+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Міжнародна неурядова організація направила антивоєнну заяву до 192 країн заради відновлення миру в Україні

Міжнародна неурядова організація направила антивоєнну заяву до 192 країн заради відновлення миру в Україні

Різні регіони світу реагують на військове вторгнення Росії в Україну, засуджуючи рішення президента Росії Путіна про руйнівний напад та окупацію території України.

Під час свого президентства Путін використовував військову міць для вторгнення та контролю над чужими територіями, включаючи Південну Осетію, Крим та схід України, а тепер вторгся на всю територію України, кидаючи виклик глобальній безпеці та стабільності.

28 лютого міжнародна неурядова організація «Небесна культура, мир у всьому світі та відновлення світла» (HWPL), що базується в Південній Кореї і зареєстрована при Економічній і Соціальній Раді ООН та Столичному уряді Сеула, виступила із заявою, що закликає до глобальної співпраці задля миру.

«Заява організації «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL) щодо Росії та України» закликає, щоб Росія вивела війська на свою територію, міжнародне співтовариство захистило та розмістило біженців, а глобальна молодь об’єдналася заради антивоєнного руху за мир.

«Збройне вторгнення на територію суверенної держави не може вирішити жодної проблеми, і найбільше у цій війні та насильницькому конфлікті страждають невинні громадяни, включно з жінками, молоддю та дітьми. … Росія повинна вивести свої війська на свою територію … (і ми) закликаємо всі країни світу з любов’ю до людства допомогти біженцям», – йдеться у заяві. 

Організація HWPL прагне створити глобальну мережу за мир, зміцнюючи солідарність між лідерами та представниками з галузі політики, релігії, молоді, жінок та ЗМІ у всьому світі. У 2018 році організація HWPL надіслала «листи миру», які написали 580 тисяч громадян у всьому світі, закликаючи глав держав 192 країн приєднатися до співпраці заради миру.

26-го лютого Білий дім оголосив у своїй заяві, що Європейська комісія, Франція, Німеччина, Італія, Великобританія, Канада та США співпрацюватимуть для виконання економічних санкцій з виключення Росії з міжнародної фінансової системи шляхом відключення Російських банків від SWIFT.

Збройні сили України нині протистоять російським військовим за допомогою ефективної оборони, а антивоєнні протести та голоси на підтримку України через соціальні мережі стають все більш поширеними у всьому світі.

Матеріал Марії Захарченко