+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Клубна зустріч учасниць Business Woman Club

Клубна зустріч учасниць Business Woman Club

Вчора відбулася щомісячна клубна зустріч учасниць міжнародного жіночого клубу Business Woman Club. На подію згодився завітати Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Учасниці Business Woman Club зібралися на щомісячну зустріч Клубу, щоб обговорити майбутні плани, поділитися цікавими ідеями та надихнутися на нові звершення. Цього разу до зустрічі одноклубниць і кандидаток приєдналися в онлайн режимі жінки із 10 країн світу.

Одноклубниці змогли поспілкуватися разом та обговорити безліч планів на листопад, серед яких: вивчення української мови з дипломатами, чайна церемонія з монахом Шаолінського монастиря Андрієм Старовойтом та багато чого іншого. До того ж були відзначені найактивніші учасниці жовтня. Ними стали Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні пані Елена Летісія Тереза Мікусінскі та власниця ПраТ “Картель” Ірина Асман.

Президентка Клубу Ганна Крисюк подякувала всім за присутність та запросила до участі в Акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу», що відбудеться 30 жовтня в рамках проєкту Greening of the Planet.

Запрошеним VIP-гостем зустрічі став Роман Лещенко – Міністр аграрної політики та продовольства України. Пан Міністр провів дуже цікаву і відверту бесіду про перспективи українського сільського господарства, реформи в цій сфері, особистий досвід, можливості залучення інвестицій.

Довідка. Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.

Щоб стати учасницею клубу, потрібно заповнити заявку на сайті: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc41Tv11x7zPOKuChZgFyJU70qvom99SunGfd50D-tTt-vLLA/viewform