Warning: openssl_encrypt(): IV passed is 64 bytes long which is longer than the 16 expected by selected cipher, truncating in /home/energyin/businesswoman.org.ua/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795

Warning: strtr() expects at least 2 parameters, 1 given in /home/energyin/businesswoman.org.ua/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795
Клубна зустріч Business Woman Club з Послом Узбекистану - Business Woman
+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Клубна зустріч Business Woman Club з Послом Узбекистану

Клубна зустріч Business Woman Club з Послом Узбекистану

Вчора відбулася зустріч BWC із Надзвичайним і Повноважним Послом Узбекистану в Україні Курмановим Алішером Анваровичем. Зустріч розпочалась із висадження двох кущів калини в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

Посол висаджував калину разом із президенткою Клубу Ганною і співорганізатором проєкту Greening of the Planet в Полтавській області Русланом Богданом.

Потім до посольства завітали інші учасниці BW-Club і продовжили спілкування на різні теми: жіноче підприємництво, потенціал Узбекистану та України, сільське господарство, культурна дипломатія та ін. Посол презентував можливості Узбекистану, розповів про концепцію нового Узбекистану та потужні зміни у внутрішній і зовнішній політиці своєї країни:

«Відверто кажучи, Україна — це рай — місце і земля благословенні Богом. Україна має дуже великий потенціал, родючі землі, хороше географічне розташування, сприятливий клімат, всі необхідні ресурси. Узбекистан, відкритий до співпраці та зацікавлений у розвитку бізнес-відносин між нашими країнами».

Ганна Крисюк запропонувала зробити перший Україно-узбецький жіночий бізнес-форум у наступному році, представила одноклубниць і розповіла про можливості Business Woman Club. Учасниці зустрічі поставили багато питань, жваво обговорювали подальші кроки співпраці між нашими країнами та дуже дякували за теплий і гостинний прийом.