У січні 2020 року в Україні відбулась презентація глобального екологічного проекту «Озеленення України», ініціаторами якого є президент найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та засновниця міжнародного глянцевого журналу «Business Woman», генеральний директор «Книги рекордів України» Ганна Крисюк.
Організатором проекту «Озеленення України» у Херсонській області виступає Херсонська облдержадміністрація, головою якої є Юрій Гусєв: «Станом на сьогоднішній день у рамках ініціативи із висадження дерев на Херсонщині висаджено понад 600 000 саджанців. До участі долучилось понад 4 000 волонтерів. У зв’язку із карантином наступна велика висадка планується вже восени цього року. Також я хочу закликати всіх не палити багаття та не підпалювати ліс, а разом зберігати природу для майбутнього».

Мета проекту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети.
У рамках еко-проекту на Херсонщині на території Олешівського лісництва засаджено деревами ділянку площею 40 гектарів. У 2014 році дана ділянка постраждала під час пожежі, а сьогодні ростуть 400 молодих дерев.
До акції з висадження дерев долучилось багато партнерів, підприємців та волонтерів з різних районів області.
Детальніше про проект «Озеленення України» та про те, як взяти в ньому участь – на сайті.