+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародний фотоконкурс від Почесного консульства України у місті Шіофок

Міжнародний фотоконкурс від Почесного консульства України у місті Шіофок

Фонд «Життя без страху» та Почесне консульство України у м. Шіофок оголошують міжнародний фотоконкурс «Залишаємось вдома, поборемо епідемію». Почесний консул – Золтан Хорват.

В результаті заходів, прийнятих у зв’язку з епідемією коронавірусу сім’ї в різних країнах світу опинились у незвичній, неочікуваній ситуації. В інтересах перешкоджання подальшого розповсюдження епідемії, органами було прийняте рішення про закриття навчальних закладів, дитячих садочків, чимало роботодавців були змушені перейти на віддалений вид роботи. Відповідальні громадяни, батьки, діти зобов’язані дотримуватись заходів запобігання, які спрямовані на збереження нашого здоров’я.

Але це створило зовсім невзичну ситуацію. Масові заходи, вистави, концерти, гуртки, спортивні змагання були відмінені. Зараз всі ми думаємо над тим, чим буде займатись сім’я під час примусового відпочинку, і так, щоб не ризикувати здоров’ям наших співвітчизників та перешкодити розповсюдженню коронавірусної інфекції.

У Почесному консульстві України у м. Шіофок переконані, що кожна сім’я має власні задумки як можна цікаво провести час разом. Основна мета Фонду «Життя без страху» – надати допомогу людям, які потрапили у скрутну ситуацію не з власної вини, і в мірах власних можливостей, намагатись допомогти їм в цій важкій ситуації.

Тож Почесне консульство України у м. Шіофок оголошує фотоконкурс, щоб поділитись ідеями, як весело та корисно провести час сім’ям в період карантину. Давайте, поділимось ідеями!

Прохання до всіх, хто бажає взяти участь у конкурсі, надіслати фотографію про те, як проводить ваша сім’я свій час дотримуючись нових правил безпеки.

Фотографії надсилайте на електронну адресу – palyazat@fnea.hu до 5 квітня 2020 року. Отримані фотографії будуть опубліковані на сторінці в мережі Фейсбук Почесного консульства України у м. Шіофок по мірі надходження. З 6 квітня всі фото будуть розміщені на сторінці Фонду «Життя без страху» у мережі Фейсбук, де всі матимуть можливість проголосувати за найкреативніші ідеї.

Голосування триватиме до 20 квітня 2020 року. Автори 3-х фото, що отримають найбільшу кількість голосів, отримають приз від Фонду «Життя без страху», який надішлють поштою в будь-яку країну світу.

15 травня 2020 р. у Міжнародний день сім’ї організатори опублікують відео, зроблене з фотографій учасників.

Важливо! Надсилаючи фотографію Ви даєте згоду на її використання виключно рамках акції та конкурсу «Залишаємось вдома, поборемо епідемію» та розміщення на ресурсах Почесного консульства України у м. Шіофок та Фонду «Життя без страху».

Отож давайте поборемо пандемію разом!

Залишайся вдома – фотографуй – надсилай – голосуй – чекай поштаря.

Джерело