+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ми розширюємо кооперацію регіонів Словаччини з регіонами України – Марек Шафін

Ми розширюємо кооперацію регіонів Словаччини з регіонами України – Марек Шафін

У пошуку нових горизонтів Словаччина прагне тісніше співпрацювати з Україною, зокрема у сфері нано- та космічних технологій. Про це заявив посол Словацької Республіки в Україні пан Марек Шафін під час обговорення на форумі Re:Open Zakarpattia, повідомляє Укрінформ.

“Ми не хочемо залишатися виробником машин у майбутньому. Ми шукаємо нові горизонти й бачимо в Україні дуже багато компаній, які успішно працюють з нанотехнологіями, космічними технологіями. Тож ми хочемо співпрацювати з ними ближче. Ми пропонували їм відкритися і в Словаччині, або ж відкрити дочірні компанії у Словаччині. Це спосіб допомоги Словаччині та Україні одночасно”.

зазначив дипломат.

Повідомляється, що Шафін назвав ще одним інструментом співпраці подвійні дипломи для українських студентів.

Посол також акцентував на близькості українців до словаків, водночас наголосивши на необхідності краще знати один одного.

“Потрібно краще знати один одного, бо, можливо, Закарпаття і знає про Словаччину, але якщо спитати когось на Донбасі, то їм нас не вистачає. Ми сусідні країни, але ми не знаємо один одного дуже добре. Ми намагаємося зараз розширити кооперацію різних регіонів Словаччини з різними регіонами України”

зауважив пан Шафін.