+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

“Лобізм – невід’ємна частина успішного бізнесу” – СЕО МАУ Євгеній Дихне

“Лобізм – невід’ємна частина успішного бізнесу” – СЕО МАУ Євгеній Дихне

СЕО авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», відомий управлінець Євгеній Дихне виступив з доповіддю на V Міжнародному відкритому GR-форумі, який пройшов у Стамбулі. Головною темою виступу Дихне стала перспектива розвитку українсько-турецького діалогу.

“Лобізм – невід’ємна частина успішного бізнесу”

СЕО МАУ Євгеній Дихне.

СЕО МАУ відзначив, що після багатьох років роботи в реальному секторі економіки переконався, що лобізм є невід’ємною частиною успішного бізнесу. Євгеній Дихне вказав на недоліки, які є в України як в держави, у якій вкрай важко лобіювати і реалізовувати довгострокові проєкти. При цьому, за його словами, такі недоліки відсутні в Туреччині і Казахстані, де є стійка вертикаль влади.

«Україна – це держава з демократією, що постійно розвивається. Туреччина і Казахстан мають більш авторитарну систему управління, що відображається на сфері лобізму. У державах, де є стійка вертикаль влади, лобісти можуть відстоювати стратегічні задачі. В українській демократії, поки ти добираєшся до кабінету, там вже сидить не той чиновник, який сидів вчора. Тому ти позбавлений можливості будувати реальну стратегію».

Зазначив Євгеній Дихне.

СЕО МАУ переконаний, що коли в Україні буде можливість вибудовувати стратегію на довгі роки, тоді розпочнеться реальний розвиток економіки.

Також Євгеній Дихне звернув увагу на необхідності створювати як можна більше профільних площадок для діалогу бізнесу з органами влади, які продовжуватимуть працювати в незалежності від ротацій у кабінетах чиновників.  

Довідка. 26 травня 2021 року в Стамбулі (Туреччина) пройшов V Міжнародний відкритий GR-форум, який щороку об’єднує найкращих фахівців Government Relations, Government Affairs, лобізму та адвокації з усього світу. Серед запрошених спікерів були висококваліфіковані професіонали з США, України, Туреччини, Ізраїлю та країн Європи. GR-форум надає можливість отримати безцінний обмін досвідом, допомагає налагодити контакти з провідними фахівцями світу для подальшої співпраці.