+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародний саміт мерів пройшов у Києві

Міжнародний саміт мерів пройшов у Києві

IV Міжнародний саміт мерів провів роботу у Києві. Про це повідомляє Укрінформ.

Участь у заході взяли понад 130 очільників міст, представників бізнесу, центральної влади та експертів з України, Німеччини, США, Португалії, Албанії. Зокрема, на саміт приїхали міські голови Хмельницького, Миколаєва, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Житомира, Маріуполя, Тирани, Кашкайша тощо.

Учасники заходу долучилися до панельних дискусій на теми глобальних трендів розвитку міст, взаємодії між локальною та центральною владою, залучення інвестицій, інклюзивності тощо.

Очільники десяти українських міст презентували успішні проєкти, реалізовані у період боротьби з пандемією.

“Міжнародний саміт мерів – це більше ніж конференція. Це місце зустрічі і місце започаткування нових проєктів та партнерств”.

підкреслила його засновниця Ірина Озимок.

Довідка. Міжнародний саміт мерів (IMS) заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування. Він об’єднує мерів із різних країн, бізнес-спільноту, представників міжнародних організацій та громадян, щоб обговорити рішення, інновації, презентувати найкращий міжнародний і місцевий досвід міського управління та поділитися історіями успіху у різних сферах. Саміт організований Western NIS Enterprise Fund та за підтримки Прем’єр-міністра України.