+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародний форум «Business Woman 2021» об’єднав найуспішніших жінок світу

Міжнародний форум «Business Woman 2021» об’єднав найуспішніших жінок світу

Жінка може все! Саме під таким гаслом 4 червня у Києві пройшов вже V грандіозний захід – Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman 2021».

Організатором форуму виступає міжнародний глянцевий журнал «BusinessWoman» за підтримки міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Учасниками зустрічі стали представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

З вітальним словом до учасниць «Business Woman 2021» звернулись: третій Президент України Віктор Ющенко, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Державний секретар КМУ Олександр Ярема, президент ділового клубу “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук, засновник компанії «AKVILON GROUP» Дмитро Канін та ін..

Спікерами «Business Woman 2021» виступили медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

На заході підняли теми, які сьогодні хвилюють кожного:

Секція №1: «Роль жінки в міжнародній дипломатії та політиці».

Секція №2: «Успішне ведення бізнесу жінками. Соціальна відповідальність».

Спікерами секції №1: «Роль жінки в міжнародній дипломатії та політиці» були: Аліна Скоморохова, Генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», співзасновниця ГО «МОЖУ»; Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна»; Світлана Янчинська, власниця клініки «The Art of Denture Inc» (Канада); Вероніка Марчук, президент Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць, польська бізнес вумен, громадська діячка; Оксана Олійникова, директор «CIPE» в Україні; Ярослава Бояркіна, керівник Київського представництва «DC PRIVILEGE», управляючий партнер компанії «G-Fond» (Грузія) та співвласниця інвестиційної компанії ІМС; Ольга Семанчакова, спеціаліст в області інвестицій до дорогоцінного каміння та дорогоцінних металів, президент ГО «Наша дорога».

Модератор 1-ої секції – Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Спікери секції №2: «Успішне ведення бізнесу жінками. Соціальна відповідальність»: Натача Діас-Агілера, Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні; Драгіца Понорач, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Літісія Мікусінскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні; Аніца Джамич, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні; Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України; Чжао Лі, радник посланника з питань торгівлі та комерції при Посольстві КНР в Україні; Євгенія Кулеба, депутатка  Київської міської ради, секретар Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, засновниця ГО «Місто-сад», громадська діячка; Ярослава Хортяні, українська громадська діячка Угорщини та європейської діаспори, голова Товариства української культури в Угорщині; Марта Барандій, Юрист-міжнародник Ph.D., засновниця і голова НУО «Promote Ukraine», головна редакторка журналу «Огляд Україна-Брюссель».

Модератор 2-ої секції – Анастасія Баклан, засновник «Business Gathering», експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Окрім жвавих дискусій про актуальні виклики сьогодення та нетворкінгу, – відбулось також нагородження переможців Міжнародної премії «Woman-2020», презентація міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet» та презентація книги «Озеленення України».

Нагородження лауреаток премії «Woman-2020» проходило в наступних номінаціях: Бізнес та економіка; Політика та дипломатія; Екологія, глобальні виклики; Інформаційний простір.

Детальніше про переможців номінації, за посиланням.

 «Сьогодні, у час глобальних змін, ми можемо на прикладі успішних та впливових жінок з різних сфер діяльності показати практичний досвід того, як потрібно вміти домовлятись та розвивати бізнес під час кризи у різних країнах світу, і при цьому всьому бути соціально відповідальними та екосвідомими. Кожна жінка, яка виступила на форумі дійсно може все!», – ділиться Ганна Крисюк, організорка Форуму.

Захід проходив у форматі офлайн з дотриманням всіх карантинних вимог та з можливістю перегляду онлайн-трансляції.

Партнери: Центр розширення економічних можливостей жінок (CWEE) при Центрі міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Торгово-промислова палата України, Металургійний завод «Тін Імпекс», Будівельна компанія ТОВ «Шобелі», Інститут партнерства та сталого розвитку (IPSD), Business Gathering, Лазерне виробництво унікальної продукції «AMBER WOOD», Стабільна й авторитетна компанія у сфері консалтингу з питань публічних закупівель ТОВ «Тендер-гарант», «Akvilon Group» – дистрибуція та комплексні поставки будівельних матеріалів в Україні.

Інформаційні партнери форуму: Світове Українство; Dsnews.ua; Власть денег.