+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

На Волині презентовано проект “Озеленення України”

На Волині презентовано проект “Озеленення України”

13 березня на Волині презентували глобальний проект “Озеленення України” у рамках якого вже у квітні планується Акція із висадження понад 1 000 000 дерев за 24 години.

Ініціатори проекту: засновник бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор національного проекту “Книга рекордів України” Ганна Крисюк.

Співорганізатор на Волині: депутат Луцької міськради Юлія Вусенко.

У рамках презентації проекту ініціатори підписали відповідний Меморандум про співпрацю з обласною адміністрацією, обласною радою, міською радою та Державним лісовим агентством області.

Крім того, Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук провели зустріч з керівництвом Східно-Європейського університету ім. Лесі Українки і домовились про подальшу співпрацю у висадженні дерев.

“Дякую співорганізатору проекту Юлії Вусенко за консолідацію зусиль громади, влади і бізнесу у реалізації нашої ініціативи із висадження дерев. Також дякую Ірині Теслюк, співорганізатору проекту “Озеленення України” у м.Рівне за всебічну допомогу у реалізації програми сьогоднішнього дня”, – поділився Сергій Гайдайчук.

Мета проекту “Озеленення України” – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу. Створити колективну українську історію успіху, щоб показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Створення позитивного іміджу України у світі.

Гаряча лінія проекту: 050 663 01 32