+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Коштами середнього бізнесу закуплено 15 апаратів ШВЛ для боротьби з коронавірусом

Коштами середнього бізнесу закуплено 15 апаратів ШВЛ для боротьби з коронавірусом

З метою запобігання проблеми з поширенням COVID-19 члени бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» ініціювали офіційну кампанію зі збору коштів і закликали представників середнього бізнесу долучатися.

Станом на 24 березня 2020 року зусиллями 68 осіб, з них 56 — члени CEO Club, вдалось зібрати 264 000$.

Кошти будуть витрачені на закупівлю 15 апаратів штучної вентиляції легень (ICU VENTILATOR, CWH-3010). Обладнання буде передане в безстрокове безоплатне користування лікарням, що знаходяться в основних осередках зараження та де є кваліфікований персонал, що зможе працювати з такими апаратами.

Наступний етап проєкту — закупка індивідуальних засобів захисту медичного персоналу: спеціальних захисних костюмів, FFP2 і FFP3 масок, окулярів та інших необхідних медикам ресурсів. Про подальші результати будемо інформувати додатково.

Створено ініціативну групу з членів CEO Club, яка працює над визначенням потреб медзакладів у співпраці з МОЗ, іншими координаційними центрами, лікарнями та експертами і забезпечує організацію закупок за оптимальною вартістю, в максимально стислі терміни та у перевірених постачальників.

Команда ініціативної групи:

  • Лана Сінічкіна – партнерка юридичної компанії Arzinger, координація проєкту, юридична експертиза, зв’язок з медзакладами та експертами;
  • Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine, консолідація зусиль членів клубу;
  • Олександр Конотопський – засновник та СЕО Ajax Systems, ефективне використання ресурсів, пошук постачальників, фандрейзинг;
  • Валерій Лось – СЕО компанії ZDRAVO, вибір, закупівля та сертифікація обладнання, переговори
  • В’ячеслав Лисенко – засновник «Укр-Китай Коммунікейшин», пошук постачальників у Китаї, забезпечення логістики, переговори;
  • Федір Дроздовський – Managing Partner в Megogo Corp, пошук постачальників та виробників засобів індивідуального захисту, фандрейзинг;
  • Юрій Остапюк – власник «Дніпрохім» – кураторство ініціативи у м. Дніпро та регіоні;
  • Павло Барбул – партнер WeFund Ventures, пошук українських виробників та постачальників
  • Дмитро Карчук – виконавчий директор CEO Club Ukraine, організаційна робота, фандрейзинг та комунікації.

Підтримати ініціативу членів CEO Club може кожен. Для цього потрібно заповнити анкету за лінком.

 «Я хочу подякувати кожному, хто так швидко зголосився на допомогу. Приємно, що у нас є багато партнерів в різних країнах світу, які дуже оперативно з допомогою ініціативної групи, яка з ними комунікує, дали фідбек і вже зараз ми чекаємо на доставку медичних апаратів. Також важливо, щоб ми всі дотримувались спокою та на позитиві рухались вперед, дотримувались правил гігієни і пам’ятали, що українці – сильна нація, яка може підтримувати одне одного, вміє об’єднуватись, знаходити шляхи виходу у кризових ситуація і не тільки. Все буде добре!», – зазначив Сергій Гайдайчук, президент і засновник «CEO Club Ukraine».

CEO Club Ukraine — найбільший бізнес-клуб України, що об’єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва, реалізовує ряд бізнес-проектів міжнародного рівня. Підтримує глобальні соціальні проекти, серед яких «Generation plus» та «Озеленення України».