+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Мільйон людей висадили понад 3 мільйони дерев за одну добу

Мільйон людей висадили понад 3 мільйони дерев за одну добу

30 жовтня в Україні пройшла Акція «Висадження дерев мільйоном людей за 1 добу» у рамках глобальної екологічної ініціативи «Greening of the Planet».

За одну добу організатори та всі, хто долучилися до Акції в Україні та за її межами, висадили 3 765 127 дерев! Всього в ініціативі взяли участь 1 313 338 людей!

На головній локації у м.Києві (Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка) пройшло безліч активностей у рамках проєкту. Зокрема, партнери «Greening of the Planet», представники влади, ЗМІ та Посли іноземних країн висадили власні Алеї.

Серед дипломатів участь у висадженні Дипломатичної алеї взяли: Аніца Джамич – Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Драгіца Понорач – Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Літісія Мікусінскі – Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні; Лариса Галадза – Посол Канади в Україні; Melinda Simmons – Посол Великобританії в Україні; Mr. Samir Abu-Harub – Посольство Палестини; Карбозин Кайсар Кайратович – Советник по политическим вопросам. Посольство Казахстану; Салем Ахмед Аль-Каабі – Посол ОАЕ в Україні; Георгій Закарашвілі – Посол Грузії в Україні; Каімо Кууск – Посол Естонії в Україні; Нортон де Андраде Мелло Рапеста – Посол Бразилії в Україні;  Стефан Сафронієв – Посольство Болгарії в Україні.

По завершенню Акцію за участі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України було висаджено мільйонне дерево – 20-ти річний дуб. А мільйонним учасником Акції стала Ліліана Дмитрієва, яка є організаторкою проєкту «Greening of the Planet» у Житомирській області. Крім того, саме Житомирська область змогла залучити до участі найбільшу кількість мешканців регіону – близько 300 тис (точна к-сть буде оголошена після підбиття підсумків).

«Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх людей об’єднує спільний дім – Земля.  Людство є частиною природи, тому його доля визначається станом природного середовища. І саме від того, що ми робимо сьогодні, залежить те, як ми будемо жити завтра», – ділиться голова благодійного фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк.

Довідка.

Акція «Висадження дерев мільйоном людей за добу» відбувається у співпраці з Акцією «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена Країна».

Ініціював екологічну акцію «Висадження дерев мільйоном людей за добу» благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства і Міністерства закордонних справ України.

Висадження лісів відбулося у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.