+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Карета швидкої допомоги для ДСНС

Карета швидкої допомоги для ДСНС

Учасники десятої гуманітарної місії передали автомобіль швидкої допомоги Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Авто придбане в рамках міжнародної фандрайзингової кампанії UKRAINE IS CALLING, що була запущена Асоціацією українців Люксембургу LUkraine у жовтні 2022 року.

13 березня представники Асоціації особисто привезли в Київ цей автомобіль разом із пожежними, які також були доставлені на передову під час 10-ї гуманітарної місії. Більше про подію читайте за посиланням https://dopomoha.org.ua/nova-partiya-ryatuvalnyh-avtomobiliv-z-lyuksemburgu-dlya-dsns-ukrayiny/. Сайт проєкту: https://ukraineiscalling.com.

Разом із швидкою працівники ДСНС отримали продуктові набори від Міжнародного штабу допомоги українцям, які були сформовані за підтримки Громадської організації “Інститут культури України”, Марини Соботюк, Євгена Клопотенка, Тетяни Бондаренко та Української громади Східної Норвегіїі.

Передавали допомогу Ганна Крисюк, Костянтин Костирко, Богдан Кисіль, Дмитро Шульмейстер, Орест Бас та Вікторія Точек.

Представники ДСНС подякували Миколі Жарову і всій Асоціації українців Люксембургу LUkraine за постійну допомогу автомобілями та іншим гуманітарним вантажем.