+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародний жіночий форум Business Woman 2023 «Роль жінок під час війни» у Києві 9 лютого

Міжнародний жіночий форум Business Woman 2023 «Роль жінок під час війни» у Києві 9 лютого

Збирають гуманітарну допомогу, перевозять автомобілі з-за кордону, розвозять гумвантажі, захищають рідні домівки — жінки докладають титанічних зусиль задля  наближення перемоги України. 

Уже рік активної боротьби проти росії доводить, що жінки залишаються важливими лідерами змін, мають унікальну кваліфікацію та сприяють економічному відновленню країни.

Саме тому головною темою цьогорічного Міжнародного жіночого бізнес-форуму «Business Woman 2023» є «Роль жінок під час війни». 

Серед спікерів та учасниць – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. 

Організатором «Business Woman 2023» виступає міжнародний глянцевий журнал «Business Woman». 

За підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Торгово-промислової палати України, бізнес-клубу «Business Woman Club», Центру міжнародного приватного підприємництва «CIPE», ГО «МОЖУ» та інших партнерів.

На Форумі спікери виступатимуть у трьох секціях: 

  1. Міжнародна політика та дипломатія.
  2. Жіночий бізнес та соціальна відповідальність під час війни.
  3. Цифрові інновації у сучасному суспільстві. 

«Жінки на війні – це не тільки військові. Це також парамедики, волонтерки, журналістки… У кожної своя дивовижна доля, в якій є особисті біль, боротьба, подвиг та незламність. Сьогодні кожна українська жінка – героїня. З такими жінками Україна приречена на перемогу!», – зазначили  представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

«Цього року міжнародний форум Business Woman відбудеться вшосте та знову обʼєднає жінок-лідерок України та світу. Цього разу метою нашого обʼєднання та центральною темою обговорення стане роль жінки в наближенні нашої перемоги та відновленні України. Ми будемо ділитися досвідом, показувати як жінки різних сфер в Україні та за кордоном адаптовуються до нової реальності, продовжуть реалізовувати бізнес- та соціальні проєкти, розробляють плани із відродження нашої держави та її економіки», – ділиться організаторка Форуму «Business Woman 2023», засновниця журналу «Business Woman» Ганна Крисюк. 

Форум відбудеться 9 лютого у Києві в режимі офлайн з прямою онлайн-трансляцією для зареєстрованих учасників. 

Участь у Форумі можлива за попередньої реєстрації та отримання запрошення від організаційного комітету, в якому буде вказана адреса проведення заходу. Зареєструватись на форум можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAnskCXnHBL374vpqsvCnkyxHcgOY728EJpK0O49eVDGaHkw/viewform?usp=share_link