+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Київський саміт перших леді та джентльменів відвідає 11 учасників

Київський саміт перших леді та джентльменів відвідає 11 учасників

На Київському саміті перших леді та джентльменів буде 11 учасників, частина з них візьмуть участь онлайн через пандемію COVID-19. Про це повідомляє Укріфнорм з посиланням на виступ Міністра закордонних справ в ефірі телеканалу “Україна”.

“Це перший подібний світовий саміт. До нас цього ніхто не робив. Але для першого саміту ми зібрали достатню кількість учасників. Їх буде 11. З огляду на ковід, деякі з них будуть онлайн, деякі будуть присутні фізично, але це дуже -дуже гарний результат для першого такого саміту. Я переконаний, що на наступному саміті учасників уже буде більше. Ми над цим теж працюватимемо”.

Зазначив Кулеба.

За словами Міністра гості будуть присутні не лише з України, а й інших країн світу. Саміт буде відбуватися щорічно, цього року він пройде в заповіднику Софія Київська.

“Ми також запросили дуже крутих експертів із різних сфер: і з охорони здоров’я, з освіти, з питань рівності, які з усього світу приїдуть і візьмуть участь у цьому заході. Там будуть зірки серед перших леді, справжні зірки також серед експертів і модераторів, але, звісно, головною зіркою цього саміту буде наша перша леді Олена Зеленська, яка, власне, і організовує цю світову подію”.

Зазначив міністр закордонних справ.