+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародний жіночий Business Woman Club вивчає дипломатичний протокол

Міжнародний жіночий Business Woman Club вивчає дипломатичний протокол

Сьогодні відбулася зустріч Business Woman Club з Надзвичайним та Повноважним послом Словаччини в Україні Мареком Шафіним. Зустріч проходила в Посольстві Словацької Республіки в Україні на тему: “Дипломатичний протокол та його важливість на міжнародній арені”.

Пан Посол поділився з учасницями Клубу своїм великим досвідом та знаннями в сфері протоколу та етикету, а також розповів, що змінилося в особливостях протокольної практики в світі після пандемії. Дипломат акцентував увагу на тому, наскільки важливо мати знання зі сфери дипломатичного протоколу та етикету та дотримуватися їх під час різноманітних заходів.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала Пану дипломату за виявлену гостинність, результативну співпрацю та запросила стати ментором Клубу.

“Дипломатія відіграє ключову роль в проведенні бізнес переговорів, соціальних проєктів, а також різного роду політичних заходів, тому дуже важливо знати всі нюанси дипломатичного протоколу. Відомо, що від невдалого зовнішнього вигляду чи неправильної етики поведінки під час дипломатичного заходу можуть зірватися важливі переговори. Подібні теми будемо і надалі вивчати з учасницями клубу і навіть плануємо друк книги, але це згодом.”

Зазначила Пані Ганна Крисюк.