+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

MULTIPLEX і ЦУМ підписали Договір про співпрацю

MULTIPLEX і ЦУМ  підписали Договір про співпрацю

В ЦУМ відкриється перший в Україні преміальний формат кінотеатру Multiplex. 

 Україна, Київ – 18 січня 2019 р. – ЦУМ і Multiplex підписали Договір про співпрацю і вже в третьому кварталі 2019 року в центрі столиці на 7 поверсі центрального універмагу заплановано відкриття нового преміального кінотеатру Multiplex.

 Віталій Писаренко, Генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex:

«Наша мережа представлена 129 залами в 15 регіонах України. І ми бачимо великий потенціал для подальшого розвитку: до насичення ще далеко. Навіть таке привабливе з точки зору платоспроможного населення місце, як центр Києва, зараз страждає від нестачі кінотеатрів, і ситуація останнім часом ставала тільки гірше. У центрі Києва немає більш нової і привабливої локації ніж ЦУМ, тому ми відразу поставили перед собою завдання відкрити кінотеатр там. Я дуже радий, що наша спільна робота з командою ЦУМ привела до позитивних результатів: контракт підписаний, зараз ми в активній фазі проекту. Першим етапом буде фіналізація концепції та дизайну. Це буде преміальний кінотеатр світового рівня, якого ще не було в Україні. У ньому буде 5 залів і близько ста місць, тільки реклайнери. Ми вкладаємо в цей проект багато своїх ідей і ресурсів. Сподіваюся, він стане улюбленим місцем відпочинку для багатьох. Відкриття плануємо влітку, думаємо поєднати його з однією з гучних прем’єр».

Виталий Писаренко - генеральный директор сети Multiplex.jpg

П’ять кінозалів будуть розташовані на 7-му поверсі центрального універмагу, загальна місткість яких складе до 100 чоловік. Спеціально під ЦУМ буде розроблений ексклюзивний і принципово новий для українського ринку формат кінотеатру. Гостей чекають нестандартні рішення по дизайну кінозалів, послуг і меню. Загальна площа кінотеатру – 817 кв. м.

Євген Мамай, Генеральний директор ЦУМ Київ:

«Рішення про відкриття кінотеатру преміум формату в ЦУМ засноване на аналізі потреб і очікувань наших клієнтів. Наш партнер  найбільша мережа кінотеатрів Multiplex, яка високо зарекомендувала себе на ринку України. У цьому проекті у нас єдина мета  створення унікального клієнтського досвіду. Ми безкомпромісні в питаннях якості послуг і сервісів. Унікальність і можливості преміум кінотеатру перші відвідувачі зможуть оцінити вже в другій половині цього року».

 Вже в 2019 році ЦУМ стане головним місцем для романтиків і кіноманів, яким не вистачало в Києві ультрасучасних кінотеатрів з високим рівнем комфорту.