24 лютого — 4-ті роковини від початку повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України. Цього дня і напередодні, у неділю, по всій Іспанії — від Малаги до Барселони, від Валенсії до Більбао — відбулися пам’ятні та солідарні заходи на підтримку України.


У межах акції «Врятуймо наступні покоління» українці та іспанці об’єдналися, щоб нагадати: війна — це загроза не лише сьогоденню, а й майбутньому наших дітей. На центральних площах міст пройшли символічні заходи та «Хвилина мовчання» в пам’ять про загиблих. До заходів долучились очільники міст, депутати, очільники різних громадських організацій.
У багатьох містах відбувся автопробіг із державними прапорами України та Іспанії — як знак єдності, підтримки та незламності. Водії проїхали головними вулицями, привертаючи увагу містян і туристів до четвертої річниці початку повномасштабної війни.



У м.Хіхон місцеві українці намалювали на пляжі 206 дронів, середню добову кількість дронів, які випускає країна – терорист по Україні
Увечері ще плануються акції зі свічками, мирні демонстрації та тематичні зустрічі, де звучатимуть слова підтримки Україні та заклики до справедливого миру.
Важливо, що цього дня провідні іспанські телеканали, зокрема RTVE та Antena 3, підготували спеціальні сюжети про роковини війни, про життя українців під час війни та про внесок української громади в іспанське суспільство.
Іспанія продовжує демонструвати солідарність з Україною.
Читайте також: Українці пронесли 20-метровий прапор вулицями Сеула у четверті роковини повномасштабної війни
Фото: Зоряна Созанська, відкриті джерела
