Майбутнє освіти в цифрову епоху: міжнародна конференція зі сталого розвитку суспільства

Майбутнє освіти в цифрову епоху: міжнародна конференція зі сталого розвитку суспільства

Напередодні дня освітянина, 1 жовтня за організації Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася міжнародна наукова конференція «Сталий розвиток суспільства в цифрову епоху: інновації, технології, провідництво, менеджмент в освіті», що зібрала провідних експертів, науковців, освітян та лідерів думок із Індії, Польщі, Норвегії, Китаю та Узбекистану.

Однією з спікерок конференції стала Валентина Ємельяненко, директорка закордонного офісу в Норвегії журналу «Business Woman», яка наголосила на важливості ролі медіа в часи викликів та поділилася з присутніми своїми баченнями цінності використання цифрових інструментів.

Конференція створила платформу для обміну досвідом, міждисциплінарного діалогу та формування нових стратегій освітнього менеджменту, спрямованих на цифрову трансформацію освіти. Окреслено ключові напрями розвитку: переосмислення ролі провідництва та управління в освітніх установах; інтеграція інноваційних цифрових технологій у навчальні та адміністративні процеси; посилення етичних стандартів та цифрової безпеки; підтримка інклюзивності та рівного доступу до якісної освіти; формування гнучкої системи професійного розвитку для освітян.

Організатори заходу — Оксана Тонха, Інна Савицька, Світлана Харченко, Ігор Буцик, Сергій Кубіцький, Аміт Кумар Гоель, Асма Фарук, Ірина Шумілова, Наталія Гречаник — зазначили, що конференція стала не просто подією, а потужним імпульсом для спільного переосмислення місця людини в цифровому світі. Її результати — конкретні вектори дій, партнерські домовленості та нові міжнародні й міжуніверситетські співпраці.

У своїй доповіді Асма Фарук, професорка Інтегрального університету, Лакхнау (Індія), підкреслила:

«Наша злагоджена робота, плідні зустрічі — це приклад того, як через діалог, дослідження та співпрацю можливо формувати майбутнє освіти і світу загалом. Конференція не лише поставила важливі питання, а й окреслила шляхи до відповідей, які здатні зробити цифрову трансформацію людяною, етичною і стійкою».

Конференція продемонструвала, що сучасні виклики цифрової трансформації можна подолати через партнерство, інновації та лідерство, формуючи освіту майбутнього, яка є стійкою, етичною та доступною для всіх.

Представництво журналу Business Woman в Норвегії🇳🇴

Читайте також: Українська делегація Офісу Омбудсмана розпочала навчальний візит до Данії у рамках співпраці з Данським інститутом з прав людини

Фото: організатори заходу