+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

МЗС та Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжили програму «Молодіжний делегат України в ООН»

МЗС та Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжили програму «Молодіжний делегат України в ООН»

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова привітала підписання чергового Меморандуму між МЗС та Фондом родини Богдана Гаврилишина, яким передбачено продовження на наступний рік програми «Молодіжний делегат України до ООН». Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

На 76-й сесії ГА ООН,  яка розпочнеться цієї осені і триватиме до вересня 2022 року, молодіжну Україну представлятимуть Аліна Курська та Денис Ганжа. Вони стали одними з 8 фіналістів конкурсу, який розпочався 12 травня 2021, і були визначені Відбірковою комісією. До складу цієї комісії входять представники МЗС України, Міністерства молоді та спорту, керівництво Фонду родини Богдана Гаврилишина, минулорічні молодіжні делегати України та представники активної молоді.

«Ми дуже раді бачити зростаючу зацікавленість молоді з широкого кола питань міжнародних відносин. Молодіжний делегат України в ООН – це відповідальне завдання і, в той же час, цікавий досвід на шляху молодих експертів, які цікавляться питаннями міжнародних відносин і багатосторонньої дипломатії».

Зазначила Еміне Джапарова.

У повідомлені йдеться, що Еміне Джапарова також відзначила, що за підсумками цьогорічного відбору серед переможців зберігся гендерний баланс, а також підкреслила, що питання гендерної рівності та рівних можливостей у системі дипломатичної служби України визначено міністром Дмитром Кулебою одним з пріоритетів МЗС.

Довідка: «Молодіжний делегат України в ООН» – всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширення принципів роботи ООН серед молоді, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю. Програма успішно реалізується вже 7-й рік поспіль спільно МЗС та Фондом родини Богдана Гаврилишина.