситуації. Важливим є нетворкінг. Адже на Форум приїжджають тисячі людей з усього світу. Другою важливою причиною є можливість одним з перших дізнатися про світові тренди в бізнесу, які неможливо відчути, сидячи в Україні. Побувавши на кількох заходах, чітко можна побачити, чим живе не просто країна або регіон, а весь світ», – ділиться Андрій Дорошин.

Головна мета діяльності Національної Асоціації Імпортерів України  −  це допомога імпортерам у їх справі, а саме: консультації з питань податкової та митної служби,  допомога у  вирішенні проблемних питань компаній-імпортерів, проведення освітніх заходів за участю іноземних партнерів та обмін досвідом між членами асоціації.