+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Місія нашого клубу — об’єднати український бізнес

Місія нашого клубу — об’єднати український бізнес

Ірина Воробйова — СЕО Young Business Club Lisbon  і засновниця SERYOZNA. AGENCY. Young Business Club Lisbon — це міжнародний бізнес-клуб, який має на меті об’єднувати українських підприємців,  надавати особисту й професійну підтримку.

Ірина, розкажіть, будь ласка, про себе.

Я сама з Одеси, у минулому — директор з розвитку логістичної компанії. У певний момент зрозуміла, що мені тісно, і вже хочеться якогось бізнес-двіжу. Тому вирішила переїхати в Київ! Там я почала займатися організацією івентів, і саме так з’явилася агенція SERIOZNA.AGENCY. Ми працюємо як з українськими, так і з європейськими компаніями.

Потім прийшов  карантин, і логічно було виходити в онлайн, але я вирішила інакше. Ми з партнерами відкрили магазин з гідрокостюмами на Трухановому острові. Я дуже люблю водні види спорту, особливо вейксерфінг, і вже не потрібно було нікуди їхати, щоб займатися улюбленим видом спорту, ще й з близькими і друзями!

Які шляхи привели вас до Young Business Club?

Я довго вибирала бізнес-клуб, учасницею якого хотіла б стати. Справа в тому, що у мене була своя психологічна стеля щодо розвитку. Є скляна стеля, яку я не можу пробити, і, що б я не робила, компанія сильно не росла. Я зрозуміла, що мій шлях — потрапити в коло людей, які мене сильніше. І бізнес-клуб дає цю можливість! Серед усіх клубів я вибрала YBC, але відразу попасти я туди не могла. Я не проходила по кількості людей в штаті, по обороту. Але я поставила ціль стати членом клубу, і цю ціль здійснила! Найбільше вразило те, що на співбесіді разом зі мною були підприємці, обороти яких були набагато більше, але ми всі були на рівних умовах.

YBC дав можливість опинитися в колі заряджених, відкритих, добродушних людей. Я була шокована тим, що я, як невеликий підприємець, можу підійти до лідера ніш, задати питання і отримати відповідь. З бізнес-клубом було набагато легше проходити кризи. Адже коли приходиш на зустрічі, мастермайнди, ти маєш можливість поділитися власним досвідом і почути про успішний досвід інших. І тоді прийшли зміни у бізнес, все почало рухатися. Я зараз розповідаю, а у мене прям сльози, настільки це було «Ух!»

Ірина, відчувається, що клуб YBC — це частинка Вас! Як надійшла пропозиція очолити YBC Lisbon? 

Коли я їхала в Португалію, то вже писала акціонерам щодо відкриття філії у Португалії, і  через 4 місяці я отримала згоду!  І, до речі, YBC — це перша філія з часу війни. Із серпня ми вже почали системно проводити івенти й організовувати наших учасників. Зараз вже є 4 філії у таких містах: Варшава, Берлін, Барселона і Лісабон

«Жінка може все» — це точно про Вас! Поділіться 5-ма рисами, які завжди допомагають?

Мені здається, у мене декілька основних рис: я люблю працювати, не думаю про гроші і дуже люблю людей.  

Є плюси і мінуси. У мене, на жаль, поки немає сім’ї, але я до цього прагну. А поки маю більше часу працювати. А ще, як я казала, я дуже, дуже люблю людей! Мені неймовірно подобається спілкуватися, поєднувати людей та ідеї, і саме тому в мене виходить розвивати клуб!  Мене заряджають люди, а я заряджаю людей! 

Як Ви обираєте учасників клубу? 

Ми проводимо співбесіди: важливо, щоб кандидат проходив за критеріями й цінностями, і  був заряджений!  Якщо у вас все «ок» фінансово, але є негативний настрій на життя, то вам не до нас, бо магія не відбудеться.

Я особисто проходила непростий шлях, коли змінюєш життя й коло спілкування. Коли ти залишаєшся одна. Я усюди ходила, але ані друзів, ані не знайомих не було, і це дійсно непросто. Але в якийсь час воно «вистрілює»! І з’являється таке круте коло! Бо поряд люди, які відкриті до спілкування і допомоги. 

Уже відбулося офіційне відкриття клубу?

Так, відкриття клубу прошло недалеко від Лісабону, були не тільки українські учасники з Португалії, але й з інших країн (близько 80 людей). Також був і засновник клубу. Ми провели благодійний аукціон, де зібрали більш ніж півмільйона гривень! Місія нашого клубу — об’єднати український бізнес і зробити його найсильнішим. І в нас це виходить!

Ірина, дякую за інтерв’ю, я впевнена, в YBC все вийде! І наш український бізнес буде ставати міцнішим, щоб підтримувати економіку України і йти до перемоги!

Матеріал підготувала Анна Воронова

Фото з архіву Ірини Воробйової