+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

На Міжконтинентальній онлайн конференції обговорили роль освіти миру

На Міжконтинентальній онлайн конференції обговорили роль освіти миру

24 січня понад 2400 попередньо зареєстрованих учасників з 70 країн, включно з Філіппінами, США, Україною, Німеччиною, Південною Африкою, Китаєм і Південною Кореєю, приєдналися до міжконтинентальної онлайн конференції миру, щоб обговорити роль освіти в дусі миру.

Конференція, що відбулася в рамках святкування 7-ї річниці Дня миру HWPL 24 січня, була організована міжнародною миротворчою неурядовою організацією «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL) при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН. HWPL базується в Південній Кореї.

День миру HWPL 24 січня, оголошений провінцією Магінданао на Філіппінах, відзначається щорічно з тих пір, як 24 січня 2014 року місцевий уряд і лідери громадянського суспільства підписали Угоду про мир на Мінданао.

День миру був названий на честь HWPL, оскільки голова HWPL Лі Ман Хі, відомий як ветеран Корейської війни, запропонував угоду про подолання 50-річного конфлікту, в якому загинули понад 120 тисяч осіб в цьому регіоні.

Цього року тема конференції «Роль освіти миру в побудові миру в усьому світі» була спрямована на підвищення обізнаності людей у ​​всіх країнах щодо освіти в дусі миру і створення глобальної платформи для викладачів миру, щоб впровадити навчання миру в освітню систему кожної країни.

Потім послідували вітальні виступи від громадських, освітніх, релігійних і політичних діячів, включаючи голову Апеляційного суду Каїра, екс-президента Ради ООН з прав людини, колишнього радника Міністерства освіти Гватемали, почесного архієпископа в Давао на Філіппінах, також виступив з пам’ятним посланням голова HWPL Лі Ман Хі.

«Сьогодні Мінданао більше не є місцем конфліктів. Швидше, він став зразком миру, на який дивиться весь світ. Колись жителі цього регіону наводили зброю один на одного, а тепер їдять за одним столом, незважаючи на відмінності в релігії і ідеологіях. Школярі та студенти, яких колись вчили вбивати, тепер вивчають дорогоцінну цінність життя та миру за допомогою освіти миру HWPL».

Зазначив голова HWPL Лі Ман Хі.

Доктор Рональд Адамат, голова Комісії з вищої освіти Філіппін (CHED), який зробив зусилля щодо впровадження навчання миру HWPL шляхом його інтеграції до відповідних навчальних програм вищої освіти, звернув увагу на важливість Дня миру HWPL і прогрес освіти миру на Філіппінах:

«Молодь буде боротися за мир, але їй ще не дано досить навичок, розуміння або можливості говорити про мир. Я щиро підтримую освіту миру HWPL. Це підвищує обізнаність нашої молоді про те, що вона повинна стати миротворцями – це настільки важливі цінності молоді. Майбутні лідери повинні зробити зміни для позитивних перетворень в світі. Наші діти повинні бути навчені тому, як ефективно працює миробудівництво. За допомогою освіти побудова по-справжньому мирного світу одного разу може стати реальністю».

Освіта миру HWPL, що складається з 12 уроків, направлена на навчання викладачів, школярів і студентів цінності миру шляхом підвищення обізнаності про важливість реалізації культури миру. З 2016 року понад 200 навчальних закладів в 34 країнах, в тому числі в Індії, Ізраїлі та Філіппінах, були призначені Академіями миру HWPL, а міністерства освіти 9 країн підписали меморандуми (MOA) про освіту в дусі миру.

Фіроза Мурад, викладач з Афганістану, сказала:

«Угода про мир на Мінданао в 2014 році стало відмінною моделлю для таких країн, як Афганістан, які переживають війни і конфлікти. Я сподіваюся, що чудо миру на Мінданао трапиться в Афганістані, і початок цьому покладено з навчання миру. За допомогою освіти миру HWPL учні шукають відповіді на питання про досягнення миру різними способами, включаючи гармонію з природою, цінність співпраці і способи захисту своїх прав. Я вірю, що всі мої студенти, які здобули освіту в дусі миру, виростуть і стануть посланцями миру».

На конференції офіційний представник HWPL представив плани на 2021 рік, які в основному розроблені як онлайн-програми в зв’язку з ситуацією пандемії: програма навчання викладачів миру, волонтерська програма освіти миру і проект молодіжного обміну любов’ю і миром.