+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У чому секрет щастя від Сергія Гайдайчука

У чому секрет щастя від Сергія Гайдайчука

“Щасливими не народжуються – ними стають, здобуваючи щастя крок за кроком, усвідомлюючи сенс свого життя, навчаючись духовної досконалості, переосмислюючи життя, мислячи не тільки про себе, але і рідних та близьких, наповнюючи себе та всіх довкола позитивною енергією”

Написав Сергій Гайдайчук у своєму профілі.

Нагадаємо про нещодавнє опитування, де вказувалося, що українці опинились в п’ятірці країн, де найбільше громадян почувають себе нещасними.

Президент та засновник CEO Club Ukraine порадив дві особливі книги, які читав у різний період свого життя і які дали глибоке розуміння самого щастя.

«Мистецтво бути щасливим» від Далай-лами XIV та американського психіатра Говарда Катлера.

На переконання духовного лідера, сенс людського життя полягає в здобутті щастя. Джерелами щастя він називає здоров’я, достаток, партнерів, друзів і стан розуму. А найбільш вирішальне значення має розум.

Поки людина не будете достатньо дисциплінованою для того, щоб підтримувати спокій власного розуму, жодні матеріальні блага і зовнішні обставини не зможуть принести їй відчуття щастя.

«Формула щастя» від Мо Гавдата.

Мо — колишній директор з розвитку бізнесу компанії X, футуристичному підрозділі Google. Через власні спостереження та важку особисту трагедію він замислюється над питанням: чому людство проживає одну з найбільш мирних та заможних епох, але при цьому щасливих людей небагато?

Мо Гавдат ретельно розбиває всі ілюзії щодо щастя, якими сповнене наше суспільство.

Не події роблять нас нещасними — нас робить нещасними наше сприйняття цих подій.

Сергій Гайдайчук зауважив, що багато думок Далай-лами та Мо Гавдата тісно переплітаються з філософією стоїцизму, яку він вивчає останні кілька років.

У ній так само говориться про те, що щастя починається зі свідомого вибору, що ми маємо опіковуватись тільки тим, що можемо контролювати та сприймати спокійно те, що ми контролювати не можемо.