+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

На кліматичному саміті ООН Україна представить свої амбітні ініціативи

На кліматичному саміті ООН Україна представить свої амбітні ініціативи

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що восени на кліматичному саміті ООН в Глазго Україна має намір представити свій Другий Національно визначений внесок до Паризької угоди. Про це віцепрем’єрка заявила під час організованої посольством Британії “Дискусії з послами: декарбонізація, СОР26, “зелена” економіка”, як повідомляє Укрінформ.

Ольга Стефанішина зазначила, що Україна надзвичайно серйозно ставиться до майбутньої конференції ООН зі зміни клімату (СОР26). Також вона відзначила системну політики ЄС у цій галузі, відновлення кліматичної активності США, а також те, що генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг визначив питання зміни клімату як одне з важливих питань екологічної безпеки.

«Ми в Україні однозначно виходимо з того, що екологія і клімат – це нова економіка, ми говоримо про те, що ми перебуваємо на порозі великої передусім економічної трансформації структури економіки… Сьогодні дуже важливим в Україні є питання синхронізації секторальних політик і приведення їх у відповідність до єдиного знаменника, у тому числі в питаннях, які стосуються зовнішньої торгівлі, досягнення економічних показників, які вже були задекларовані Україною і будуть декларуватися надалі».

Зазначила віцепрем’єрка.

Віцепрем’єрка вважає, що Україна має бути постійним учасником глобальних дискусій, що стосуються зміни клімату, а голос та ініціативи української держави повинні бути почуті «на рівні таких конференцій як у Глазго або будь-яких інших форматів».