+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

На Донеччині пройшов всеукраїнський форум «Роль жінки в зоні ООС»

На Донеччині пройшов всеукраїнський форум «Роль жінки в зоні ООС»

Три роки поспіль, починаючи з 2017 року, громадською організацією «Жіноча рада Донбасу» проводився форум «Роль жінки в зоні ООС».

Сьогодні, 20 листопада, через діючі карантинні вимоги, захід провели у форматі конференції з обмеженою кількістю учасників.

Метою конференції «Роль жінки в зоні ООС» є консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної сфери життя задля налагодження миру в країні та подолання гендерних стереотипів в українському суспільстві.

Почесними гостями та спікерами форуму стали: Дмитро Лубінець – народний депутат України, Юлія Костюніна – заступник голови Донецької облдержадміністрації, Ольга Сидоренко – заступник голови Волноваської райдержадміністрації, Ірина Суслова-голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Ганна Крисюк – засновник міжнародного журналу «BusinessWoman», Лілія Золкіна – начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Аліна Скоморохова – генеральний директор ТОВ «ТІН ІМПЕКС», Яніна Лубінець-засновниця благодійного фонду «Я–Волноваха», Дар’я Мустафіна – директорка ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва Inspring Women та порталу Жіноча Справа, представники райдержадміністрації та членкині «Жіночої ради Донбасу».

Ці успішні жінки поділилися власним досвідом та секретами досягнення успіху в різних сферах діяльності.

Учасниці конференції обговорили тему глобальних викликів сьогодення і роль жінки під час пандемії спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Не дивлячись на складнощі життя в умовах операції Об’єднаних сил, жінки Донеччини зацікавлені в особистісному розвитку та у розвитку рідного краю.

Слухачі форуму мали можливість задати найбільш хвилюючі питання спікерам та отримати на них відповідь. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.