+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Місце сили — власне тіло

Місце сили — власне тіло

Через постійну тривогу та стрес ми шукаємо куточок безпеки. Місце, де ми будемо почувати себе спокійно та впевнено. Роздумуючи про небезпеку, з якою ми постійно зустрічаємося, стає зрозуміло, яке тимчасове та плинне навколишнє оточення. Світ має свої правила й важко передбачити майбутнє. 

Незважаючи ні на що, нам всім потрібно жити й працювати, щоб зберегти свою психіку здоровою. Важливо по-новому зрозуміти себе й підвищити цінність свого тіла: фізичного здоров’я, зовнішнього вигляду, емоційного та духовного стану.

До розуміння цієї тези я йшла багато років. І тільки війна, котра змусила мене покинути свою домівку та почати все з нуля, дала чітке розуміння, що мені допоможе.

Зрозуміти себе у своєму тілі і почуватися безпечно в ньому вдалося тільки зараз, ось тут, під час цієї війни. Мені було важко змінити свої установки, але сильний стрес дозволив знайти нові переконання.  Важливо було знайти безпечне, красиве й  знайоме місце, в якому б я могла бути собою, такою, як я є. Знайти сили жити й працювати в ненормальний час життя для психічно здорової людини.

І цим місцем Сили стало моє тіло. А виявляється, що під час великих потрясінь, коли руйнуються плани на майбутнє, актуально стає просто жити днем. І те, що дає відчуття спокою, комфорту, затишку, мінімальної впевненості в такий час, — це здоров’я та вигляд мого тіла. Навіть без дому я вдома, коли я красива, енергійна та повна сил.

Тож доглядати за своїм тілом під час війни — це безпечний та надійний варіант виживати й підтримувати себе психологічно в нормі. Ідею дбайливого ставлення до тіла дали мені жінки на фронті в окопах: вони як ніколи хочуть виглядати красиво, досконало, це додає їм сили духу. Цікаво, що в такий час вони відчувають істинну, правдиву користь косметичних засобів, і часто замовляють  нашу косметику VESNA. 

Як засновниця цього бренду, можу з точністю порадити засоби догляду за тілом: креми, скраби, гелі. Це все, що створює атмосферу та додає гарного настрою щодня. У нашій лінійці косметики є багато видів скрабів: Мак+Лайм, Смородина+М’ята, Амарант+Грейпфрут, Календула+Лаванда, Чорний Кмин+Базилік, Малина, Апельсин. Вони допоможуть бути впевненими та розслабленими, з ними можна влаштувати собі справжній СПА-догляд!

Також для 100% відчуття комфорту тіла допоможе крем-мус з пребіотиками від VESNA. Саме він дарує свіжість, м‘якість і зволоженість усім! Часто наше тіло залишається поза увагою у догляді, хоч ритуали краси для обличчя ми проводимо щодня. Крем-мус з пребіотиками —особливий засіб, який стане незамінним  для вашого тіла влітку: 

  • вирівнює баланс вологи та Ph шкіри;
  • ️забезпечує глибоке зволоження;
  • швидко усуває сухість, стягнутість;
  • має неймовірний свіжий аромат;
  • дає ефект ніжної, м‘якої шкіри;
  • швидко вбирається шкірою та не залишає відчуття жирності;
  • мінімальна кількість продукту дає результат.

Коли мене запитують, що взяти для відчуття моментальної дії косметики, я завжди відповідаю: «Спробуйте гіалуронову сироватку». Вона робить шкіру ніжною та еластичною, додає пружності та насичує вологою. 

Тож чи не єдиним місцем Сили зараз є наше тіло! Це те, що істинно наше, поки ми живі. Єдине, що завжди поруч, поки ми дихаємо. Одне з небагатьох, що настільки сильно впливає на нашу здатність та можливість захищатися, боротися та працювати.

Матеріал підготувала Інна Скаржинська, співзасновниця рослинної косметики VESNA

Фото з архіву Інни Скаржинської